Relaxační pobyt na ostrovech GILI

termín:  22. – 28.4.2021

 

Ostrovy Gili jsou povinnou součástí každé návštěvy Indonésie. Jsou to tři kouzelné ostrovy u Lomboku, kde můžete relaxovat, kochat se výhledy na sopku Rinjani nebo šnorchlovat v moři se želvami. Pláže se světlým pískem a tyrkysovým mořem zaručí idylický opočinek pro každého! 

Co nás čeká?

22.4. Pokud přiletíte v tomto termínu, čeká Vás odvoz z letiště za námi do Ubudu a společná cesta na ostrov Gili Trawangan

23.4. Čeká Vás volný den plný relaxu, lenošení a nicnedělání. Je možné navštívit ranní lekci jógy nebo si zapůjčit kolo a projet ostrov na kole.
24.4. Čeká Vás volný den a Váš osobní program. // Se zájemci je možné vycestovat na jednodenní výlet po ostrově Lombok.
25.4. Čeká Vás volný den a Váš osobní program. // Se zájemci je možné se vydat na šnorchlovací výlet kolem ostrova.
26.4. Čeká Vás další volný den a osobní program.
27.4. Budeme se vracet na Bali, přespíme v přímořské oblíbené oblasti Nusa Dua.

28.4. Tento den je určený pro Vaše další transporty, třeba na letiště či s námi můžete pokračovat výpravou Dobrodružné Bali & Jáva – více informací ZDE.

 

Proč jet na ostrovy Gili?

 

Zde se můžete kochat ohromujícími západy slunce, které nikdy neomrzí.

Automobily a motorová doprava jsou dle místních předpisů zakázány, na ostrovech je klid. Prozkoumat okolí můžete na kole či pomocí dvojkolek tažených indonéskými poníky.

Každý den jsou v restauracích čerstvé ryby a plody moře, které vylovili místní rybáři. 

Korálové útesy ostrov obkličují ze všech stran, nepotřebujete žádné zvláštní vybavení ani zkušenosti. A s nějvětší pravděpodobností narazíte na želvy, které si budou nevinně plavat kolem Vás! Zdatní potápěči si také příjdou na své! 

Absolvovat odtud můžete i cestu na měsíc, jak to funguje Vám povíme osobně 🙂 

Cena: 8500,- Kč /osoba

 

Cena zahrnuje: 5x ubytování na ostrově Gili Trawangan ve dvojlůžkovém pokoji v hotelu Abdi Bungalow 3* se snídaní, 1x noc v hotelu 4* Bali Relax Nusa Dua se snídaní, zpáteční dopravu z Bali na Gili rychlou lodí, transport soukromým automobilem z/na letiště, českou delegátku po celou dobu, pojištění CK proti úpadku

Tento balíček můžete objednat přes email adela@essenceforlife.cz či tel. kontakt 737 575 688, nebo využijte registrační formulář níže.

Přejete se přihlásit se na balíček Gili? Vyplňte formulář níže, budeme Vás kontaktovat.

3 + 3 =