MEXIKO plné barev & jóga v Karibiku s Petrou Hubálkovou 

Termín: 1.-11.3.2023

Chtělo by se Vám obklopit se písečnými plážemi, zažít mayskou kulturu nebo navštívit místa plná barev a nových chutí? Tak neváhejte a pojeďte se s námi zahřát do Karibiku. Tentokrát zůstáváme u Karibského moře na Yucatánu, který má co nabídnout!

Naši barevnou mexickou výpravu spojíme s ranní jógou, mindfulness a technikami pro lepší zvládání stresu. Budete si užívat jógu v prostředí zvuků džungle, zahřeje vás teplé karibské podnebí, výtečná kuchyně nebude stát opodál. Na naší cestě do Mexika se obohatíte nejen o nové zážitky, ale také získáte inspiraci pro nastolení každodenní domácí a osobní pohody.

Jóga bude stejně rozmanitá jako Mexiko. Budete mít možnost užít si ranní jógová protažení, dynamickou vinyasu, posilující power jógu či jemnou jin jógu. Opodál nezůstanou ani relaxační techniky a chvíle pro vaše zastavení se. Touto bohatou praxí vás provede lektorka Petra Hubálková.

Petru najdete na jejím FB: Petra Hubálková – Inhale & Exhale Yoga  – můžete na ni směřovat své dotazy ohledně jógy a plánovaných workshopů. Jako vždy budou lekce přizpůsobené hlavně vám, stále tedy platí, že samozřejmostí je individuální přístup spojený s respektováním vašeho těla a rozpoložením daného dne.

Na co se těšit v rámci jógové dovolené v Mexiku? 

Den 1 – Příletový den, ubytování, seznamovací koordinační schůzka, společné naladění v kruhu a jemné jógové protažení. 

Den 2 – Naladíte se na ranním dynamičtějším jógovém protažení, následovat bude snídaně a volný program pro aklimatizaci a plážový odpočinek po dlouhém letu.  Váš den završí podvečerní lekce jemné restorativní jógy.

Den 3 – Ranní jemná jóga, snídaně, se zájemci výlet na kole za koupáním v místních průzračných cenotes, podvečerní jógová lekce s technikami mindfulness. Dostanete návod, jak plně prožívat přítomnost, zvládat přitom své emoce a zachovat si odstup od posuzujících myšlenek.   

Den 4 – Po ranním jógovém probuzení a snídani vás čeká volný den určený jen pro váš odpočinek a trénink všímavosti.
V podvečer propojíte tělo, mysl a srdce pomocí dechových technik, meditace a jógového protažení. 

Den 5 – Ráno vás čeká svižná jógová lekce, snídaně a další den, který můžete prorelaxovat nebo využít k dalšímu poznání Yucatánu. Večerní setkání se ponese v tématu zvládání stresu – dozvíte se, jak podpořit svou mentální odolnost a vyzkoušíte si praktická cvičení, která můžete jednoduše zařadit do svého každodenního života. 

Den 6 – 10 Ranní a večerní jógové lekce se ponesou v různorodém rytmu dle potřeby. Den bude volný určený pro váš další program po Yucatánu.

Den 11 – Ranní rozlučková jóga & závěrečné sdílení, odjezdy na letiště. 

Petra Hubálková & jóga

Jóga je pro mě velkou vášní. Naučila mě žít více v přítomném okamžiku, užívat si každodenních maličkostí, zklidnit roztěkané myšlenky, naladit se sama na sebe a své tělo a vnímat jeho signály. Praktikuji ji pravidelně ráno po probuzení, střídám různé styly, dle toho, co mé tělo zrovna potřebuje.

Mnoho let jsem pracovala na vysokých pozicích velkých společností, byla orientovaná na výkon a neustálý posun vpřed. S jógou jsem začala vlastně náhodou jako s doplňkovým cvičením k běhu, plavání a horskému kolu, stíhala jsem ji vždy ráno před prací. Brzy se stala mou vášní číslo jedna, nejen že jsem krásně protáhla a posílila tělo, ale postupně jsem začala vnímat své celkové zklidnění, které se začalo promítat do mého soukromého i pracovního života. Díky józe se lépe soustředím, získala jsem odstup při řešení náročných životních situací, pomocí dechu a dalších relaxačních technik umím „zkrotit“ svůj stres, zlepšila se mi kvalita spánku.“

Cena: 35 900,-   

+ zpáteční letenka, kterou Vám rádi pomůžeme zařídit 

Cena zahrnuje:
– Ubytování se snídaní ve sdíleném dvojlůžkovém pokoji na 10 nocí v privátní vile Posada del Aqua s bazénem uprostřed džungle (či podobné, dle konečné velikosti skupiny)  
| pokud nemáte spolucestující kamarádku, spárujeme vás do dvojice |
– Dopravu z/na letiště 
– 1-2x denně lekce jógy/meditace/tématický workshop s lektorkou Petrou Hubálkovou dle programu a vašeho rozpoložení
– delegátské služby v místě pobytu 

Cena nezahrnuje:
– letenku
– cestovní pojištění – zájemcům můžeme sjednat 
– doprovodné výlety a aktivity: návštěva pyramid, výlety do laguny, kakaová ceremonie, škola vaření, …. 

*Pro rezervaci místa sepisujeme cestovní smlouvu a vyžadujeme zálohovou platbu 50%. Zbylých 50% je třeba uhradit měsíc před odletem. V případě zajištění letenky bude platba zohledněna samostatně.

Zaujal Vás balíček Jógové dovolené v Mexiku s Petrou Hubálkovou? Rádi byste se pobytu zúčastnili? Máte jakékoliv doplňující dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

9 + 15 =