Jógová dovolená na BALI s Annou Jůzovou

termín: 10.-22.4.2021 

Jóga a Bali k sobě neodmyslitelně patří! Jedině tak si lze vychutnat tento spirituální ostrov a jeho unikátní vibrace. Vaše dovolená tak dostane zcela jiný rozměr!

Tentokrát se můžete těšit na jemná ranní jógová probuzení a večerní jógy či meditace
v podání zkušené lektorky a terapeutky tradiční čínské medicíny Aničky Anet Jůzové

 

V rámci pobytu budeme mít dvě základny – klidnou, přímořskou lokalitu Candidasa a kulturní i spirituální centrum Ubud. Z těchto destinací budeme vyrážet za poznáním okolních krás ostrova. Necháme odpočinou naši věčně zaneprázdněnou mysl. Navštívíte silná, spirituální místa. Seznámíte se s místními hinduistickými zvyky. Načerpáte ničím nerušený klid a samozřejmě si také vylepšíte svou jógovou praxi. Poznáte ty největší krásy tohoto magického ostrova, které ve Vás zůstanou ještě dlouho po návratu domů. A pak už jen budete říka jako my, že Bal je Vaše oblíbená destinace a druhý domov.

 

Co nás čeká?

Přímořská destinace Candidasa

DEN 0./9.4. Odletový den z ČR.

DEN 1./10.4. Dopravíme se z letiště na ubytování, večer bude seznamovací. Čeká nás společná meditace.

DEN 2./11.4. Den začneme ranní jógovou lekcí. Po snídani bude volný program, tento den bude víceméně aklimatizační, čeká nás odpočinek u moře spojení s povídáním o aktuálních tématech z pohledu tradiční čínské medicíny. Večer proběhne jógový workshop či meditace.

DEN 3./12.4. Den začneme ranní jógovou lekcí. Po snídani bude volný program – zájemcům lze zařídit výlet za potápěním u vraku lodi v Tulambenu, návštěvu parku Bali Safari, návštěvu lokální vesnice spojenou s tancem a výrobou kokosového oleje, výlet do kulturní vesnice, koupání se slony či jiné aktivity. Večer proběhne jógový workshop či meditace.

DEN 4./13.4. Ranní jógové protažení. Následuje snídaně. Po lekci nás čeká výlet na nejposvátnější chrám Besakih, kde provedeme posvátnou hinduistickou ceremonii. Projdeme se v zahradách vodního paláce Taman Ujun. Odpoledne ochutnáme balijskou čokoládu v místní čokoládové továrně a dozvíme se o procesu výroby této pochutiny. Den zakončíme odpočinkem na oblíbené pláži Virgin beach.

DEN 5./14.4. Den začneme ranní jógovou lekcí. Po snídani bude volný program – se zájemci navštívíme místní ašram, kde se zapojíme do každodenního života místních, bude možné zúčastnit se ceremonie při západu slunce. Večer proběhne jógový workshop či meditace.

DEN 6./15.4. Den začneme ranní jógovou lekcí. Po snídani bude volný program – pro zájemce bude možné zajistit doplňkový program. Večer proběhne jógový workshop či meditace.

Kulturní centrum Ubud

DEN 7./16.4. Ranní jóga. Snídaně. Poté se přesuneme do spirituálního centra Bali – městečka Ubud. Po cestě navštívíme solné doly v Kusambě, kde se sůl vyrábí stále ještě tradičním způsobem. Ve městě Ubudu nás čeká návštěva posvátného opičího pralesa Monkey ForestUbytování na hotelu. Večer proběhne jógový workshop či meditace.

DEN 8./17.4. Ranní jóga. Snídaně. Se zájemci navštívíme místní balijské šamany – léčitele, kteří umí poodhalit Vaše bloky a stagnující témata v životě a nasměrovat Vás na správnou cestu. Tento večer uskutečníme večerní kruh sdílení. 

DEN 9./18.4. Ranní jóga. Snídaně. Následuje návštěva posvátných pramenů Tirta Empul s očistnou koupelí, návštěva údolí hrobek kráků a královen Gunug Kawi, sloního chrámu Goa Gajah, odpolední ochutnávka balijských čajů a kávy v lokální bio farmě.

DEN 10./19.4. Ranní jóga. Poté se vydáme do Ubudského paláce a na společnou vycházku po vesnických rýžových polích Capuhan Ridge Walk. Večer proběhne jógový workshop či meditace.

DEN 11./20.4. Ranní jógové protažení. Následuje snídaně. Tento den máte volný program, který můžete využít pro nákupy, masáže, dle zájmu lze domluvit individuální návštěvu léčitele, fakultativně zajistit terapii ve zvukových pyramidách (890Kč), půldenní školu vaření (950Kč). Večer proběhne jógový workshop či meditace.

DEN 12./21.4  Ranní jógové protažení. Následuje snídaně. Tento den máte volný program, který můžete využít pro nákupy, masáže, dle zájmu lze domluvit individuální návštěvu léčitele, fakultativně zajistit terapii ve zvukových pyramidách (890Kč), půldenní školu vaření (950Kč). Večer proběhne jógový workshop či meditace.

DEN 13./22.4. Po ranním jógovém protažení a snídaně se rozloučíme a nachystáme se na odjezd na letiště. Zájemci mohou pokračovat výletem na ostrovy Gili, více informací ZDE. Ostatní mají zajištěný odvoz na letiště.

Jógové styly a lekce se přizpůsobí skupině a momentálnímu naladění účastníků – není třeba se ničeho obávat. Lekce zvládne jak jógový začátečník, tak si příjde na své i pokročilejší jogín.

 

Pozn. Zájemcům možno zařídit jakýkoliv další doplňkový balíček po Indonésii (cena na poptávku – balíček pro Vás sestavím na míru). 

O lektorce:

Aneta Anna Jůzová je terapeutkou tradiční čínské medicíny a instruktorkou hathayogy, powerjógy a jógy pro těhotné. Je absolventkou TCM institutu Praha a Power Yoga Akademie. V současné době se věnuje aktivnímu propojení všech nabytých zkušeností, ať již z jógového prostředí, tak zdravotnictví, ve kterém se celý svůj profesní život pohybuje. „Józe se věnuji více než patnáct let. Jóga je pro mě radost, pohyb, zklidnění a přátelé. Stala se nedílnou součástí mého života“

www. annajuzova-tcm.cz

 

 

Proč byste se měli přidat k této jógové cestě?

 

Pokud vycestujete s námi, máte zaručeno, že si Bali užijete intenzivně a hluboce.

Aktivity sestavuji na základě mých několikaletých zkušeností a také na základě zpětné vazby od klientů. Velmi ráda a často jezdím jako průvodkyně/delegátka. Pravidelně Bali navštěvuji a prozkoumávám pro Vás nové možnosti. Zajímám vás, jak jsem se k Bali dostala já? Čtěte v mém osobním příběhu ZDE.

Dovíte se více o tradiční čínské medicíně a naučíte se zákadní principy, které budete moci uplatňovat i sami doma. Zajímá Vás akupunktura? I toto téma neopomineme – bude možné objednat se na terapii přímo na místě!

Během pobytu poznáte lokální spirituální místa, kulturní zvyky i okouzlující přírodu.

Cestujeme v malém kolektivu, což nám umožňuje věnovat se Vám na maximum a na míru uspokojit Vaše přání za dalším poznáním či seberozvojem.

Po celou dobu pobytu jste v naší péči, nemusíte se tedy bát, že byste byli na cokoliv sami. Jsme Vaše podpora na cestách.

Naše hosty to s námi baví. Přesvědčit se můžete zde.

Cena: 27 000 Kč /osoba

Cena zahrnuje:
Ubytování se snídaní na 12 nocí v hotelech 3*/4* s bazénem
Jógové lekce 1-2x denně
Privátní přepravu soukromými vozy či minivanem v rámci plánované trasy
Vstupné na uvedené aktivity dle itineráře 
Osobní cestovatelský deníček
Kompletní organizační služby česky hovořící průvodkyně Adély
Pojištění CK proti úpadku

Cena je za osobu na sdíleném dvojlůžku, samostatný pokoj za příplatek + 7500Kč. Záloha 50%
při podpisu smlouvy, zbylých 50% měsíc před odletem. 
Minimální počet účastníků pro uskutečnění pobytu je 6, maximální počet 12.

Cena nezahrnuje: zpáteční letenku z ČR (rádi zprostředkujeme, cenové rozpětí za zpáteční let
17-20.000Kč se společností Qatar či Emirates), stravné, cestovní pojištění, osobní výdaje

Ubytování:

Candidasa: Ubytování v rodinném hotelu Villa Rosa přímo u pláže. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou a klimatizací. V tropické zahradě je nám k dispozici otevřená jógovna. 

Ubud: Nově postavený hotel Bubu Suite 4* se nachází mimo centrum města, v rýžových polích, v dostupné vzdáleností od veškeré městské vybavenosti. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou a klimatizací. Těšit se můžete na lekce v otevřené jógovně a nekonečný bazén s výhledem do rýžového pole. 

Máte zájem se výpravy zúčastnit?

Kontaktujte nás pro více informací či rezervaci na email adela@essenceforlife.cz, tel./WhatsApp +420 737 575 688.
Rádi odpovíme na Vaše dotazy k pobytu, zařídíme rezervaci letenky, vyřídíme pojištění a připravíme Vás na cestu. 

Těšíme se na Vás. Namaste přátelé!