Cestování s námi pro Vás může být formou odpočinku, poznání světa, ale také částečně sebe. Připravujeme pro Vás unikátní cesty, které poodhalují jiné kultury a zvyky. Cestujeme v malých skupinách, vítáme sólo cestovatele a uplatňujeme rodinný přístup. Vybíráme pro Vás to nejlepší, aby Vaše vzpomínky byly dlouho s Vámi. Budeme rádi, pokud budete součástí některé z našich cest.

* Individuální pobyty v jednotlivých destinacích je možné sestavit na míru ve Vámi zvoleném termínu.

S ohledem na vývoj situace ohledně celosvětové pandemie COVID-19 budeme aktualizovat naše cesty a termíny. Sledujte náš web nebo newsletter!

Jógová dovolená na ostrově Kréta s Markétou Hlaváčkovou, 25.5.-3.6.2020 / ODLOŽENO

Příjemná atmosféra božského ostrova Kréta spojená s jógovým cvičením v podání veselé lektorky Markéty Hlaváčkové. Tato dovolená může být ideální volbou, jak se dostat před létem do formy, užít si moře a odpočinek. Na této cestě se můžete doslova rozmazlovat službami all inclusive v moderním hotelu Atali Grande 4*, koupáním v moři nebo výlety po ostrově.

Cena: 14 990,- 

Minimální počet 10 osob.

Aktivní dovolená na ostrově Madeira, 17.-24.7./27.7.2020 – poslední volná místa

Ostrov věčného jara, levád a delfínů, ráj vinařů, barevnost květin, vavřínové lesy, pohodové vycházky a vysokohorské túry. Pojďte s námi prozkoumat tento ostrov, kde jaro nikdy nekončí! V rámci naší cesty si užijete aktivní dovolenou v přírodě, navštívíte nejen Evropu, ale také Afriku – jak je to možné se dozvíte na naší výpravě!


Cena: 22 200,-

Minimální počet 8 účastníků, maximální 14.

Jógová dovolená na Madeiře, 16.-25.9.2020 

Aktivní dovolená – to je Madeira, jóga a procházky! Tento kouzelný ostrov věčného jara si Vás podmaní svou atmosférou, barevnost květin je na každém kroku okouzlující, vavřínové lesy mají až magickou atmosféru, pohodové vycházky baví každého a vyhlídky z útesů jsou dechberoucí. Zveme na průzkum ostrova Madeira a sebe samotných! Jógové lekce vede sportovkyně tělem i duší Iva Ceradská.


Cena: 18 800,-

 

 Minimální počet 8 osob, maximální počet 14. 

Jógová dovolená na Rhodosu s Jiřkou Mikuleckou, 26.9.-3.10.2020 

Příjemná atmosféra zeleného řeckého ostrova spojená s jógovým cvičením ve společnosti úžasné lektorky Jiřky Mikulecké. Na této dovolené si dopřejete nejen jógové lekce 2x denně, ale také rozmazlování, služby all inclusive v luxusním novém hotelu Evita Mare 4*, koupání v moři nebo výlety po ostrově. Více infromací již brzy.

Cena od 14 990,- 

Minimální počet osob 16, maximální počet 20.

Kundaliní jóga na Madeiře se Sabinou Kočovou, 28.9.-7.10.2020 

Madeira je právem označována ostrovem květin, celý rok zde něco kvete. Počasí je celoročně slunečně, jarní, většinu míst pokrývá bujná vegetace. Jeikož je ostrov sopečného původu a není tu nouze o kopce a hory. Díky množství levád je to místo, které si zamiluje každý, kdo má rád přírodu a aktivní cestování. Ve spojení s jógou může být tato dovolená ideální cestou pro poznání sebe a tohoto magického místa.


Cena: 18 800,-

 Minimální počet 8 osob, maximální počet 14. 

Dobrodružné putování po Bali a Jávě,
23.10.- 6.11.2020

Dopřejte si s námi výlet na dva zcela odlišné ostrovy – Bali a Jávu. Program bude nabitý zážitky, na tuto dovolenou jen tak nezapomenete! Poznáte balijský klid, místní hinduismus, pláže, chrámy a rýžové terasy. Jedinečné přírodní scenérie Jávy, včetně výšlapu na aktivní vulkán Iljen. Ale nemusíte se bát – aktivity jsou pečlivě vyváženy. Dobrodružství, na které se nezapomíná!

Cena: 27 700,-

Minimální počet 6 osob, maximální počet 14 osob

Ostrovy Bali & Gili & Nusa Penida – zažijte kus Indonésie, 8.-21.11.2020

Ochutnáte ty nejlepší áížitky z Bali, které doslova pohltí všechny Vaše smysly. Nezapomeneme ani na další oblíbená místa, která k Bali prostě patří – romantické a pohodové ostrovy Gili a dobrodružnou Nusa Penidu!
Tři ostrovy a celá řada zážitků v jednom pobytu. Už se těšíte?

 

Cena: 27 300,- 

Dobrodružná Srí Lanka, 8.-19.11.2020 

Cejlon je vždy jedno veliké dobrodružství a překrásná příroda! Srí Lanka má tolik slonů a my si je užijeme dosyta, vychutnáme si nádhernou přírodu horských čajových plantáží, načerpáme energii místních chrámů, také se vydáme na pravěkou cestu po pláních a nabažíme se opravdu výtečnou místní kuchyní. Tato cesta bude poznávací, zakončíme ji ale lenošením u moře. To je dovolená s velkým množstvím zážitků, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat!


Cena: 22 000,- 

 

Jógový víkend VIZE, 9.-10.1.2021, Krásná Samota 

Určete si, jaký bude váš rok 2021. Postavte si svou vlastní vizi nebo sen, který budete v novém roce zcela vědomě rozvíjet.
Na našem společném víkendu se jógou, rituály a meditacemi naladíme na nadcházející rok a na naše VYŠŠÍ JÁ. Podpoříme Vaši tvořivou energii, díky které si vytvoříte svou osobní nástěnku přání pro rok 2021. K této nástěnce a vizi se budeme v rámci následujících setkání společně s Vámi v průběhu roku vracet, abychom podpořily všechny vaše cíle, sny i přání.

 

 

Thajské putování – únor – PŘIPRAVUJEME 

 

Bangkok a jeho okolí nabízí zajímavou historii,  kterou společně prozkoumáme. V druhé polovině cesty se zaměříme na ostrovní zážitky v jižní části Thajska – ostrovy Koh lanta. Na této cestě budete nejen poznávat, ale také relaxovat a užívat si přírodu. Taková dovolená bude stát za to!

Více informací již brzy.

Jógové BALI s Annou Jůzovou, 10. – 22.4.2021 

Doporučujeme vychutnat si spirituální ostrov Bali a jeho jedinečné vibrace ve spojení s jógovou praxí. Vaše dovolená tak dostane zcela jiný rozměr! V rámci této cesty můžete vychutnávat dovolenou se vším všudy – jógové lekce hatha jógy, vůni vonných tyčinek, přírodní krásy nebo také atmosféru posvátných míst. Dozvíte se o tradiční čínské medicíně a akupunktuře. Dokonalé spojené pro poznání sebe a oblíbeného ostrova bohů a démonů.

Cena: 27 000,- 

Minimální počet 6 osob.

Relaxační pobyt na ostrovech GILI, 22. – 28.4.2021

Gili ostrovy – to je ta pravá plážová idylka! Na těchto ostrovech se báječně odpočívá, s knihou v ruce a želvami v moři! Je to místo, kde nejezdí auta ani motorky a lenost je maximálně povolena. Ideální balíček pro ty, kteří si chtějí dopřát maximum odpočinku.

 

Cena: 8500,- 

Minimální počet osob 4, maximální počet 12.

Jógová cesta na BALI, 1. – 11.5.2021

Návštěvu ostrova bohů Bali si můžete vychutnat ve spojení s jógou, Váš prožitek z pobytu tak mnohonásobně umocníte. Můžete se těšit na ranní a večerní jógové lekce v duchu kundalini jógy, kombinující fyzické cvičení, meditaci, mantry a dýchací techniky. Navštívíte silná spirituální místa a poznáte Bali z trošku jiného úhlu pohledu. Vaší průvodkyní balijskou cestou a lektorkou jógy bude veselá Vlaďka Procházková.

Cena: 25 500,- 

Minimální počet 6 osob, maimální počet 12.

Dobrodružství na BALI & JÁVĚ, 13. – 27.6.2021  

 

Kontrastní spojení oblíbeného spirituálního ostrova Bali a zcela odlišného, vesnického života na sousední Jávě. Nezapomenete na okouzlující vůni vonných tyčinek a posvátné hinduistické chrámy, věčně zelené rýžové terasy a pozitivní usměvavé balijce. Pozdravíme delfíny, objevíme jávské safari a vydáme se na dobrodružný noční výšlap na kráter sopky Kawah Iljen, kde spatříme SVĚTOVÝ UNIKÁT – světélkující modrý plamen a nejkyselejší sirné jezero na světě. Tato výprava nabízí opravdové poznání a dobrodružství, které můžete prožít s námi!

Cena: 27 700,- 

Minimální počet 6 osob.

BORNEO a jeho krásy – PŘIPRAVUJEME

Borneo je ostrov, který ukrývá mnohé – divokou džungli v celé své kráse, podmořsý život nebo také domorodé kmeny. Pouze na tomto ostrově se ukrývá celá řada endemitských druhů zvířat i rostlin, které čekají, až je objevíte!

Kompletní trasu právě připravujeme.

Několik důvodů, proč se vydat na cesty s námi.

Rádi byste se přidali na některou z plánovaných výprav? Máte doplňující dotazy? Kontaktujte nás!

7 + 3 =

Copyright © 2018 Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval