Proč jet do Laosu?

Je to neuvěřitelně krásná, téměř nedotčená země, která ve své stále původní kráse nabízí velkou pohostinnost. Místní obyvatelé jsou milí, usměvaví a pokorní. Mnichy potkáte úplně všude a moc rádi se seznamují. Tato kouzelná země Vás chytne za srdce.

Pánská jízda v LAOSU

termín: 4.-15.listopad 2019

Plánujete s kamarády příjemné povyražení a nebo chcete prožít netradiční pánskou jízdu? Láká Vás nedotčená příroda a zážitky, na které jen tak nezapomenete? V tom případě by se Vám mohla líbit tato cesta do samého srdce Laosu, které je vytvořená pro opravdové dobrodruhy!

Užijete si zábavu v Laoské přírodě a načerpáte duchovní atmosféru budhistických chrámů, ale také se seznámíte s tvrdým životem místních obyvatel a kulturou této země.

Cena: 24 590,- 

Cesta k sobě 

termín: 4.-15.listopad 2019

V rámci této cesty budete mít možnost zpomalit, odpočinout si, poznat přátelskou laoskou kulturu a pod vedením zkušené průvodkyně životem najít sebe sama a svou vlastní cestu životem.

Díky unikátní sérii workshopů, které budou probíhat v rámci pobytu na ojedinělých místech kouzelné laoské země, dostanete návod, jak nastolit ve svém životě rovnováhu, jak najít vlastní sílu, jak si zajistit rovnováhu ve všem, co děláte, ale také dojdete k hlubokému sebepoznání. V rámci malé skupiny 10 osob je zaručen individuální přístup v rámci Vašeho seberozvoje.

Cena: 26 990,- 

Máte doplňující dotazy? Rádi byste se přidali na některou z plánovaných cest? Kontaktujte nás!

9 + 6 =