Vzhledem k nařízením vlády jsme byli nuceni naše přednášky a cestovatelské akce zrušit. Náhradní termíny vypisujeme průběžně. Těšíme se na společný čas potkávání se 🙂 

Těšíme se na viděnou na těchto akcích: 

Kvetoucí Madeira s ochutnávkou 
1.6.2020 19hod
Čajovna U Vysmátý Žáby, Ústí nad Labem

Madeira je ostrov, právoplatně nazývaný jako perla Atlantského oceánu. Její rozmanitost je široká, barevnost všudepřítomných rozkvetlých květin nepřestává udivovat. Navštivte se mnou toto okouzlující místo, které představuje ideální destinaci pro milovníky divoké přírody a pěších túr. Představím Vám ji v její plné kráse a to dokonce i s ochutnávkou místního výtečného vína!

Těším se na Vás, Adéla

Vstupné 100Kč.

Počet míst je omezený, rezervace je nutná na email adela@essenceforlife.cz / tel. 737 575 688.

Cesta za jávskými unikáty
náhradní termín září
Bali cafe, Praha

Jáva je ostrov pro dobrodružné cestovatele a opravdové objevovatele. Nabízí nespočet unikátních krás, ze kterých se Vám bude tajit dech.

Rezervace je nutná na balicafeprague@gmail.com – kapacita míst je omezená. Vstupné je dobrovolné.

Jedním z nezapomenutelných zážitků je výstup na sopku Iljen a sestup do jejího kráteru, kde lze v noci pozorovat modré plameny hořící síry. Tento noční zážitek z návštěvy světového unikátu východní Jávy zůstane každému v paměti navěky.

Další velmi zajímavou zastávkou je sultanát Yogjakarta s bohatou historii. Tato oblast skýtá celou řadu zajímavostí, které by neměl žádný cestovatel opomenout.

Těšíte se na společnou návštěvu Jávy v Bali cafe?
Já už ano! Adéla

2.- 4.10.2020
Všímavý jógový víkend
Tuněchodský mlýn

Téma tohoto víkendu bude často opomíjený smysl: ČICH. Z našich pěti smyslů je vnímání čichu pravděpodobně nejstarší a během vývoje si čich udržel své spojení s částí mozku, která se stala řídícím centrem pro naše emocionální odpovědi. Vnímání čichových vjemů hraje důležitou roli při výběru partnera a s našimi emocemi. Nejdůležitějším úkolem čichového ústrojí je informovat nás o okolním světě a varovat před nebezpečím. Čich je spjat s kořenovou čakrou, s trávicím ústrojím a chuťovými buňkami. Těsné spojení mezi vnímáním chuti a čichu je něco, čemu se v běžném životě moc nevěnujeme. O tomto víkendu si to budeme moci vynahradit.

VÍTE CO VÁM VONÍ A PROČ? CHCETE VĚDĚT, JAKÉ VŮNĚ SI POŘÍDIT DOMŮ A CO VÁM TO PŘINESE DO ŽIVOTA? CHCETE POZNAT PŘÍČINY SVÉHO CHOVÁNÍ A PŘIZVAT K TOMU VŮNĚ? CHCETE SE DOZVĚDĚT, JAK JSOU SPOJENÉ VŮNĚ S EMOCEMI? ZNÁTE ROZDÍLY MEZI ÉTERICKÝMI A ROSTLINNÝMI OLEJI? CHCETE BLÍŽE POZNAT VLASTNOSTI KONKRÉTNÍCH ÉTERICKÝCH OLEJŮ? JAK NA JARNÍ ÚNAVU POMOCÍ ÉTERICKÝCH OLEJŮ? UŽ VÁS NEBAVÍ MÍT DOMA CHEMII V KOSMETICE A V ČISTÍCÍCH PŘÍPRAVCÍCH A NEVÍTE JAK NA TO?

Během pobytu s lektorkou jógy Vlaďkou Procházkovou a jejími hosty bude na programu kundaliní jóga, meditace, pránajáma, mantry a mnohé další. Budete mít možnost lépe poznat svůj čich a zjisit účinky aromaterapie.

V ceně víkendu:
– ubytování v Tuněchodském Mlýně, který je k dispozici jen pro naši skupinu (na výběr celkem ze 7 pokojů, max. kapacita 15 osob)
– domácí strava (plná penze i pitný režim)
– jóga ráno a večer
– meditace a pranájáma
– sobotní seminář na téma CO DOKÁŽE ČICH
– výroba domácí kosmetiky
– výlet do KLÁŠTERA KLADRUBY s prohlídkou expozice ARCHIV VŮNÍ a navštívení silových míst
– doprovodný program hostů – průběžně upřesním
– sdílení v ženském kruhu

Cena: 3 800 Kč
V ceně není zahrnuta doprava.

Záloha 50% v průběhu února, doplatek 50% do konce března.
Přihlášky zasílejte, prosím, na e-mail: vladka@essenceforlife.cz, v odpovědi dostanete podrobné informace o víkendu a o platbě.

Těší se na vás Vlaďka

Více informací zde: https://www.facebook.com/events/s/vnimavy-jogovy-vikend/175956117004759/

18.1.2021 18-20hod
JÁVA & BALI 
Knihovna Neratovice

Jak může vypadat spojení cest do těchto dvou kouzelných míst – hinduistického ostrova Bali plného kultury a Jávy – největšího ostrova z Indonésie? Přijďte si poslechnout vyprávění z cest do těchto končin.

6.-7.2.2021 
3.ročník cestovatelského festivalu ZCESTFEST
Gotický hrad, Litoměřice

Chtěli byste uspořádat cestovatelskou akci, besedu nebo přednášku ve Vašich prostorách? Máte nápad na spolupráci? Kontaktujte nás!

8 + 3 =

Copyright © 2018 Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval