Podzimní jógování na Madeiře s Petrou Hubálkovou

Termín: 25.10.-1.11.2021

Portugalský ostrov Madeira v Atlantickém oceánu vypadá jako rozkvetlá zahrada s příjemným podnebím po celý rok. Podzimní návštěvu tohoto krásného místa spojíme s jógou, mindfulness a technikami pro lepší zvládání stresu. Budete si užívat jógu ráno a večer, příjemné madeirské klima, výtečnou kuchyni a získáte mnoho inspirace pro nastolení každodenní domácí a osobní pohody. Využijte jedinečnou možnost užít si ranní jógové protažení, dynamickou vinyasu, posilující power jógu či jemnou jin jógu. Vyzkoušíte si také různé relaxační techniky, které vám pomohou zklidnit mysl. a nezapomeňte na relax v prostředí barevné oceánské přírody vulkanického ostrova Madeira.

Lekcemi provází lektorka Petra Hubálková, která je také velkou milovnicí Bali – právě tam totiž prošla svým výcvikem a praxí.

Jako vždy budou lekce přizpůsobené hlavně vám, stále tedy platí, že samozřejmostí je individuální přístup spojený s respektováním vašeho těla a rozpoložením daného dne.

Petru najdete na jejím FB: Petra Hubálková – Inhale & Exhale Yoga  – můžete na ni směřovat své dotazy ohledně jógy a plánovaných workshopů.

Už teď se můžete těšit na jógování a Madeiru 

Den 1 – Příletový den, ubytování, koordinační schůzka, jógový večer a společné naladění v kruhu. 

Den 2 – Naladíte se na ranním dynamičtějším jógovém protažení, následovat bude snídaně a volný program, zájemci se mohou přidat na průvodcovanou prohlídku hlavního města Funchal (oběd se pořeší operativně cestou, oblíbené jsou typické lokální bolo do caco). Váš den završí podvečerní lekce jemné restorativní jógy.

Den 3 – Ranní jemná jóga, snídaně, volný program, podvečerní jógová lekce s technikami mindfulness. Dostanete návod, jak plně prožívat přítomnost, zvládat přitom své emoce a zachovat si odstup od posuzujících myšlenek.
Zájemci se mohou přidat na celodenní průvodcovaný výlet soukromým mikrobusem po východní části ostrova – dle obsazenosti vozu počítat cca 40EUR/osoba – čeká vás pěší turistika po „africkém“ výběžku Sao Lorenco (je možné přiobjednat lodní vyjížďku za pozorováním tuleňů (z cípu ostrova podél pobřeží zpět na parkoviště v ceně 25EUR/os.) , dle času také několik zastávek v okolí – vyhlídka, zastávka u sochy Ježíše v Garajau, koupání na pláži Praihna či v Machicu.

Den 4 – Po ranním jógovém probuzení a snídani vás čeká volný den určený jen pro váš odpočinek a trénink všímavosti.
V podvečer propojíte tělo, mysl a srdce pomocí dechových technik, meditace a jógového protažení. Milovníci oceánu mohou využít výlet soukromým člunem na delfíny a velryby (55EUR/os.) – a že jich je letos hojně, velryba zdraví návštěvníky každý den 🙂

Den 5 – Ráno vás čeká svižná jógová lekce, snídaně a další den, který můžete prorelaxovat nebo využít k dalšímu poznání ostrova. Večerní setkání se ponese v tématu zvládání stresu – dozvíte se, jak podpořit svou mentální odolnost a vyzkoušíte si praktická cvičení, která můžete jednoduše zařadit do svého každodenního života. 

Zájemci se mohou přidat na průvodcovaný trek po levádě 25 Fontes, se zastávkou ve vavřínovém pralese a koupáním ve vulkanických bazénech v rybářské vesnici Porto Moniz. (cena dle obsazenosti počítat cca 35EUR/osoba)

Den 6 – Ranní jemná lekce vás naladí na další den. Ten můžete strávit dle libosti nebo na dalším společném výletě do horských výšin. Večer se po protáhnete jógovou lekcí zaměřenou na unavené partie těla. Trekový výlet bychom podnikli na nejvyšší horu ostrova Pico Ruivo, případně dle času nenáročný trek přes Ribiero Frio po levádách, až k výraznému skalnímu „balkónu“ Balcoes s překrásnými výhledy na údolí Ribeira da Metada. (cena dle obsazenosti počítat cca 35EUR/osoba)

Den 7 – Ranní jógová lekce, volný den, podvečerní jóga s kruhem sdílení.

Den 8 – Ranní rozlučková jóga, check out, odjezd na letiště. 

Petra Hubálková & jóga

Jóga je pro mě velkou vášní. Naučila mě žít více v přítomném okamžiku, užívat si každodenních maličkostí, zklidnit roztěkané myšlenky, naladit se sama na sebe a své tělo a vnímat jeho signály. Praktikuji ji pravidelně ráno po probuzení, střídám různé styly, dle toho, co mé tělo zrovna potřebuje.

Mnoho let jsem pracovala na vysokých pozicích velkých společností, byla orientovaná na výkon a neustálý posun vpřed. S jógou jsem začala vlastně náhodou jako s doplňkovým cvičením k běhu, plavání a horskému kolu, stíhala jsem ji vždy ráno před prací. Brzy se stala mou vášní číslo jedna, nejen že jsem krásně protáhla a posílila tělo, ale postupně jsem začala vnímat své celkové zklidnění, které se začalo promítat do mého soukromého i pracovního života. Díky józe se lépe soustředím, získala jsem odstup při řešení náročných životních situací, pomocí dechu a dalších relaxačních technik umím „zkrotit“ svůj stres, zlepšila se mi kvalita spánku.“

Cena: při sepsání smlouvy do 31.8. 16 990,- /os., poté 17 990,- /os.

+ zpáteční letenka, kterou Vám rádi zařídíme (aktuálně přímý let se zavazadlem 23kg Praha-Funchal cca 11.000,-) 

Cena zahrnuje:
– Ubytování s bufetovou snídaní ve sdíleném dvojlůžkovém pokoji na 7 nocí v ekologickém hotelu Do Campo 4*  – dvojici Vám pomůžeme rádi sestavit, jednolůžkový pokoj za příplatek + 5500,-
– Dopravu z/na letiště soukromým minivanem
– 2x denně lekce jógy/meditace/tématický workshop s lektorkou Petrou Hubálkovou dle programu a vašeho rozpoložení
– delegátské služby v místě pobytu 

Cena nezahrnuje:
– letenku
– cestovní pojištění – zájemcům můžeme sjednat od pojišťovny ERV či Collonade 
– doprovodné výlety
– polopenzi – je možné ji též domluvit (i včetně veganské možnosti) +15EUR/den

*Pro rezervaci místa sepisujeme cestovní smlouvu a vyžadujeme zálohovou platbu 50%. Zbylých 50% je třeba uhradit měsíc před odletem. V případě zajištění letenky bude platba zohledněna samostatně ve smlouvě.

Zaujal Vás balíček Jógové dovolené na Madeiře s Petrou HUbálkovou? Rádi byste ze pobytu zúčastnili? Máte jakékoliv doplňující dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

10 + 8 =