Jógové JORDÁNSKO se Sylvou Dornovou | 21.-28.4.2023

Kaňony, skály, hory, poušt, moře a jakýsi tajemný příslip orientu. Jordánsko překvapí každého cestovatele, zejména v dobrém slova smyslu. Vydejte se s námi do pohádky a staňte se opravdovou Šeherezádou. Otevřte mysl, srdce a nalaďte se s námi na jógovou cestu po Jordánsku.

Minimální počet 15 osob.

Cena: 41.990,- 

Voňavý relaxační víkend, Stodola Jamky, ČR 12.-14.5.2023

Milé ženy, srdečně Vás zveme na víkend plný odpočinku a hýčkání. Můžete se těšit na poklidný ženský čas, spoustu krásných momentů a nenáročných aktivit, které polahodí vašemu tělu i duši. Během víkendu pro vás máme nechystaných několik blahodárných aktivit:
– voňavý workshop pro mysl, tělo i duši
– uvolňující jógovou lekci s Ivčou Ceradskou 
– vaření s květy a bylinami
– procházku rozkvetlou přírodou
– možnost večerního saunování 

Cena: 4990,-   

Cena zahrnuje 2 noci ve sdíleném pokoji (dvojlůžka, trojlůžka) s plnou penzí a víkendový program. 

Jóga, energie a kouzlo Madeiry se Sylvou Dornovou | 2.-9.6.2023

Minimální počet 11 osob. Zázemí 4* hotelu přímo u oceánu. 

Cena: 22.200,- 

MADEIRA | Jógová Madeira plná živlů s Ivou Ceradskou | 18.-25.8. 2023 (poslední 4 místa)

I tento rok nás čeká oblíbená dovolená s jógou a živly, vydáme se zase po roce na nedalekou perlu v oceánu – Madeiru. V rámci této cesty si vychutnáte dovolenou se vším všudy – luxusní zázemí 4* hotelu, jógové lekce v různých stylech jógy každý den, zažijete a procítíte pravou esenci oceánu a smysly také polaskáte všudypřítomou barevností květin. Poznejte s námi kus sebe a Madeiru v její plnosti!

Min.počet osob 14, max. 20

Cena:  23.700,-

VIETNAM | Jógová dovolená s Ivou Ceradskou, 

3.-15.9.2023

Kombinace cestování, poznání a také dopočinku i cvičení jógy ve Vietnamu. Vřelí lidé, úchvatná příroda a jeden ze zázraků světa – zátoka HALONG BAY! Tato cesta bude plná dobrodružství. Objevíte krásy Vietnamu, poznáte novou kulturu a najdete kus sebe. Nebojte se vyrazit na cestu! 

Cena: 31.800,- 
Minimální počet osob: 10 osob.

MALTA | Jógové ztišení na Maltě s Ivou Ceradskou, termín: 21.-28.10.2023 

Dokonalý mix historie, přírodních krás, jediněčné kultury i skvělé kuchyně. Jógové protažení, ztišení, všímavost, meditace v pohybu. Čekají vás dramatické útesy, které můžete využít k odpočinku a rozjímání. Neopomeneme ani křivolaké kamenné uličky a impozantní chrámy stojící za návštěvu. V říjnu si ještě můžete užít slunce na jógovém pobytu na Maltě. 

Cena: 25.300,-

Minimální počet 11 účastníků.

BALI | Jógové tady a teď s Ivou Ceradskou | jaro 2024

Doporučujeme vychutnat si spirituální ostrov Bali a jeho jedinečné vibrace ve spojení s jógovou praxí. Vaše dovolená tak dostane zcela jiný rozměr! V rámci této cesty můžete vychutnávat dovolenou se vším všudy – jógové lekce v různých stylech jógy, vůni vonných tyčinek, přírodní krásy a také atmosféru posvátných míst. Dozvíte se o praktikách všímavosti, poznátre další kus sebe. Dokonalé spojené na velmi oblíbeném ostrově bohů a démonů.

 

MEXIKO plné barev & jóga v Karibiku | únor 2024 

Odpočinek od každodenních starostí a práce, každodenní jógování, tématické workshopy a relax v KARIBIKU! Tak může vypadat SNOVÁ dovolená. Společně s lektorkou Petrou potrénujete techniky, které vám pomohou získat větší balanc ve svém životě a užijete si krásné pláže, výtečnou kuchyni i krásy Mexika.

Na cestách vám rádi předáváme naše zkušenosti, ukazujeme svět a nové obzory. Naše cesty vnikají z vášně k cestování, józe a objevování .

Budeme nám ctí, pokud se s námi vydáte objevovat sebe i svět.

PS: Pokud nemáte parťáka na cestu, vůbec to nevadí, v našich skupinách se nikdy nebudete cítit sami 🙂 

Kam se příště skupinově vydáme? Na jaké další cesty se můžete v budoucnu těšit? 

Tady najdete několik důvodů, proč naši klienti doporučují vydat se na cesty s námi.

Rádi byste se přidali na některou z plánovaných výprav? Máte doplňující dotazy? Neváhejte se se mnou spojit.

11 + 10 =

Copyright © 2018  Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval