Letošní rok byl jedno velké opravdové dobrodružství 

Byli jsme s Vámi v Thajsku, několikrát na Bali a Jávě a také v Řecku 🏝 Prožili jsme s Vámi báječné jógové akce, festivaly a cestovatelské přednášky 🌏 Všechny cesty i aktivity s Vámi byly časem plným nových zážitků, prožitků, inspirace, propojení a také přátelství.

Pro mě osobně byl 2019 rok s velkým R. Půl roku ze 365 dní jsem trávila ve světě 🌍 Konečně cítím, že jdu po správné cestě, plním své poslání a možná i pro sebe můj cestovatelský sen 🥰 

A zde pozor – ANO, každý sen je splnitelný. Je třeba si umět přát, podnikat kroky, které jdou naším snům naproti a zbytek nechte dít se a uvidíte, že dřívě či později se dočkáte. Protože všechna přání se plní, přesně tak, jak jsou objednána. 

Vše co tedy vzniklo v Essence for life vyšlo z mého snu, který jsem celý rok tvořila pro Vás, s Vámi, s péčí, radostí a láskou. Nyní se s Vámi mohu dělit o zcela odlišná místa, zvyky a životy na druhé straně naší planety 🧚🏻

A tak já Vám nyní za společný čas a důvěru v roce 2019 MOC DĚKUJI. Již nyní se těším na další radostný rok s magickým číslem 2020. Bude opět o cestách do Asie, více o jógových pobytech v Evropě a samozřejmě také o akcích v naší domovině. Na všecho s Vámi se již nyní těším! 

Protože všechno tvoříme pro Vás a většina našich aktivit je hodně ovlivněna Vašimi podněty, budeme rádi, pokud se s námi podělíte o Vaše cestovatelské představy a povíte nám, na co byste se rádi těšili v tomto novém roce. Víte jak to, přání se mají plnit a my Vám je rádi splníme. Budeme rádi za Vaše názory ZDE.

Věřte, že rok 2020 bude báječný a on báječný bude! Nezapomínejte snít, přát si a mít se tak jako v tom Vašem nejlepším snu – zasloužíte si to! Mějte skvělý rok s magickým číslem 2020.

 

Budu se těšit na viděnou kdekoliv ve světě.
Adéla