BALI

Spustit video z Bali.

Bali nás učarovalo svou kulturou a Vás učaruje také. Místní klid je tak nakažlivě všudypřítomný, že se jím každý nechá rád pohltit. Na Bali se můžete ponořit do objevování ostrova, džunglí, rýžových polí a chrámů, kterých je na ostrově nespočet. Stejně tak najdete klidná zákoutí jako stvořená pro relaxaci, kde Vám bude prostě dobře. Završeno plážemi a výborným jídlem. Tak – stále ještě přemýšlíte, proč na Bali?

JÁVA

Spustit video z Jávy.

Jáva se pyšní celou řadou sopek, velkých měst, odlehlých vesnic, ale především několika světovými unikáty. Nám se na několika jávských místech doslova tají dech. Zaujala-li Vás tato velká hornatá kráska, budeme rádi, pokud si vyberete z našich již připravených výletních balíčků.

Oblíbené výlety a aktivity

Na základě našich zkušeností pro Vás vybíráme místa z Indonésie, která rozhodně stojí za návštěvu. Zde se můžete inspirovat a vybrat si aktivity, které byste na své dovolené nejen po Bali mohli zažít, vidět, navštív, prožít či ochutnat na vlastní kůži. Společně s Vámi je zkonzultujeme tak, abyste si dovolenou užili podle vlastních představ.

Itinerář na míru

Chcete letět na Bali na vlastní pěst, ale nemáte dostatek času zjistit si potřebné informace? Potřebujete pomoci s plánováním dovolené? Pro skupiny, jednotlivce i páry zajišťujeme službu sestavení itineráře přímo na míru. V ceně máte 2 hod konzultace, sestavení plánu dovolené den po dni včetně mých osobních tipů na oblíbená místa, restaurace, pláže a jiné aktivity, které stojí za návštěvu, tipy a rady před cestou.

Související témata:

SVATBA na Bali

Láká Vás říci si své ano v exotice na pláži? Chtěli byste zažít svatbu snů? My to udělali a byl to opravdu nádherný zážitek! Jaký může být Váš velký den se můžete nechat inspirovat naším příběhem. Rádi budeme Vašimi průvodci na cestě za svatbou v ráji. Svatbu na Bali doporučujeme všem snílkům i romantikům, kteří uvažují říci si své ano tak trochu jiným způsobem.

Bali & Jáva ve skupině

Bali, tzv. ostrov bohů a démonů, je úžasná země, která nabízí nekonečné množství přírodních krás a zážitků. Jáva je velmi kontrastní, stále ještě původní. Pokud nemáte dostatek času cestu plánovat nebo nechcete cestovat sami, můžete se vydat s námi na skupinový průzkum těchto dvou ostrovů. Připravili jsme dobrodružnou cestu, na kterou jen tak nezapomenete!

Dovolená na Bali

Jak může vypadat dovolená na kouzelném ostrově Bali? Inspirujte se příběhem našich klientů, kteří kouzelném ráji prožili dovolenou, na kterou nikdy nezapomenou…řekli si tam totiž své ANO. Bali bylo místem stvrzení jejich lásky, ale také současně místem svatební cesty. O své zážitky se s Vámi dělí v tomto článku.

Cestovatelský zápisník

Že ještě nemáte svůj zápisník na cesty? My jsme ho pro Vás připravili! Praktický notýsek s cestovatelskými motivy je dobré mít pořád po ruce. Hlava časem chtě nechtě zážitky zapomene a to je přeci veliká škoda! 
Zapisujte si do cestovatelského notýsku vzpomínky, informace, adresy, jména, názvy míst, měst a další! Zápisník pro Vás máme v ekologické variantě a asijské tématice.

Nevíte, jakou službu vybrat? Kontaktujte mě a společně vybereme tu správnou.

4 + 15 =

Copyright © 2018 Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval