MADEIRA | Jógová Madeira plná živlů s Ivou Ceradskou | 18.-25.8. 2023 (poslední 1 místo)

I tento rok nás čeká oblíbená dovolená s jógou a živly, vydáme se zase po roce na nedalekou perlu v oceánu – Madeiru. V rámci této cesty si vychutnáte dovolenou se vším všudy – luxusní zázemí 4* hotelu, jógové lekce v různých stylech jógy každý den, zažijete a procítíte pravou esenci oceánu a smysly také polaskáte všudypřítomou barevností květin. Poznejte s námi kus sebe a Madeiru v její plnosti!

Min.počet osob 14, max. 20

Cena:  23.700,-

VIETNAM | Ochutnej kus severního Vietnamu 

3.-13./16.9.2023

Cestujte a poznávejte, odpočívejte a užívejte si všechny krásy a chutě Vietnamu. Čekají na Vás milí lidé, úchvatná příroda a jeden ze zázraků světa – Dračí zátoka. Tato cesta bude plná dobrodružství. 

Cena: 31.800,- 

VIETNAM | Jógová dovolená s Ivou Ceradskou, 

3.-13.9.2023

Kombinace cestování, poznání a také dopočinku i cvičení jógy ve Vietnamu. Vřelí lidé, úchvatná příroda a jeden ze zázraků světa – zátoka HALONG BAY! Tato cesta bude plná dobrodružství. Objevíte krásy Vietnamu, poznáte novou kulturu a najdete kus sebe. Nebojte se vyrazit na cestu! 

Cena: 31.800,- 
Minimální počet osob: 10 

MALTA | Jógové ztišení na Maltě s Ivou Ceradskou, termín: 21.-28.10.2023 

Dokonalý mix historie, přírodních krás, jediněčné kultury i skvělé kuchyně. Jógové protažení, ztišení, všímavost, meditace v pohybu. Čekají vás dramatické útesy, které můžete využít k odpočinku a rozjímání. Neopomeneme ani křivolaké kamenné uličky a impozantní chrámy stojící za návštěvu. V říjnu si ještě můžete užít slunce na jógovém pobytu na Maltě. 

Cena: 25.300,-

Minimální počet 11 účastníků.

BALI | Jógová cesta plná zázraků s Ivou Ceradskou | březen 2024

Sny se mají plnit! Dovolená na Bali s jógou dostává úplně jiný rozměr. V rámci této cesty můžete vychutnávat spirituální ostrov bohů a jeho jedinečné vibrace plnými doušky. Bude to cesta se vším všudy! Těšit se můžete na jógové lekce v různých stylech jógy, vůni vonných tyčinek, přírodní krásy a také atmosféru posvátných míst. Oblíbená kombinace a předsatava dovolené plné zázraků a splněných snů, kterou musíte zažít! 

Na cestách rádi předáváme naše zkušenosti, ukazujeme svět a nové obzory.

Naše cesty vnikají z vášně k cestování, józe a objevování.

Bude nám ctí, pokud se s námi vydáte objevovat sebe i svět.

PS: Pokud nemáte parťačku na cestu, vůbec to nevadí, rádi Vám ji seženete. Na našich cestách se nikdy nebudete cítit sami 🙂 

Kam se příště skupinově vydáme? Na jaké další cesty se můžete v budoucnu těšit? 

Tady najdete několik důvodů, proč mí klienti doporučují vydat se na cesty se mnou.

Rádi byste se přidali na některou z plánovaných výprav? Máte doplňující dotazy? Neváhejte se se mnou spojit.

5 + 15 =

Copyright © 2018  Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval