Poznávání Bali a svého JÁ
VědoméCesty

Termín: 21.4.-2.5.2019    a  7.-17.9. 

Čeká Vás cesta za poznáním tajuplných krás Bali ve spojení s tématy, která jsou každému blízká, leč si je málo uvědomujeme. Klidné odpočinkové moře, rýžová pole, hinduistické chrámy, všudypřítomná pozitivní nálada a úsměvy milých balijců. Z tohoto kouta světa se Vám nebude chtít domů. Workshopy v rámci programu povede Vaše osobní průvodkyně životem Ivona Machová, koordinuje na místě Lucie Machová. Unikátní cvičební metodu FitPaintFree vede Hana Toufarová.

21.4. Den 1.
Příletový den. Transport z letiště na ubytování v Amedu. Přivítání u společné večeře, seznámení.

22.4. Den 2. Barva červená.
Společné zahájení s tématem zdraví a péče o tělo (příjem a výdej energie a její vliv na člověka). Zbytek dne je určený pro aklimatizaci. Můžete jej využít pro relaxaci u moře, procházkami po pobřeží či jemným protažením na jógové lekci.

23.4. Den 3. Barva oranžová.
Oranžová barva reprezentuje naši mysl. Čeká Vás celodenní výlet na významná balijská místa. Vodní palác s krásným parkem Tirta Gangga, komplexem několika exotických bazénů pokrytých obřími lekníny, s centrální jedenácti úrovňovou vodní fontánou. A největší hinduistický chrám na Bali, Pura Besakih, s nádherným výhledem na panorama přírody a oceán. Tato silná poutní místa nás povedou k uvědomění si vlastního systému života a našich návyků. Právě toto prostředí vede k zamyšlení a ke změnám.

24.4. Den 4. Barva žlutá, den slunce.
Tento den se přesuneme na roztomilé ostrovy Gili, kde zahájíme dny plážování a odpočinku. Slunce je zdrojem energie a toto místo je přímo určené pro čerpání síly.

25.4. Den 5.
Volný program.

26.4. Den 6. Barva zelená.
S podmořským světem kolem ostrovů a mořskými želvami se seznámíte během šnorchlovacího výletu v okolí ostrova. Po návratu na ostrov nás čeká workshop na téma moje místo v životě i na zemi, uvědomění si kam patřím a jaké podmínky potřebuji ke spokojenému bytí. Den zakončíme jógou.

27.4. Den 7.
Volný program.

28.4. Den 8. Spektrum barev duhy.
Tento den je v duchu přesunu zpět na ostrov Bali, do spirituálního centra Ubudu. Večer se seznámíte s místní kulturou ve formě typického balijského divadla (typické taneční vystoupení).

29.4. Den 9. Den zelenofialový.
Tento výletní den nabídne netradiční návštěvu posvátných pramenů a očistnou koupel v chrámu Tirta Empul. Odpolední trasa povede za lehkým trekkingem po nekonečných, kouzelně zelených rýžových terasách Jatiluwih, které patří na seznam světového dědictví UNESCO. Tato místo reprezentují zdroj přírody a duchovna, uvědomění si podstaty sebe a svých přání.

30.4. Den 10. Barva modrá.
Balijská kuchyně je úžasná, proto je třeba zamířit na její podrobnější exkurz. A to již od samotného nákupu na raním trhu, přes zapojení se do vaření několika tradičních balijských receptů. Každá ruka se zapojí, každá pusa na konci ochutná. Je to týmová práce a je to zábava. Čeká Vás nezapomenutelná škola vaření. Tento workshop uzavřeme ukázkou vhodné komunikace v mezilidských vztazích.

1.5. Den 11.
Dopoledne navštívíme místní Opičí chrám Monkey Forest a projdeme se po nejvýznamnější nákupní třídě Ubudu. Večer nás čeká společné rozloučení, meditace a uzavření pobytu.

2.5. Den 12.
Odjezdový den, transport na letiště.

Součástí programu bude výuka metody FitPaintFree. Jedná se o osvědčenou, jednoduchou a velmi šetrnou metodu cvičení, která startuje samoléčebné procesy a osvobozuje od chronické bolesti.

 

Proč se našeho pobytu zúčastnit?

 Poznáte ostrov Bali a Gili ve své opravdové kráse a prožijete všechna místa intenzivněji díky unikátnímu doprovodnému programu.

Podpoříte a pochopíte duchovní podstatu ostrova Bali.

Osvojíte si praktické techniky, jak si vylepšit i zpříjemnit svou životní cestu, kterou můžete okamžitě zapojit do svého každodenního bytí.

 Osvojíte si unikátní cvičební metodu, která Vám uleví od bolesti s pohybovým aparátem

Získáte novou inspiraci ke změnám v životě.

 Zjistíte své priority a potřeby

 Pobyt si rozhodně užijete a odvezete si domů celou řadu výjimečných vzpomínek, dovedností a nových přátelství

 Získáváte od nás tipy, kde se dobře najíst, kam zajít na jógu, jaká místa navštívit ve volném čase a nebo kde výhodně nakoupit.

 Uplatňujeme zcela vědomý individuální přístup ke každému účastníkovi výpravy

 Naše hosty to s námi baví. Přesvědčit se můžete zde.

 Cena 25 990 Kč.

Minimální počet účastníků je 6, maximální počet 12.

Cena zahrnuje:
Ubytování se snídaní na 11 nocí v hotelech 3*
Místní přepravu v rámci plánované trasy (přemísťovat se budeme soukromými minivany, osobními vozy, lodí)
Vstupné na všechny plánované aktivity dle itineráře, lodní lístky (osobní aktivity nad rámec programu nejsou zahrnuty v ceně)
Osobní cestovatelský deníček
Kompletní organizační služby česky hovořící delegátky Lucie Machové a facilitátorky workshopů Ivon Machové
Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: zpáteční letenku z ČR (cena se pohybuje v rozmezí 18 000 – 20 000), stravné, cestovní pojištění (můžeme zprostředkovat při pořízení letenky – 990Kč/osoba, pojišťovna ERV), osobní výdaje

 

Zaujal Vás balíček Poznávání Bali a svého JÁ? Máte doplňující dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

2 + 12 =