KORFU | Jógová dovolená s Ivou Ceradskou, all inclusive, termín: 9.-16.7.2022 

Ostrov typický horami vystupujícími k nebi, čímž nabízí krásné propojení pro relaxační pobyt a praxi jógy v jednom. Nádech a síla přicházející ze země, výdech, kterým se můžeme uvolnit, otevřít, nechat proudit radost, lásku, spokojenost a štěstí. Žít opravdový život. V přítomnosti. Tady a teď. Tedy vlastně „Tady a teď na KRÉTĚ.“ Přidáte se?

Cena: 25 505,- 

Minimální počet osob: 11

MADEIRA | Jógová dovolená s Ivou Ceradskou,
19.-26.8.2022

Aktivní dovolená – to je Madeira, jóga a procházky! Tento kouzelný ostrov věčného jara si Vás podmaní svou atmosférou, barevnost květin je na každém kroku okouzlující, vavřínové lesy mají až magickou atmosféru, pohodové vycházky baví každého a vyhlídky z útesů jsou dechberoucí. Zveme na průzkum ostrova Madeira a sebe samotných! Jógové lekce vede sportovkyně tělem i duší Iva Ceradská.

Cena: 21 200,-

Minimální počet 10 osob.

JORDÁNSKO | Jógová dovolená s vůní exotiky s Ivou Ceradskou | 21.-28.10.2022

Kaňony, skály, hory, poušt, moře a jakýsi tajemný příslip orientu. Jordánsko překvapí každého cestovatele, zejména v dobrém slova smyslu. Vydejte se s námi do pohádky a staňte se opravdovou Šeherezádou. Otevřte mysl, srdce a nalaďte se s námi na jógovou cestu po Jordánsku s Ivou Ceradskou.

Cena: 32 660,- (konečná cena vč.letenky a polopenze)

Minimální počet 15 osob.

BALI | Jóga na BALI s Ivou Ceradskou | 24.2.-7.3.2023

Doporučujeme vychutnat si spirituální ostrov Bali a jeho jedinečné vibrace ve spojení s jógovou praxí. Vaše dovolená tak dostane zcela jiný rozměr! V rámci této cesty můžete vychutnávat dovolenou se vším všudy – jógové lekce v různých stylech jógy, vůni vonných tyčinek, přírodní krásy a také atmosféru posvátných míst. Dozvíte se o praktikách všímavosti, poznátre další kus sebe. Dokonalé spojené na velmi oblíbeném ostrově bohů a démonů.

 

INDONÉSIE | Relaxační pobyt na ostrovech GILI, 7.3.-12.3.2021

Gili ostrovy – to je ta pravá plážová idylka! Na těchto ostrovech se báječně odpočívá, s knihou v ruce a želvami v moři! Je to místo, kde nejezdí auta ani motorky a lenost je maximálně povolena. Ideální balíček pro ty, kteří si chtějí dopřát maximum odpočinku, nicnedělání, šnorchlování a prázdninové pohodičky.

 

Cena od 12.500,- 

Dobrodružné BALI & JÁVA, březen 2023

Bali – oblíbený ostrov typický spirituální atmosférou a hindiustickou kulturou. V kombinaci s dobrodružstvím na sousedním ostrově JÁVA si odvezete velmi zajímavé zážitky. Světovým unikátem je modrý hořící plamen, za kterým se vydáme na sopku Iljen. Poznáte opravdu mnohé z dvou indonéských ostrovů. To je dovolená, na kterou nezapomenete!

Cena: 33 333 Kč 

Minimální počet osob 8,

MEXIKO | Jógová dovolená a mayské kultury | únor 2023 – právě připravujeme

Odpočinek od každodenních starostí a práce, každodenní jógování, tématické workshopy a relax v kontextu mazských kultur. Tak může vypadat vaše vysněná dovolená. Společně s lektorkou Petrou potrénujete techniky, které vám pomohou získat větší balanc ve svém životě a užijete si krásné pláže, výtečnou kuchyni i krásy Mexika.

Podrobnosti a přesný termín zveřejníme již brzy. Pokud vás tato cesta zajímá už teď, neváhejte nám napsat na adela@essenceforlife.cz, budeme vás kontaktovat přednostně.

Minimální počet 12 účastníků, maximální počet 16.

Rádi cestujeme v menších skupinách, abychom udrželi rodinnou atmosféru. Pokud nemáte parťáka na cestu, vůbec to nevadí, v našich skupinách se nikdy nebudete cítit sami. Budeme moc rádi, pokud se s námi vydáte objevovat sebe i svět.

Co se plánuje? 

Relax na ostrovech Gili & Nusa Penida – zažijte kus Indonésie | 2023

Ochutnáte ty nejlepší áížitky z Bali, které doslova pohltí všechny Vaše smysly. Nezapomeneme ani na další oblíbená místa, která k Bali prostě patří – romantické a pohodové ostrovy Gili a dobrodružnou Nusa Penidu!
Tři ostrovy a celá řada zážitků v jednom pobytu. Už se těšíte?

 

BALI – Jógová cesta s Vlaďkou Procházkovou,
květen 2023

Návštěvu ostrova bohů Bali si můžete vychutnat ve spojení s jógou, Váš prožitek z pobytu tak mnohonásobně umocníte. Můžete se těšit na ranní a večerní jógové lekce v duchu kundalini jógy, kombinující fyzické cvičení, meditaci, mantry a dýchací techniky. Navštívíte silná spirituální místa a poznáte Bali z trošku jiného úhlu pohledu. Vaší průvodkyní balijskou cestou a lektorkou jógy bude veselá Vlaďka Procházková.

 

Minimální počet 6 osob, maimální počet 12.

Dobrodružná Srí Lanka

Cejlon je vždy jedno veliké dobrodružství a překrásná příroda! Srí Lanka má tolik slonů a my si je užijeme dosyta, vychutnáme si nádhernou přírodu horských čajových plantáží, načerpáme energii místních chrámů, také se vydáme na pravěkou cestu po pláních a nabažíme se opravdu výtečnou místní kuchyní. Tato cesta bude poznávací, zakončíme ji ale lenošením u moře. To je dovolená s velkým množstvím zážitků, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat!

 

 

Dobrodružná cesta po Laosu 

Těšit se můžete na netradiční cestu plnou dobrodružství a nevšedních zážitků, na které jen tak nezapomenete. Užijete si celou řadu aktivit určených pro opravdové dobrodruhy na trase Vientiane – Luang Prabang – Vang Vieng. Poznáte ale také klid laoské přírody na jezeře, dozvíte se o životě místních v okolí mocného Mekongu.

 

Thajské putování 

Bangkok a jeho okolí nabízí zajímavou historii,  kterou společně prozkoumáme.
V druhé polovině cesty se zaměříme na ostrovní zážitky v jižní části Thajska – ostrovy Koh lanta. Na této cestě budete nejen poznávat, ale také relaxovat a užívat si přírodu. Taková dovolená bude stát za to!

 

Tady najdete několik důvodů, proč naši klienti doporučují vydat se na cesty s námi.

Rádi byste se přidali na některou z plánovaných výprav? Máte doplňující dotazy? Kontaktujte nás!

13 + 6 =

Copyright © 2018 Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval