Poznali jsme na vlastní kůži, že cestování rozšiřuje obzory.

Inspiruje nás dělat věci jinak, měnit úhel pohledu a s ním i naše názory. Změna prostředí nabízí zajímavý vhled, nové zážitky, které jsou věčné a také spoustu nových myšlenek.

Asie nás učarovala, představuje zcela jiný svět, který mění hodnoty. Na těchto výpravách máte možnost být součástí jedinečné cesty plné neopakovatelných zážitků.

Budeme moc rádi, když se přidáte!

Cestování s námi pro Vás může být formou odpočinku, poznání světa, ale také sebe. Připravujeme pro Vás unikátní cesty, které poodhalují jiný kus světa, jiné kultury a zvyky. Cestujeme v malých skupinách a uplatňujeme rodinný přístup. Vybíráme pro Vás to nejlepší, aby Vaše vzpomínky byly dlouho s Vámi. Budeme rádi, pokud budete součástí některé z našich cest.

Individuální pobyty v jednotlivých destinacích je možné zkonzultovat a zařídit na míru ve Vámi zvoleném termínu.

Ženy sobě – Mauricius, 16.- 26.3.2020

Každá žena si zaslouží hýčkání, rozmazlování a odpočinek. Mít se ráda a znát svou hodnotu. tato cesta je určená pro všechny ženy, které jsou unavené, cítí se vyčerpaně či opuštěně. V rámci pobytu je připravena řada workshopů a meditací určených pro ženy, které chtějí být šťastné a žít v harmonii. Získejte zpět svou sílu, najděte sama sebe i svou roli v partnerství i v životě.

Vědomé cesty

Cena: 35 990,-

Minimální počet osob 8, maximální počet 12.

Jógové BALI s Annou Jůzovou, 29.3.- 10.4. 2020 

Doporučujeme vychutnat si spirituální ostrov Bali a jeho jedinečné vibrace ve spojení s jógovou praxí. Vaše dovolená tak dostane zcela jiný rozměr! V rámci této cesty můžete vychutnávat dovolenou se vším všudy – jógové lekce hatha jógy, vůni vonných tyčinek, přírodní krásy nebo také atmosféru posvátných míst. Dozvíte se o tradiční čínské medicíně a akupunktuře. Dokonalé spojené pro poznání sebe a oblíbeného ostrova bohů a démonů.

Cena: 27 000,- 

Minimální počet 6 osob.

Relaxační pobyt na ostrovech GILI, 10. – 16.4.2020

Gili ostrovy – to je ta pravá plážová idylka! Na těchto ostrovech se báječně odpočívá, s knihou v ruce a želvami v moři! Je to místo, kde nejezdí auta ani motorky a lenost je maximálně povolena. Ideální balíček pro ty, kteří si chtějí dopřát maximum odpočinku.

 

Cena: 8500,- 

Minimální počet osob 4, maximální počet 12.

Dobrodružství na BALI & JÁVĚ, 17.4.- 1.5. 2020 

Kontrastní spojení oblíbeného spirituálního ostrova Bali a zcela odlišného, vesnického života na sousední Jávě. Nezapomenete na okouzlující vůni vonných tyčinek a posvátné hinduistické chrámy, věčně zelené rýžové terasy a pozitivní usměvavé balijce. Pozdravíme delfíny, objevíme jávské safari a vydáme se na dobrodružný noční výšlap na kráter sopky Kawah Iljen, kde spatříme SVĚTOVÝ UNIKÁT – světélkující modrý plamen a nejkyselejší sirné jezero na světě. Tato výprava nabízí opravdové poznání a dobrodružství, které můžete prožít s námi!

Cena: 27 000,- 

Minimální počet 6 osob.

Jógová cesta na BALI, 1.5.- 11.5.2020

Návštěvu ostrova bohů Bali si můžete vychutnat ve spojení s jógou, Váš prožitek z pobytu tak mnohonásobně umocníte. Můžete se těšit na ranní a večerní jógové lekce v duchu kundalini jógy, kombinující fyzické cvičení, meditaci, mantry a dýchací techniky. Navštívíte silná spirituální místa a poznáte Bali z trošku jiného úhlu pohledu. Vaší průvodkyní balijskou cestou a lektorkou jógy bude veselá Vlaďka Procházková.

Cena: 25 500,- 

Minimální počet 6 osob.

Aktivní dovolená na ostrově Madeira, 19.-27.7. 

Ostrov věčného jara, levád a delfínů, ráj vinařů, barevnost květin, vavřínové lesy, pohodové vycházky a vysokohorské túry. Pojďte s námi prozkoumat tento ostrov, kde jaro nikdy nekončí! V rámci naší cesty si užijete aktivní dovolenou v přírodě, navštívíte nejen Evropu, ale také Afriku – jak je to možné se dozvíte již brzy!

Proč jet na Madeiru naleznete ZDE.


Cena: 22 200 Kč

 

Minimální počet 8 účastníků, maximální 14.

Jógová dovolená na Madeiře, 19.-27.9. 

Aktivní dovolená – to je Madeira, jóga a procházky! Tento kouzelný ostrov věčného jara si Vás podmaní svou atmosférou, barevnost květin je na každém kroku okouzlující, vavřínové lesy mají až magickou atmosféru, pohodové vycházky baví každého a vyhlídky z útesů jsou dechberoucí. Zveme na průzkum ostrova Madeira a sebe samotných! Jógové lekce vede sportovkyně tělem i duší Iva Ceradská.

Proč jet na Madeiru naleznete ZDE.


Cena: 24 800Kč

 

 

Minimální počet 8 osob, maximální počet 14.

Dobrodružná Srí Lanka, přelom říjen/listopad

Cejlon je vždy jedno veliké dobrodružství! Srí Lanka má tolik slonů a my si je užijeme dosyta, vychutnáme si nádhernou přírodu horských čajových plantáží i pravěkou cestu po pláních, navštívíme lokální chrámy a nabažíme se opravdu výtečnou místní kuchyní. Tato cesta bude poznávací, zakončíme ji ale lenošením u moře. To je dovoená bez starostí, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

 

Dobrodružná cesta po Laosu – PŘIPRAVUJEME

Těšit se můžete na netradiční Vánoce plné dobrodružství a nevšedních zážitků, na které jen tak nezapomenete. Užijete si celou řadu aktivit určených pro opravdové dobrodruhy na trase Vientiane – Luang Prabang – Vang Vieng. Užijete si ale také klid laoské přírody na jezeře, dozvíte se o životě místních v okolí mocného Mekongu.

Více informací již brzy.

Několik důvodů, proč se vydat na dovolenou s námi.

Rádi byste se přidali na některou z plánovaných výprav? Máte doplňující dotazy? Kontaktujte nás!

8 + 1 =

Copyright © 2018 Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval 

×

Dobrý den!

Jsme Vám k dispozici na WhatsApp, napište nám zprávu hello@quadlayers.com

× Jak Vám můžeme pomoci?