Jógová dovolená na Madeiře s Ivou Ceradskou

Termín:   16.-25.9.2020

Čeká nás ideální spojení pro radost našich těl i duší. Rozproudíme energii vycházky po ostrově a cestou dovnitř sama sebe.

Portugalská Madeira okouzluje svou barevností přírody. Nabízí neskutečně krásnou krajinu podobnou jižní Americe, Skotku či Novému Zélandu. Ohromuje množstvím vyhlídek, barevných květin, pásem vysokého pohoří a koupání v přírodních oceánských bazénech. Madeira nabízí přírodní krásy a dobrodružství, stále je na co se dívat a co podnikat! A tak, máte-li rádi přírodu a jógu, je tato dovolená přesně pro Vás!

Lekce jógy se ponesou v duchu ranního jógového probuzení, kombinovat budeme dynamiku a jemnou jógu s meditací, sebepoznávání pomocí všímavé jógy nebo lekce jógy pro zdravá záda. Samozřejmostí je kvalita a správné, zdravé nastavení v pozicích a jejich korekce, stejně jako vědomé navedení a individuální přístup spojený s respektováním vašeho vlastního těla.

Těšit se můžete na tento společný program: 

Den 1.
Příletový den. Transport z letiště na ubytování poblíž centra městečka Funchal. Přivítání a společné seznámení.

Den 2.
Tento den zahájíme ranním jógovým protažením. V klidu se nasnídáme a vyrazíme na obhlídku města Funchal – projdeme se malebnými uličkami a nasajeme místní atmosféru. Čeká nás vycházka kolem pevnosti Palacio de Sao Lourenco z 16. století, katedrály , zastavíme se v nejstarší stáčírně vína na ostrově (vstupné 10EUR) a na závěr dne ochutnáme a pokoupíme na tržnici Mercado dos Lavradores nabízející ručně vyráběné suvenýry a produkty, koření a nekonečně druhů exotického ovoce patřícího ke zdejší barevné kultuře. Odpolední jógový workshop strávíme v parku s výhledem na přístav.

Den 3.
Den zahájíme ranní jógovou lekcí, po které bude následovat snídaně.
Poté všechny zájemce čeká celodenní výlet po východní části ostrova. Vydáme se na trekový výlet po nejvýchodnějším cípu ostrova – Sao Lourenco. Toto místo patří k nejvíce divokým na ostrově, skály, moře a slunce zde vytvářejí dramatickou přírodní scenérii. Tento poloostrov zůstává na mnoha místech divoký a my si ho projdeme celý. Tento trek je nenáročný, zvládne jej každý turista a káva v oáze je lákavou motivací pro každého.
V druhé polovině dne se zastavíme na vyhlídce u Sochy Krista na mysu Ponta do Garajau. Den zakončíme koupáním na malé kamenité pláži Reis Magos.

Den 4.
Po předchozím výletním dni protáhneme v ranních hodinách tělo ranním jógovým protažením. Poté následuje den volna a relaxace, který lze strávit koupáním v přírodních jezírcích či bazénech ve skále nedaleko ubytování. Zájemcům bude možné zajistit výlet na pozorování velryb či celodenní trek po levádách. Tento den zakončíme jógovým workshopem s meditací.

Den 5.
Den nastartujeme ranní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. Závěr dne protáhneme tělo na jógové lekci.

Den 6.
Den zahájíme ranní jógovou lekcí, po které bude následovat snídaně.
Zájemce o poznání čeká celodenní výlet do západní části ostrova. Den strávíme trekem na levádách 25 Fontes a Rabacal. Klid načerpáme v kouzelném vavřínovém pralese. Den završíme koupáním v přírodních jezírcích Porto Moniz.

Den 7.
Den nastartujeme ranní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. Závěr dne protáhneme tělo na večerní jógové lekci.

Den 8.
Den nastartujeme ranní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. V závěru dne protáhneme tělo večerní jógovou lekcí a zakončíme pobyt společným sdílením. Pro zájemce je připraven večerní workshop tvoření lapače snů. 

Den 9.
Den nastartujeme ranní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. V závěru dne protáhneme tělo večerní jógovou lekcí a zakončíme pobyt společným sdílením.

Den 10. 
Odjezdový den. Po snídani následují transfery na letiště dle odletových časů (pokoj je třeba vyklidit do 12hod). 

O lektorce Ivče Ceradské

Jakýkoliv pohyb, slunce, voda, příroda a soužití s ní mě provází od malička. Není tedy divu, že mé studijní kroky směřovaly k učitelské aprobaci tělesná výchova a biologie.

V roce 2004 jsem se stala lektorkou jógy pro dospělé  a jak šel čas i lektorkou pro děti a teenagery. Lekce aerobiku, zumby a fitness šly pomalu stranou a moje jógová praxe nabírala čím dál hlubších souvislostí.  Díky józe vnímám náš hektický svět jinak. Životem procházím s lehkostí a častým úsměvem. Inspirací jsou mi všichni moji jógující, rodina, přátelé, svět kolem nás, život v přítomném okamžiku a sdílená radost. Díky józe i občasné chvíle smutku získávají jiný rozměr.

Jóga se stala každodenní a smysluplnou součástí mého života (nejen na podložce). Je pro mě cestou poznání, přijetí a pochopení sebe sama i ostatních. Cestou, která má směr a otevírá další možnosti.“

https://ic-yoga.cz

 

Cena: 18 800 Kč 

+ letenka, kterou Vám rádi zařídíme 
Je možné přikoupit balíček 2 uvedených výletů s českou průvodkyní v ceně 3500Kč (minimální obsazenost 4 osoby), domluvit zapůjčení osobního auta či jiné další individální výlety – rádi sestavíme program na míru

Cena zahrnuje:
Ubytování se snídaní ve dvojlůžkovém pokoji na 9 nocí v hotelu Lusitania 3* s bazénem (pokoje s kuchyňkou za příplatek 15EUR/pokoj/noc), jednolůžkový pokoj za příplatek + 7200Kč
Dopravu z/na letiště minivanem
Lekce jógy/meditace 1-2x denně s lektorkou Ivou Ceradskou.
Kompletní organizační a delegátské služby česky hovořící průvodkyně – Adéla Metlická Lustyková

*Pro rezervaci místa sepisujeme cestovní smlouvu a vyžadujeme platbu 50%. Zbylých 50% můžete uhradit měsíc před odletem.

Zaujal Vás balíček Jógové dovolené na Madeiře? Rádi byste ze pobytu zúčastnili? Nebo máte doplňující dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

11 + 3 =