Proč mě Bali stále baví?

Nejenže jsou tu úžasní lidé, kteří se na Vás neustále smějí a převážnou většinu roku je zde úžasné slunečné počastí a opravdu živá, zelená příroda, což už samo o sobě dobíjí pozitivní energií. Je tu ale také něco dalšího, mnohem více mystického a tajemného. Je zde onen spirituální duch, který tvoří místní náladu zcela unikátní. Je tu všude kolem a poznáte to, aniž byste ho hledali.

Víra v něco víc, co nás samotné převyšuje je tu velmi silná, na zákonitost karmy věří každý balijec a to ať už je hinduista, buddhista či muslim.

Právě na tomto místě se přání a sny plní rychlostí blesku. Přej si a vesmír ti to tady splní! Navštiv posvátné prameny či balijského léčitele a sleduj, jaké se budou dít věci. Ano, toto všechno je Bali. A právě pro toto všechno je mi tady dobře. Z nepopsatelného důvodu se tu cítím jako doma, moje duše zde tančí radostí. A nejsem jediná, kdo tento pocit má! 

Cesta po Bali umí zázraky

Možná Vy to budete mít jinak, ale řeknu Vám jedno. Pobyt na tomto ostrově bohů Vás změní. Změní totiž každého, ať chcete či nikoliv. Bali je ostrov inspirace, pokory a dobrých srdcí. A Vy, ať už zde absolvujete jakoukoliv cestu, se domů budete vracet jiní. Minimálně získáte nový nadhled a budete si věcí víc vážit věci, které v našem evropském životě bereme jako samozřejmost.

A toto samotné už přeci stačí! Nemusíte zde projít nijak velkou transformační cestou (ale také můžete a o to to bude zajímavější), abyste zde na tomto mystickém ostrově aktivovali svůj vnitřní spouštěč, který Vás bude ve Vašem životě směřovat dál. A já tuto krásnou proměnu přeji každému, kdo sem zavítá! 

Na Bali se řiďte srdcem a intuicí

Právě zde tyto dvě schopnosti každého z nás zde nabývají na veliké síle. A pro mě je to veliká radost pozorovat všechny cestovatele, kteří se s námi na Bali vydávají, prožívat společně silné momenty, nechat věci plynou a dít se a zpětně se doma ohlédnout, jaké proměny se následně dějí v našich životech.

 

Cesty, které pro Vás pořádáme, jsou také cesty Vaše, které tvoříte spolu s námi

Je to pro mě veliká čest a zadostiučinění být součástí toho všeho. Jelikož zde vidím svůj smysl a svou cestu. Naše cesty jsou mnohem více než jen o poznávání míst a odlišných kultur. S námi se dozvíte také něco o sobě, možná něco, co jste ani sami netušili a nebo jste to záměrně přehlíželi. Na našich cestách se posouváte kupředu, doslova do nové dimenze bytí a to i když stojíte nohama pevně na zemi.

Pojeďte s námi na Bali na jaře 2020

Další, velmi silná cesta, ke které máte stále možnost se přidat, bude jógová cesta se mnou a lektorkou Anet Jůzovou v termínu 29.3.-10.4.2020, nebo také intenzivní jógová cesta s lektorkou jógy a průvodkyní životem Vlaďkou Procházkovou v termínu 1.-11.5.2020. Nenechte si ujít svou možnost unášet se s námi na balijské vlně. My se na Vás moc těšíme! Další cesty připravujeme na podzim 2020. Přejete-li si získávat pravidelné informace o cestách, která nás čekají, registrujte se k odběru newsletteru níže.

Máte skupinu, se kterou byste rádi absolvovali cestu po Bali? Kontaktujte mě níže, budu ráda Vaším pomocníkem, společnými silami se to určitě podaří!

Pro odběr zpravodaje stačí do textového pole napsat heslo „zpravodaj“. Přejete-li si nám zanechat osobní vzkaz či máte-li na nás dotaz, budeme ještě raději.  

1 + 5 =