Poznali jsme na vlastní kůži, že cestování rozšiřuje obzory.

Inspiruje nás dělat věci jinak, měnit úhel pohledu a s ním i naše názory. Změna prostředí nabízí zajímavý vhled, nové zážitky, které jsou věčné a také spoustu nových myšlenek.

Asie nás učarovala, představuje zcela jiný svět, který mění hodnoty. Na těchto výpravách máte možnost být součástí jedinečné cesty plné neopakovatelných zážitků.

Budeme moc rádi, když se přidáte!

Cestování s námi pro Vás může být formou odpočinku, poznání světa, ale také sebe. Připravujeme pro Vás unikátní cesty, které poodhalují jiný kus světa, jiné kultury a zvyky. Cestujeme v malých skupinách a uplatňujeme rodinný přístup. Vybíráme pro Vás to nejlepší, aby Vaše vzpomínky byly dlouho s Vámi. Budeme rádi, pokud budete součástí některé z našich cest.

Individuální pobyty v jednotlivých destinacích je možné zkonzultovat a zařídit na míru ve Vámi zvoleném termínu.

Letní dobrodružství na Bali a Jávě, 3.-17.7.2019

Dopřejte si s námi výlet na dva zcela odlišné ostrovy – Bali a Jávu. Program bude nabitý zážitky, dovolená vhodná opravdu pro každého! Poznáte balijský klid, místní hinduismus, pláže, chrámy a rýžové terasy. Jedinečné přírodní scenérie Jávy, včetně výšlapu na aktivní vulkán Iljen. Ale nemusíte se bát – aktivity jsou pečlivě vyváženy. Léto, na které se nezapomíná!

Cena: 29 990,-

Minimální počet 6 osob, maximální počet 12 osob.

Poznávání Komodských ostrovů, 11.-14.7.2019 

Na magickém ostrově draků, Komodu, žijí největší ještěři planety – varani komodští. Když se ocitnete tváří v tvář těmto živočichům, zalije vás podivný pocit hrůzy a úcty. Ten vykompenzujeme bezpečným plaváním s mantami, šnorchlováním, trekováním npo krásné přírodě ostrovů a třeba také návštěvou růžové pláže. Dobrodružství, na které  rozhodně nezapomenete!

Cena: 15 500Kč

Minimální počet osob 6.

BALI ASHTANGA JÓGA retreat, 5.-15.9. 2019

Nechte se 10 dní unášet na vlně jógy, v prostředí spirituálního ostrova Bali se všemi jeho krásami, rýžovými políčky, chrámy, výbornou stravou a tamními každodenními, kouzelnými ceremoniemi! Tento jógový pobyt prohloubí Vaši praxi a dá nahlédnout do života místních obyvatel. Vyzkoušíte-li tuto kombinaci jedinečného pobytu jógy ve spojení s Bali ve své pravé podobě, už nebudete chtít jinak.

 Cena: 24 990,- 

Minimální počet osob 8, maximální počet 12.

 

Dobrodružné BALI & JÁVA, 21.9.- 4.10. 2019

Bali – oblíbený ostrov typický spirituální atmosférou a hindiustickou kulturou. V kombinaci s dobrodružstvím na sousedním ostrově JÁVA si odvezete velmi zajímavé zážitky. Světovým unikátem je modrý hořící plamen, za kterým se vydáme na sopku Iljen. Poznáte opravdu mnohé z dvou indonéských ostrovů. To je dovolená, na kterou nezapomenete!

Cena: 25 900 Kč 

Minimální počet osob 6, maximální počet 12.

Dovolená s jógou na ostrově Korfu,
22
.- 29.9. / 29.9. – 6.10.2019

Příjemná atmosféra zeleného řeckého ostrova spojená s jógovým cvičením a úžasnou lektorkou Jiřkou Mikuleckou může být ideální volbou pro Váš odpočinek. Na této dovolené se můžete rozmazlovat o sto šest, dopřávat si služby all inclusive luxusního hotelu Gemini 4*, koupání v moři nebo aktivní odpočinek. Nebude chybět ani výlet za poznáním ostrova. Více infromací již brzy.

Cena od 13 990 Kč 

Minimální počet osob 12, maximální počet 20.

Cesta k sobě, LAOS, 4.-15. listopadu 2019

Přidejte se k unikátní sebepoznávací cestě do dechberoucí přírody přátelské laoské země. Díky unikátní sérii workshopů dostanete v rámci pobytu návod, jak nastolit ve svém životě rovnováhu, jak najít vlastní sílu, ale také dojdete k hlubokému sebepoznání. Více informací zde.

Vědomé cesty

Cena: 26 990,- 

Minimální počet osob 8, maximální počet 12.

Vánoce v ráji – Mauricius, 22.-31.12.2019 

Lákají Vás Vánoce jinak? Bez stresu, shonu, cukroví a stromečku? Využijte možnost odpočinout si daleko od všedních starostí v pohádkové destinaci Mauricius.

Cena: 29 990,- 

Proč jet na Mauricius se dozvíte ZDE.

Vánoční Srí Lanka, 22.12. – 4.1.2020

Cejlon může být jedno veliké dobrodružství a to i o Vánocích! Srí Lanka má tolik slonů a my si je užijeme dosyta, vychutnáme si nádhernou přírodu horských čajových plantáží i pravěkou cestu po pláních, navštívíme lokální chrámy a nabažíme se opravdu výtečnou místní kuchyní. Tato cesta bude poznávací, zakončíme ji ale lenošením u moře. To jsou Vánoce bez starostí, o kterých se Vám může jen zdát.

Cena: 27 550,- 

Minimální počet osob 5.

 

Ženy sobě – Mauricius, 16.- 26.3.2020

Každá žena si zaslouží hýčkání, rozmazlování a odpočinek. Mít se ráda a znát svou hodnotu. tato cesta je určená pro všechny ženy, které jsou unavené, cítí se vyčerpaně či opuštěně. V rámci pobytu je připravena řada workshopů a meditací určených pro ženy, které chtějí být šťastné a žít v harmonii. Získejte zpět svou sílu, najděte sama sebe i svou roli v partnerství i v životě.

Vědomé cesty

Cena: 35 990,-

Minimální počet osob 8, maximální počet 12.

Jógové BALI s Annou Jůzovou, 29.3.- 10.4. 2020 

Doporučujeme vychutnat si spirituální ostrov Bali a jeho jedinečné vibrace ve spojení s jógovou praxí. Vaše dovolená tak dostane zcela jiný rozměr! V tomto termínu můžete vychutnávat dovolenou se vším všudy – jógové lekce hatha jógy, vůni vonných tyčinek, přírodní krásy nebo také atmosféru posvátných míst. Dokonalé spojené pro poznání oblíbeného ostrova bohů a démonů.

Cena: 27 000,- 

Minimální počet 6 osob.

Relaxační pobyt na ostrovech GILI, 10. – 16.4.2020

Gili ostrovy – to je ta pravá plážová idylka! Na těchto ostrovech se báječně odpočívá, s knihou v ruce a želvami v moři! Je to místo, kde nejezdí auta ani motorky a lenost je maximálně povolena. Ideální balíček pro ty, kteří si chtějí dopřát maximum odpočinku.

Cena: 8500,- 

Minimální počet osob 4, maximální počet 12.

Dobrodružství na BALI & JÁVĚ, 17.4.- 1.5. 2020 

Kontrastní spojení oblíbeného spirituálního ostrova Bali a zcela odlišného, vesnického života na sousední Jávě. Nezapomenete na okouzlující vůni vonných tyčinek a posvátné hinduistické chrámy, věčně zelené rýžové terasy a pozitivní usměvavé balijce. Pozdravíme delfíny, objevíme jávské safari a vydáme se na dobrodružný noční výšlap na kráter sopky Kawah Iljen, kde spatříme SVĚTOVÝ UNIKÁT – světélkující modrý plamen a nejkyselejší sirné jezero na světě. Tato výprava nabízí opravdové poznání a dobrodružství, které můžete prožít s námi!

Cena: 27 000,- 

Minimální počet 6 osob.

Jógová cesta na BALI, 1.5.- 11.5.2020

Návštěvu ostrova bohů Bali si můžete vychutnat ve spojení s jógou, Váš prožitek z pobytu tak mnohonásobně umocníte. Můžete se těšit na ranní a večerní jógové lekce v duchu kundalini jógy, kombinující fyzické cvičení, meditaci, mantry a dýchací techniky. Navštívíte silná spirituální místa a poznáte Bali z trošku jiného úhlu pohledu. Vaší průvodkyní balijskou cestou a lektorkou jógy bude veselá Vlaďka Procházková.

Cena: 25 500,- 

Minimální počet 6 osob.

Aktivní dovolená na ostrově Madeira & lenošení na Porto Santo 

Ostrov věčného jara, levád a delfínů, ráj vinařů, barevnost květin, vavřínové lesy, pohodové vycházky a vysokohorské túry. Pojďte s námi prozkoumat tento ostrov, kde jaro nikdy nekončí! Nejenže si užijete aktivní dovolenou v přírodě, ale také zasloužený odpočinek na ostrově Porto Santo.

Proč jet na Madeiru naleznete ZDE.

Více informací již brzy. 

Připravujeme pro Vás dovolenou na malajském ostrově Langkawi a trek džunglí po Sumatře


Více informací již brzy. 

Dobrodružné Vánoce v Laosu (PŘIPRAVUJEME)

Těšit se můžete na netradiční Vánoce plné dobrodružství a nevšedních zážitků, na které jen tak nezapomenete. Užijete si celou řadu aktivit určených pro opravdové dobrodruhy na trase Vientiane – Luang Prabang – Vang Vieng. Užijete si ale také klid laoské přírody na jezeře, dozvíte se o životě místních v okolí mocného Mekongu.

Více informací již brzy.

Několik důvodů, proč se vydat na dovolenou s námi.

Rádi byste se přidali na některou z plánovaných výprav? Máte doplňující dotazy? Kontaktujte nás!

8 + 1 =

Copyright © 2018 Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval 

×

Dobrý den!

Jsme Vám k dispozici na WhatsApp, napište nám zprávu hello@quadlayers.com

× Jak Vám můžeme pomoci?