8 důvodů, proč jet na dovolenou s námi

Kdybych to měla shrnout do několika slov, řekla bych „protože MY CESTOVÁNÍ MILUJEME a naši vášeň a lásku vkládáme do každé cesty, kterou připravujeme“.

1. Každá výprava s námi je UNIKÁTNÍ.

Vy ji děláte jedinečnou a my ji tvoříme pro Vás, na míru. Skupinové výpravy probíhají pouze několikrát ročně v malém kolektivu. Nejedná se o zájezdy, které bychom opakovali jako na běžícím pásu. Věnujeme dostatek času přípravě, komunikaci s Vámi a na výpravách se Vám věnujeme na maximum.

2. Díky zkušenostem, které máme, můžeme nabídnout MAXIMUM ZÁŽITKŮ ZA ROZUMNOU CENU.

Místa, která s Vámi navštěvujeme, připravujeme tak, abyste si domů odvezli plno dojmů a poznali danou zemi ve své plné kráse. Chceme exotické destinace přiblížit i těm, kteří si myslí, že by se na takovou dovolenou nemohli nikdy podívat.

3. Jsme FLEXIBILNÍ.

Radíme Vám ve výběru vhodné letenky, stejně tak i s tím, co si zabalit s sebou. Každá výprava je jiná, protože vy ji tvoříte spolu s námi. Každý balíček na míru je šitý Vašim přáním a potřebám. Program upravujeme v návaznosti na Vašich komentářích a našich zkušenostech.

4. Vždy jezdíme V MALÝCH SKUPINÁCH kolem 10 osob.

Děláme to tak proto, abychom mohli maximálně vycházet vstříc každému účastníkovi, skupině a samozřejmě také proto, aby Vaše zážitky z exotických zemí nepřipomínaly klasické masové nebo autobusové zájezdy. Pečujeme o Vaše pohodlí a proto jsme raději, pokud se pohybujeme v menších skupinkách.

5. ODLIŠUJEME SE.

Připravujeme pro Vás na trase překvapení. Děláme to pro Vás zdarma, jen tak, protože to tak cítíme a baví nás to.

6. Ke každému cestovateli přistupujeme INDIVIDUÁLNĚ.

Rádi se s Vámi potkáváme, abychom Vaši dovolenou společně naplánovali. Na výpravách se o Vás staráme jako o vlastní děti, protože Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Rádi pro Vás vymýšlíme nové služby, překvapení a plníme i ty nejnáročnější požadavky.

7. JSME TU PRO VÁS.

Na výpravách jsme s Vámi každý den, každé ráno i každý večer. Jsme Vaši kámoši na cestu, Vaši rádci a taky Vaše vrby, kterým se můžete svěřit. Radujeme se s Vámi u západů slunce, společně ochutnáváme místní speciality, pláčeme s Vámi v chrámech a posvátných místech, vyměňujeme si zkušenosti a povídáme si s Vámi o životě. Jsme Vaši partneři na cestování po Asii a nakonec i Vaši kamarádi. Máme zájem na tom, abyste si svou dovolenou užili na maximum a odjížděli domů spokojení. Máme radost, pokud Vy máte radost. Je nám smutno, když odjíždíte, ale těšíme se na další společné zážitky. S námi vznikají nová kamarádství i partnerství a to se nám líbí.

8. Nakonec a především, všechno to děláme S LÁSKOU.

A prý je to vidět. Funguje to totiž proto, že vše co děláme, vychází z našich hodnot. O těch se můžete dozvědět zde.

REFERENCE:

Co o nás říkají ti, kteří se zúčastnili některé naší výpravy? Jak byli spokojení naši klienti, kterým jsme sestavili individuální plán dovolené?

Přečtěte si některé z našich referencí ZDE.

Budeme rádi, pokud právě od Vás dostaneme další 🙂

Uvažuje-te li o své příští dovolené s námi, či si přejete sestavit balíček na míru, dejte nám vědět!

14 + 5 =