Cestování s námi pro Vás může být formou odpočinku, poznání světa, ale také částečně sebe. Připravujeme pro Vás unikátní cesty, které poodhalují jiné kultury a zvyky.

Cestujeme v malých skupinách, vítáme sólo cestovatele a uplatňujeme rodinný přístup. Vybíráme pro Vás to nejlepší, aby Vaše vzpomínky byly dlouho s Vámi. Budeme rádi, pokud budete součástí některé z našich cest.

 

S ohledem na vývoj situace ohledně celosvětové pandemie COVID-19 budeme aktualizovat naše cesty a termíny. Pokud Vás zaujala některá skupinová výprava, kontaktujte nás a my Vás budeme informovat o náhradním plánovaném termínu. 

* Individuální pobyty v Indonésii či na Madeiře Vám umíme sestavit na míru dle Vašeho gusta.

Jógové BALI s Annou Jůzovou, 10. – 22.4.2021 

Doporučujeme vychutnat si spirituální ostrov Bali a jeho jedinečné vibrace ve spojení s jógovou praxí. Vaše dovolená tak dostane zcela jiný rozměr! V rámci této cesty můžete vychutnávat dovolenou se vším všudy – jógové lekce hatha jógy, vůni vonných tyčinek, přírodní krásy nebo také atmosféru posvátných míst. Dozvíte se o tradiční čínské medicíně a akupunktuře. Dokonalé spojené pro poznání sebe a oblíbeného ostrova bohů a démonů.

Cena: 27 000,- 

Minimální počet 6 osob.

Jógová cesta na BALI, 1. – 11.5.2021

Návštěvu ostrova bohů Bali si můžete vychutnat ve spojení s jógou, Váš prožitek z pobytu tak mnohonásobně umocníte. Můžete se těšit na ranní a večerní jógové lekce v duchu kundalini jógy, kombinující fyzické cvičení, meditaci, mantry a dýchací techniky. Navštívíte silná spirituální místa a poznáte Bali z trošku jiného úhlu pohledu. Vaší průvodkyní balijskou cestou a lektorkou jógy bude veselá Vlaďka Procházková.

Cena: 25 500,- 

Minimální počet 6 osob, maimální počet 12.

Dobrodružné putování po Bali a Jávě, jaro/podzim 2021

Dopřejte si s námi výlet na dva zcela odlišné ostrovy – Bali a Jávu. Program bude nabitý zážitky, na tuto dovolenou jen tak nezapomenete! Poznáte balijský klid, místní hinduismus, pláže, chrámy a rýžové terasy. Jedinečné přírodní scenérie Jávy, včetně výšlapu na aktivní vulkán Iljen. Ale nemusíte se bát – aktivity jsou pečlivě vyváženy. Dobrodružství, na které se nezapomíná!

Cena: 27 700,-

Minimální počet 6 osob, maximální počet 14 osob

Ostrovy Bali & Gili & Nusa Penida – zažijte kus Indonésie, podzim 2021

Ochutnáte ty nejlepší áížitky z Bali, které doslova pohltí všechny Vaše smysly. Nezapomeneme ani na další oblíbená místa, která k Bali prostě patří – romantické a pohodové ostrovy Gili a dobrodružnou Nusa Penidu!
Tři ostrovy a celá řada zážitků v jednom pobytu. Už se těšíte?

 

Cena: 27 300,- 

Aktivní dovolená na ostrově Madeira, termín bude upřesněn 

Ostrov věčného jara, levád a delfínů, ráj vinařů, barevnost květin, vavřínové lesy, pohodové vycházky a vysokohorské túry. Pojďte s námi prozkoumat tento ostrov, kde jaro nikdy nekončí! V rámci naší cesty si užijete aktivní dovolenou v přírodě, navštívíte nejen Evropu, ale také Afriku – jak je to možné se dozvíte na naší výpravě!


Cena: 22 200,-

Minimální počet 8 účastníků, maximální 14.

Jógová dovolená na Madeiře, termín bude upřesněn

Aktivní dovolená – to je Madeira, jóga a procházky! Tento kouzelný ostrov věčného jara si Vás podmaní svou atmosférou, barevnost květin je na každém kroku okouzlující, vavřínové lesy mají až magickou atmosféru, pohodové vycházky baví každého a vyhlídky z útesů jsou dechberoucí. Zveme na průzkum ostrova Madeira a sebe samotných! Jógové lekce vede sportovkyně tělem i duší Iva Ceradská.


Cena: 18 800,-

 Minimální počet 8 osob, maximální počet 14. 

Dobrodružná Srí Lanka 

Cejlon je vždy jedno veliké dobrodružství a překrásná příroda! Srí Lanka má tolik slonů a my si je užijeme dosyta, vychutnáme si nádhernou přírodu horských čajových plantáží, načerpáme energii místních chrámů, také se vydáme na pravěkou cestu po pláních a nabažíme se opravdu výtečnou místní kuchyní. Tato cesta bude poznávací, zakončíme ji ale lenošením u moře. To je dovolená s velkým množstvím zážitků, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat!


Cena: 22 000,- 

 

Thajské putování – PŘIPRAVUJEME 

Bangkok a jeho okolí nabízí zajímavou historii,  kterou společně prozkoumáme. V druhé polovině cesty se zaměříme na ostrovní zážitky v jižní části Thajska – ostrovy Koh lanta. Na této cestě budete nejen poznávat, ale také relaxovat a užívat si přírodu. Taková dovolená bude stát za to!

Více informací již brzy.

Sepsali jsme několik důvodů, proč naši klienti doporučují vydat se na cesty s námi.

Rádi byste se přidali na některou z plánovaných výprav? Máte doplňující dotazy? Kontaktujte nás!

8 + 6 =

Copyright © 2018 Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval