VIETNAM | Jógová dovolená s Ivou Ceradskou, 

Kombinace cestování, poznání, ale také dopočinku a cvičení jógy ve Vietnamu. Vřelí lidé, úchvatná příroda a mnoho kontrastů. Tato cesta bude plná dobrodružství. Objevíte krásy Vietnamu, poznáte novou kulturu a najdete kus sebe. Nebojte se vyrazit na cestu! 

Minimální počet osob: 14 osob.

MEXIKO plné barev & jóga v Karibiku | 1.-11.3.2023

Odpočinek od každodenních starostí a práce, každodenní jógování, tématické workshopy a relax v KARIBIKU! Tak může vypadat SNOVÁ dovolená. Společně s lektorkou Petrou potrénujete techniky, které vám pomohou získat větší balanc ve svém životě a užijete si krásné pláže, výtečnou kuchyni i krásy Mexika.

Cena: 35.900,-

Minimální/maximální počet je 15 účastníků.

MADEIRA | Jógová dovolená s Ivou Ceradskou,
18.-25.8.2023 

Dovolená, jóga a poznání – to je naše milovaná Madeira! Tento kouzelný ostrov věčného jara si Vás podmaní svou atmosférou. Barevnost květin je na každém kroku okouzlující, vavřínové lesy mají až magickou atmosféru, pohodové vycházky baví každého a vyhlídky z útesů jsou dechberoucí!
Zveme na průzkum ostrova Madeira a setkání se živlovými elementy! Jógové lekce vede Iva Ceradská.

Minimální počet 10 osob, maximální 20.

BALI | Jógové tady a teď s Ivou Ceradskou | červenec 2023

Doporučujeme vychutnat si spirituální ostrov Bali a jeho jedinečné vibrace ve spojení s jógovou praxí. Vaše dovolená tak dostane zcela jiný rozměr! V rámci této cesty můžete vychutnávat dovolenou se vším všudy – jógové lekce v různých stylech jógy, vůni vonných tyčinek, přírodní krásy a také atmosféru posvátných míst. Dozvíte se o praktikách všímavosti, poznátre další kus sebe. Dokonalé spojené na velmi oblíbeném ostrově bohů a démonů.

 

JORDÁNSKO s jógou | podzim 2023

Kaňony, skály, hory, poušt, moře a jakýsi tajemný příslip orientu. Jordánsko překvapí každého cestovatele, zejména v dobrém slova smyslu. Vydejte se s námi do pohádky a staňte se opravdovou Šeherezádou. Otevřte mysl, srdce a nalaďte se s námi na jógovou cestu po Jordánsku.

Minimální počet 15 osob.

Na cestách vám rádi předáváme naše zkušenosti, ukazujeme svět a nové obzory. Naše cesty vnikají z vášně k cestování, józe a objevování. Budeme moc rádi, pokud se s námi vydáte objevovat sebe i svět.

PS: Pokud nemáte parťáka na cestu, vůbec to nevadí, v našich skupinách se nikdy nebudete cítit sami 🙂

Na co dalšího se můžete v budoucnu těšit? 

Dobrodružné BALI & JÁVA – nový termín připravujeme

Bali – oblíbený ostrov typický spirituální atmosférou a hindiustickou kulturou. V kombinaci s dobrodružstvím na sousedním ostrově JÁVA si odvezete velmi zajímavé zážitky. Světovým unikátem je modrý hořící plamen, za kterým se vydáme na sopku Iljen. Poznáte opravdu mnohé z dvou indonéských ostrovů. To je dovolená, na kterou nezapomenete!

Minimální počet osob 10.

Relax na ostrovech Gili & Nusa Penida – zažijte kus Indonésie | 2023

Ochutnáte ty nejlepší áížitky z Bali, které doslova pohltí všechny Vaše smysly. Nezapomeneme ani na další oblíbená místa, která k Bali prostě patří – romantické a pohodové ostrovy Gili a dobrodružnou Nusa Penidu!
Tři ostrovy a celá řada zážitků v jednom pobytu. Už se těšíte?

 

Dobrodružná Srí Lanka

Cejlon je vždy jedno veliké dobrodružství a překrásná příroda! Srí Lanka má tolik slonů a my si je užijeme dosyta, vychutnáme si nádhernou přírodu horských čajových plantáží, načerpáme energii místních chrámů, také se vydáme na pravěkou cestu po pláních a nabažíme se opravdu výtečnou místní kuchyní. Tato cesta bude poznávací, zakončíme ji ale lenošením u moře. To je dovolená s velkým množstvím zážitků, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat!

 

 

Thajské putování 

Bangkok a jeho okolí nabízí zajímavou historii,  kterou společně prozkoumáme.
V druhé polovině cesty se zaměříme na ostrovní zážitky v jižní části Thajska – ostrovy Koh lanta. Na této cestě budete nejen poznávat, ale také relaxovat a užívat si přírodu. Taková dovolená bude stát za to!

 

Dobrodružná cesta po Laosu 

Těšit se můžete na netradiční cestu plnou dobrodružství a nevšedních zážitků, na které jen tak nezapomenete. Užijete si celou řadu aktivit určených pro opravdové dobrodruhy na trase Vientiane – Luang Prabang – Vang Vieng. Poznáte ale také klid laoské přírody na jezeře, dozvíte se o životě místních v okolí mocného Mekongu.

 

Tady najdete několik důvodů, proč naši klienti doporučují vydat se na cesty s námi.

Rádi byste se přidali na některou z plánovaných výprav? Máte doplňující dotazy? Kontaktujte nás!

15 + 14 =

Copyright © 2018 Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval