Bali je naše vášeň

Bali nás učarovalo svou kulturou a Vás učaruje také. Místní klid je tak nakažlivě všudypřítomný, že se jím každý nechá rád pohltit. Na Bali se můžete ponořit do objevování ostrova, džunglí, rýžových polí a chrámů, kterých je na ostrově nespočet. Stejně tak najdete klidná zákoutí jako stvořená pro relaxaci, kde Vám bude prostě dobře. Završeno plážemi a výborným jídlem. Tak – stále ještě přemýšlíte, proč na Bali?

Bali na vlastní pěst 

Každému, kdo by se rád vydal na Bali ve vlastním termínu, rádi sestavíme individuální balíček. Poradíme Vám, kam se vydat a co na trase určitě nevynechat. Vždy vycházíme z Vašich představ o ideální dovolené, proto všechny balíčky tvoříme na míru každému cestovateli. Vybírat můžete z několika vzorových balíčků nebo zvolit službu plánování Vaší cesty.

Bali ve skupině

Bali, tzv. ostrov bohů a démonů, je úžasná země, která nabízí nekonečné množství přírodních krás a zážitků. Pokud nemáte dostatek času cestu plánovat nebo nechcete cestovat sami, můžete se vydat na skupinový průzkum tohoto ostrova. Tedy na ryze poznávací výpravu, která Vám odryje všechny krásy Bali a zaručí, že uvidíte ta nejkrásnější místa. Výpravy kombinujeme i s okolími ostrovy, chceme totiž, abyste domů přijeli s ohromným množstvím zážitků!

R

Zážitky na maximum

Čeká Vás jedinečná cesta v malé skupině lidí plná neopakovatelných zážitků

R

Individuální přístup

Ke každému hostovi přistupujeme zcela individuálně a Vy si tak připadáte jako na dovolené přáteli.

R

Dostupná cena

Zájezdy koncipujeme tak, aby byly cenově dostupné pro každého. U nás to funguje naopak, díky naší znalosti prostředí ušetříte!

R

Cestujeme s dobrou náladou

Naší práce děláme s láskou a radostí. Jedině tak Vám můžeme zaručit to, že Vaše dovolená bude jedinečná a doprovázená jedině dobrou náladou.

Svatba na Bali

Láká Vás říci si své ano v exotice na pláži? Chtěli byste zažít svatbu snů? My to udělali a byl to opravdu nádherný zážitek! Jaký může být Váš velký den se můžete nechat inspirovat naším příběhem. Rádi budeme Vašimi průvodci na cestě za svatbou v ráji. Svatbu na Bali doporučujeme všem snílkům i romantikům, kteří uvažují říci si své ano tak trochu jiným způsobem.

Jóga na Bali

Jóga a Bali k sobě neodmyslitelně patří. Energie, které jsou na tomto ostrově, nikde jinde nenajdete. Z toho důvodu naše jógové cesty a retreaty pořádáme pravidelně a velmi rádi právě tam. Zklidnit mysl, dech a naučit se být tady a teď. Přidáte-li se k našemu jógovému pobytu, pak budete mít jistotu, že Vaše mysl se bude domů vracet úplně čistá.

Chystáte se na Bali po vlastní ose a rádi byste získali užitečně rady a tipy na cestu? Chcete si nechat naplánovat trasu tak, abyste Bali poznali na maximum? Napište mi a domluvíme se.

7 + 8 =

Copyright © 2018 Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval