Tento balíček je vhodný pro Vás, chcete-li z Bali poznat maximum a nemáte-li tolik času. Moře, koupání a klid mořské hladiny si dosyta užijete na východním pobřeží ostrova Bali v destinacích Amed či Candidasa. Tyto lokality jsou spíše klidnější, vhodné pro šnorchlování, potápění, freediving, relax a jógování. S pravou balijskou kulturou se seznámíte ve středozemním Ubudu, obklopeném rýžovými poli.

Neodpustíme Vám ani dobrodružství na ostrově Nusa Penida, především šnorchlováním s mantami. Jedná se o opravdu unikátní zážitek! A co by to bylo za dovolenou v Indonésii, kdybyste nevystoupali na sopku – máme pro Vás připravený východ slunce na sopce Batur. Závěr dovolené Vás necháme kochat se výhledy na sopku Mt.Agung, v zelené říši Sidemen, odkud se Vám opravdu nebude chtít domů. 

Východní pobřeží Bali

1. den – transport z letiště do městečka Candidasa/Amedi či jinde na východním pobřeží

2. den – seznámení s okolím, plážování, šnorchlování, jógování 

3. den – celodenní výlet na nejposvátnější balijský chrám Besakih – matku všech chrámů (na tomto místě lze provést pravou hinduistickou ceremonii), následně návštěva vodního paláce Tirta Gangga či Taman Ujung, odpoledne vás čeká exkurze výroby místní exkluzivní čokolády v lokální výrobně, den zakončíte plážováním na oblíbené pláži Virgin beach 

Kulturní centrum Ubud

4. den – Přesun do kulturního centra ostrova Bali – města Ubud, odpolední návštěva Opičího pralesa Monkey Forest

5. den – Celodenní výlet na rýžové terasy Tegallalang, návštěva chrámového údolí s hrobkami králů Gunung Kawi, rozjímání na rodinné kávové farmě s ochutnávkou lokálních čajů a kávy, návštěva posvátných pramenů s možností obřadní očistné koupele. 

 6. den – volný den v Ubudu určený pro nákupy, masáže, spa procedůry, jógování, návštěvu léčitele, … 

Dobrodružný ostrov Nusa Penida 

7. den – brzký ranní odjezd do přístavu, přesun rychlou lodí na ostrov Nusa Penida. Zde Vás čeká celodenní výlet po nejznámějších vyhlídkách a plážích (Klingking beach, Diamond beach, Broken beach, Angels billabong). Nocleh zajištěn na ostrově.

8. den – Dopolední šnorchlovací výlet za mantami a korálovými útesy, odpolední odpočinek na pláži. Následně odjezd zpět na Bali, přesun do vesnice Sidemen. 

 

Klidná vesnice Sidemen

9. den – volný program určený k trekkingu v rýžových polích a odpočinku

10. den – po půlnoci Vás čeká odjezd ze základny a následuje noční výstup na východ slunce na sopku Batur. Dopoledne Vám dopřejeme relax v termálních pramenech. Zbytek dne je volný. 

11. den – Volný den, ve kterém lze zajistit doplňkově další aktivity (školu vaření, dobrodružný kaňon, Balijské Safari, kulturní den a tance v blátě a další)  

13. den – Tranfer na letiště.

CENA: 24.000,- Kč/osoba

Cena zahrnuje ubytování na 12 nocí v osvědčených hotelích 3-4* s bazénem, snídaně po celou dobu, transfery osobním vozem s vlastním řidičem, lodní lístky, osobní cestovatelský zápisník, pojištění CK proti úpadku. 

Máte zájem o tento balíček? Přejete si doplnit svou dovolenou o další aktivity? Kontaktujte nás!

9 + 7 =