Svatba na Bali. Váš splněný sen.

Jaká může být svatba na Bali? Jedinečná. Originální. Romantická. Neopakovatelná. Taková, na kterou jste celý život čekali a po které jste v hloubce duše toužili.

Svatba a stvrzení svatebního slibu na Bali

Líbilo by se Vám stvrzení vašeho svatebního slibu na kouzelném místě, které odpovídá přesně těm pohádkovým svatbám z romantických filmů?

Pak mi věřte, že Bali může být tím pravým, co pro svůj velký den hledáte! Tento mystický ostrov bohů dokáže vykouzlit neopakovatelnou atmosféru, která se Vám zaryje hluboko pod kůži. Vykouzlí takové okamžiky, během kterých málokterý z účastníků zůstane bez slzičky. Výhledy na nekonečný oceán, neopakovatelná atmosféra, dojetí, radost a především romantika, která by se dala ve vzduchu krájet – přesně takový může být svatební den na Bali! Je to slovy nepopsatelný zážitek.

Legální svatební sňatek na Bali

Ptáte se, zda je sňatek provedený na Bali platný také v České republice? Ano, může být – pokud ho necháte superlegalizovat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s přípravami a zajištěním potřebných dokumentů, organizací Vašeho kouzelného svatebního dne i plánování svatební cesty.

Svatební přípravy? Hlavně žádný stres

Svatba na Bali se liší už jen tím, že na ni nepotřebujete ohromný svatební diář ani svatebního manažera nebo velký rozpočet, který by Vás čekal v případě klasické české svatby. Můžete mít překrásný obřad na pláži s čerstvými květinami, svatební výzdobou a samozřejmě takovými výhledy na moře, které jsou k nezaplacení.

Výročí svatby

Blíží se výročí Vaší svatby? Plánujete žádost o ruku?
Chtěli byste svému protějšku nabídnout úžasné překvapení v podobě nezapomenutelné romantické večeře u západu slunce na pláži?

Rádi pro Vás tento okamžik připravíme na míru. Můžete si jej vychutnat za doprovodu živého hudebního orchestru, balijských tanečnic či pouze ve dvou se sklenkou dobrého sektu. 

Kontaktujte nás pro více informací: adela@essenceforlife.cz / +420 737 575 688.

Svatba na míru

Svatební stres a Bali nejdou dohromady. Na tomto ostrově se žije přítomností a tak veškerou přípravu, koordinaci a organizaci Vašeho velkého dne nechte na nás. Na Bali můžeme zajistit velmi skromný a komorní obřad, či v případě zájmu zorganizovat honosnější  oslavu. Zajistíme svatební výzdobu pláže, hostinu, pořídíme stylový svatební vůz či výtečný svatební dort. A pokud budete chtít, můžete mít na svatbě třeba i balijské tanečnice. Stačí si vybrat. Ať tak či onak, místní atmosféra zajistí autentičnost, kterou nikde jinde nezažijete a ani neobjednáte. Mile rádi Vám předáme naše zkušenosti a pomůžeme se zařízením svatby na Bali. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Ceník:

Symbolický obřad na pláži/ve vodním paláci s hinduistickým/budhistickým knězem (úředně platný v Indonésii, bez legalizačních dokumentů pro ČR) od 45 000,- vč. DPH

Svatba na pláži/ve vodním paláci s hinduistickým/budhistickým knězem (úředně platný v Indonésii, vč. legalizačních dokumentů pro ČR)  od 66 550,- vč. DPH

Cena zahrnuje: představební koordinaci, pronájem místa obřadu, správní poplatky a poplatky církvi, zajištění balijského kněze, obětiny, svatební dekoraci, novomanželský přípitek. V případě právně platné svatby v ČR cena zahrnuje legalizační dokumenty.

Abych pro Vás mohla vytvořit svatbu na míru, potřebuji znát Vaše představy. Napište mi, jaké máte plány a já Vám představím možnosti:

5 + 14 =

Copyright © 2018  Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval