Dobrodružné BALI & JÁVA

Termíny: 21.9. – 4.10. 2019, 17.4. – 1.5. 2020

Spojení spirituálního ostrova Bali se zcela odlišným životem na sousední Jávě. Vůně vonných tyčinek a posvátné chrámové oblasti, rýžové terasy, lokální tance, dobrodružný výšlap na sopku a především SVĚTOVÝ UNIKÁT – světélkující modrý plamen jávské sopky Kawah Iljen. A vy můžete být součástí!

Bali. Načerpáte klid ostrova bohů a démonů, seznámíte se s místní kulturou a zvyky, navštívíte významné chrámy, očistné prameny, rýžová pole. Seznámíte se s lokální kulturou. Poznáte ostrov Bohů v jeho plné kráse.

Jáva – nejlidnatější ostrov světa, s celou řadou zajímavostí. My zůstaneme ve východní části ostrova, odkud se naskýtají nádherné výhledy na nejvyšší horu ostrova – sopku Semeru. Příroda nabízí zcela odlišné pohledy na krajinu oproti té, kterou můžete vidět na sousedním ostrově Bali. 

PROGRAM:

DEN 1. Doprava z letiště na ubytování do Canggu soukromým vozem. Seznámení s okolím.

DEN 2. Celodenní výlet po Bukitu – ranní zastávka na rybím trhu, návštěva mořského chrámu na útesech Uluwatu, návštěva Národního kulturního parku s monumentálními hinduistickými sochami včetně nejvyšší sochy  boha Višnu na světě, západ slunce na jižních plážích.

DEN 3. Přesun na ostrov Jáva, spojený s trekkingem v rýžových terasách psaných na seznamu UNESCO – oblast Jatiluwih. Podvečerní příjezd do vesnice Banyuwangi.

DEN 4. Volný den.

DEN 5. Čeká nás noční výšlap na sopku Kawah Iljen, která je známá modrými plameny světélkující síry. Po návratu zpět Vás čeká zasloužený odpočinek v přírodních termálních pramenech.

DEN 6. Tento den je určený pro poznání jávské vesnické kultury. Návštívíme lokální zemědělce, dozvíme se o výrobě hnědého cukru aebo také o zpracování síry.

DEN 7. Návštěva národního parku Baluran, odpočinek na blízké pláži.

DEN 8. Návrat na ostrov Bali, odpolední příjezd do přímořské vesnice Lovina.

DEN 9. Ranní výlet za pozorováním delfínů. Odpolední odpočinek na pláži.

DEN 10. Přesun do spirituálního města Ubud. Po cestě návštěva vodopádu Git Git, zastávka na focení u známé hinduistické brány v oblasti Bedugul.

DEN 11. Dopolední procházka po městě, zakončená odpolední návštěvou posvátného opičího chrámu Monkey Forest – unikátní lesní přírodní rezervace s hinduistickým chrámovým komplexem. 

DEN 12. Celodenní výlet po okolí Ubudu, za chrámovým komplexem s hrobkami králů a královen Gunung Kawi a do očistných posvátných pramenů Tirta Empul, odpolední siesta s ochutnávkou balijské kávy a čaje.

DEN 13. Volný den. (+ fakultativně možno zajistit zábavnou školu vaření spojenou s obědem, návštěvu zvukové terapie v pyramídách, návštěvu Bali Safari či jiné aktivity)

DEN 14. Transport na letiště.

 

Proč se přidat k této výpravě?

Na základě našich zkušeností jsme trasu po Bali rozšířili o zajímavý unikát ostrova Jáva, který lze spatřit pouze na dvou místech na světě (mimo Jávu je to Island). Vybrali jsme pro Vás nejzajímavější zážitky z obou ostrovů Bali a Jáva.

 V rámci tohoto programu si Bali i Jávu užijete, díky doprovodnému programu  uvidíte kulturní rozdíly a poznáte okouzlující přírodu i místní zvyky.

Cestujeme v malém kolektivu, což nám umožňuje věnovat se Vám na maximum. Zaručujeme, že po pár dnech si budete připadat jako kdybyste byli na dovolené s partou kamarádů.

Po celou dobu pobytu jsme s Vámi či poblíž, nemusíte se tedy bát, že byste byli na cokoliv sami. Jsme Vaše podpora a parťáci na cestách.

Získáte od nás tipy, kde se dobře najíst, kam zajít na jógu, jaká místa navštívit ve volném čase a nebo kde výhodně nakoupit.

Naše hosty to s námi baví. Přesvědčit se můžete zde.


Pokud si stále nejste jistí, ZDE si můžete přečíst, jak přistupujeme k naším výpravám a PROČ VYRAZIT na dovolenou S NÁMI.

termín 21.9. – 4.10. 2019cena 25 900 Kč
termín 
17.4. – 1.5. 2020, cena 27 000 Kč

Minimální počet účastníků je 6, maximální počet 12.

Cena zahrnuje:
Ubytování se snídaní na 13 nocí v hotelech 3-4*
Privátní přepravu v rámci plánované trasy (přemísťovat se budeme soukromými minivany, osobními vozy, lodí)
Vstupné na všechny plánované aktivity dle itineráře, lodní lístky na trajekt 
Osobní cestovatelský deníček
Kompletní organizační služby česky hovořící delegátky 
Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: zpáteční letenku z ČR, stravné, cestovní pojištění, osobní výdaje

Ubytování:

Ubytování je zajištěno pro vaše maximální pohodlí, v lokálním stylu, ve dvoulůžkových pokojích (1 osoba na pokoji za příplatek 6000 Kč) s vlastní koupelnou, klimatizací.

Máte zájem se výpravy zúčastnit?

Kontaktujte nás! adela@essenceforlife.cz či tel./WhatsApp +420 737 575 688
Dáme Vám více podrobností k pobytu, zařídíme rezervaci letenky, vyřídíme pojištění a připravíme Vás na cestu. Jsme tu pro Vás.

Rádi byste se přidali k této výpravě či máte doplňující dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

5 + 12 =

×

Dobrý den!

Jsme Vám k dispozici na WhatsApp, napište nám zprávu hello@quadlayers.com

× Jak Vám můžeme pomoci?