S ohledem na aktuální situaci je jisté, že se mé blízké společné cesty s Vámi na určitou chvíli odloží. Těžko nyní předpokládat, jaká bude situace za měsíc či půl roku, nicméně celé toto dění mě přivádí k myšlence, že nyní nastává ideální doba vyzkoušet si život, který Balijci každodenně žijí.

– Zpomalit a žít přítomností 
– Zaměřit se na svou rodinu a trávit s ní co nejvíce času
– Vzájemně si pomáhat a fungovat jako společenství
– Meditovat
– Smát se, zpívat, tančit, číst si a žít každý den s radostí
– Děkovat a být vděčný
– Věřit v lepší budoucnost 

Nyní nastává pravý čas k usebrání a ohlédnutí se do našich životů. Možná přichází zcela nová doba, ve které budeme muset mnohé změnit. Nezapomeňme ale přesto věřit a žijme především šťastně. 

Přeji Vám, ať jste Vy i Vaši nejbližší zdrávi, ať nepropadáte panice a vězte že i tento čas může v budoucnu přinést mnoho dobrého. 

 

A možná Vás také zajímá, jak tento čas využiji v práci já?
– Připravím pro Vás články z cest, na které mi vždy scházel čas. Sledujte můj e-mailový zpravodaj nebo tento blog. Přihlásit k newsletteru se můžete ve formuláři níže.
– Dám dohromady kuchařku receptů z mých cest, protože kdo mě znáte osobně, tak víte, že vaření je pro mě určitým druhem meditace. Sledujte můj e-mailový zpravodaj nebo tento blog. Přihlásit k newsletteru se můžete ve formuláři níže. 
– Připravím pro Vás víkendové pobyty na Moravě, protože i u nás je krásně. Sledujte můj e-mailový zpravodaj nebo tento blog. Přihlásit k newsletteru se můžete ve formuláři níže.

Pokud bych pro Vás mohla udělat cokoliv dalšího, neváhejte se mi ozvat. 

Zde se můžete přihlásit k odběru newsletteru.

15 + 5 =

Budu se na Vás těšit a přeji Vám poklidné dny.

Adéla

Sdílejte: