8 důvodů, proč jet na dovolenou (ve spolupráci) se mnou

Kdybych to měla shrnout do několika slov, řekla bych „protože JÁ CESTOVÁNÍ MILUJI a svou vášeň a lásku vkládám do každé cesty, kterou připravuji“.

1. Každá výprava je UNIKÁTNÍ. 

Vy ji děláte jedinečnou a já ji tvořím na míru pro Vás. Skupinové výpravy probíhají pouze několikrát ročně v malém kolektivu. Nejedná se o zájezdy, které bych produkovala jako na běžícím pásu. Věnuji vždy dostatek času přípravě, komunikaci s Vámi, a na samotné cestě se Vám já či mé kolegyně věnují na maximum.

2. Díky zkušenostem, které mám, dokážu nabídnout VYLADĚNÝ MIX ZÁŽITKŮ. 

Místa nebo aktivity, které v rámci výprav podnikáme a která vkládám do cest a itinerářu na míru, mám osobně ozkoušená a vždy je pro vás chystám s ohledem na vyváženost aktivit. Vše připravuji tak, abyste si domů odvezli plno dojmů a poznali kulturu dané země ve své plné kráse. Ráda exotické destinace přibližuji i těm, kteří si myslí, že by se na takovou dovolenou jinak nikdy nevydali.

3. Jsem FLEXIBILNÍ.

Radím Vám ve výběru vhodné destinace, letenky, stejně tak i s tím, co si zabalit s sebou. Každá cesta je jiná, protože každý z Vás je unikátní. V podstatě ji SPOLUTVOŘÍME. Každý balíček na míru je šitý Vašim přáním a potřebám. Program upravuji v návaznosti na našich rozhovorech a Vašich komentářích. Dělám to pro Vás a Vaší spokojenost. 

4. JSEM PARŤÁK na vaše cesty

Upřednostňuji osobní přístup k Vám všem. Dělám to tak proto, abych mohla maximálně vycházet vstříc přáním a potřebám v práběhu cesty. Mým přáním je, aby Vaše zážitky z navštívených zemí byly jen ty nejlepší, jedinečné a originální. A aby nepřipomínaly klasické masové nebo autobusové zájezdy. Pečuji o Vaše pohodlí a proto mám ráda osobní přístup a v případě skupinových cest menší kolektiv. 

5. ODLIŠUJI SE. 

To poznáte, až když se se mnou někam vydáte 🙂

6. Ke každému cestovateli přistupuji INDIVIDUÁLNĚ.

Vaši dovolenou tvořím pro Vás, a tak, abych ji dokázala naplánovat dle všech vašich požadavků, potřebuji se na Vás naladit. A to platí jak při skupinových cestách, tak ale při individuálních dovolených. Proto jsme spolu v kontaktu před vaší dovolenou, v průběhu a často i po ní. Vaše spokojenost je pro mě na prvním místě. Nejsem klasická cestovka, ani cestovní agentura, Jsem Váš parťák na cesty, travel průvodkyně, pomocná ruka, travel buddy, jakkoliv mě jen chcete nazvat 🙂

7. Na výpravách jsme v tom společně 

Na skupinových výpravách jsem s Vámi každý den, každé ráno i každý večer. Radujeme se u západů slunce, společně ochutnáváme místní speciality, pláčeme v chrámech a posvátných místech, vyměňujeme si zkušenosti a povídáme si o životě. Prostě ať se děje co děje, jsme v tom společně. Mám radost, pokud Vy máte radost. Je mi smutno, když odjíždíte, ale těším se na další společné zážitky. Na skupinových výpravách vznikají nová kamarádství i partnerství a to mě moc baví. Je to s Vámi prostě boží!

8. Nakonec a především, všechno to dělám S LÁSKOU.

A prý je to vidět. Funguje to totiž proto, že vše co dělám, vychází ze SRDCE a je v souladu s mými hodnotami. O těch se můžete dozvědět zde.

Mrkněte na zpětné vazby.

Co o mých cestách říkají ti, kteří se zúčastnili některé z výprav? Jak byli spokojení klienti, kterým jsem sestavila individuální plán dovolené? 

Přečtěte si některé z mých referencí ZDE.

Budu moc ráda, pokud právě od Vás dostanu další pozitivní hodnocení 🙂

Uvažuje-te li o své příští dovolené ve spolupráci se mnou, či si přejete sestavit balíček na míru, dejte mi vědět!

4 + 5 =