Těšíme se na viděnou na těchto akcích: 

Ochutnej Bali a Indonésii – minifestival
právě připravujeme náhradní termín

Letošní rok přinášíme Bali a Indonésii přímo k Vám! Seznámíte se s indonéskou kulturou, zažijete balijský tanec, ochutnáte pravou indonéskou gastronomii a dozvíte se mnoho zajímavostí z úst cestovatelských nadšenců a milovníků Indonésie.

Na co se můžete těšit?

indonéské kávové odpoledne – s povídáním o indonéské kávě 
Indonésie – palmy, želvy, šamani / přednáška Hanky Svobodové z neziskové organizace Chráníme mořské želvy z.s.
Za kouzelnou kulturou na Bali a cestovatelskými unikáty na Jávu / přednáška Adély Metlické Lustykové 
INDONÉSKÁ VEČEŘE 
Balijské taneční vystoupení 
BESEDA s hercem ROMANEM ZACHEM a režisérem JIRKOU NOVÁKEM o CESTÁCH PO INDONÉSII

Nebude chybět ani cestovatelský konzultační koutek, stánek s balijským oblečením a dárečky, stánky neziskových organizací působících v Indonésii, mini-výstava fotografií z cest po Indonésii a další … 
 

Bylo – nebylo

16.-19.2020 Zahrada Čech, Litoměřice 

Navštívit náš balijský stánek můžete u pavilonu C. Těšíme se na Vás!

19.9.2020 ženská jóga a večerní rituál na oslavách Vinobraní

Slavnosti Vinobraní netradičním způsobem. Chceme společně s vámi vytvořit ženský ostrov sdílení a oslav.
*Ostrov u Hvězdárny* – dopolední program proběhne v parku Václava Havla
9.00-12.00 Litoměřický SWAP II. a designový obchůdek @essence for life
10.00-11.30 Jemná ženská jóga
Celé dopoledne proběhne v parku SWAP, výměnný bazárek módních kousků. Přineste max. 5 kousků oblečení, které vám už nesluší, a zdarma si naberte nové kousky, které užijete.
Od 10 hodin představí Jiřka Mikulecká jógovou sestavu, kterou mohou právě ženy zharmonizovat svůj organismus a vyladit reprodukční systém. Na závěr si společně přiťukneme sklenkou vína.
– Účast na jógové lekci je za dobrovolné vstupné.
 
*Ostrov Na Pahorku* – večerní program proběhne v jógovém studiu Na Pahorku
Ženský kruh sdílení. Je nádherné potkávat se v kruhu žen, známých i neznámých, dostávat i moci předávat zkušenosti a moudra, budovat přátelství, zažít sounáležitost a podporu. Ženské kruhy mají léčivou schopnost pročistit naše emoce a naladit se na vyšší energie.

Rituál podzimní rovnodennosti. Přichází čas rozloučit se s létem a přivítat podzim. Čeká nás rituál Mabon, rozloučení s tím, co nám neslouží, posvěcení vína 🍷 a ženská harmonická meditace.
– Příspěvek 150,-/osoba. Rezervace na adela@essenceforlife.cz 

Těšíme se na Vás!

20.9. Zažijte Den Na Bali, Lázně Toušeň

Když nemůžete jet na Bali, může Bali přijet za Vámi.
Pod záštitou indonéské ambasády a městyse Lázně Toušeň zažijte poslední letní den na Bali.
Jedinečnou atmosféru tísíce kilometrů vzdálené Indonésie můžete zažít 20.9.2020 v malebném městysi Lázně Toušeň nedaleko Prahy. Bali a jeho kulturu i běžný život prožijete všemi smysly.

Pochutnáte na skvělém balijské jídle, vyzkoušíte indonéskou kávu, nakoupíte originální indonéské ručně vyráběné produkty, uvidíte a budete si moc vyzkoušet tradiční balijský tanec, své děti zabavíte v balijském dětském koutku, pokud budete zmoženi, sličné balijky vás ještě namasírují a k tomu všemu se dozvíte spousty informací a zajímavostí z našich interaktivních prezentací o Bali a Indonésii.
Brány Skleněné vily v Lázních Toušeni, která se v neděli 20.9.2020 promění na balijské tržište, se otevřou již v 10h. Bohatý program vás bude doprovázet až do 19h.

Přijďte, těšíme se na Vás!

 

3.10.2020 15-18hod Ženská jóga s besedou
klub osobního rozvoje Triskel, Ústí nad Labem

 
V této době často zapomínáme na to, že jsme ženy a pod vlivem společenských událostí jdeme proti všem přirozeným ženským principům.
Jaké by to bylo vrátit se zpět ke své ženské podstatě? Naladit se na vnitřní moudrost a uvědomit si ženství v jeho plné kráse? Nebylo by nám lépe?

Společně v malém kolektivu max. 10 žen naladíte se na plnou ženskou esenci. Budete jógovat, vědomě pracovat s tělem a ženskými orgány, ladit se na své ženství. Povíme Vám také o principech, na které už jste možná zapomněly, ale které jsou pro nás ženy ohromně důležité.

Program:
15.00 – 16.15 Jemná ženská jóga
V lekci se zaměříme výhradně na nás ženy a rozproudění ženské energie. Naladíme se meditací a postupně budeme přecházet do ásan, kterými prodýcháme ženské reprodukční orgány. Celá lekce bude vedená pro vyrovnání hladiny hormonů tak, abychom harmonicky vyladili celý organismus. Zaměřením se na ženské orgány můžeme udržovat jejich zdraví, plodnost a celkovou harmonii.
16.15-16.45 Meditace dělohy
Děloha je domovská základna každé ženy. Ukládá do sebe všechna data, traumata, programy a nánosy předešlých generací. V rámci meditace a během následné práce propustíme vše nepotřebné, co brání plnohodnotnému ženství.

16.45-18.00 Návrat k ženství – beseda
Nejskutečnější a nejhlubší ženské principy zahrnují instinkty, pudy a intuice. Abychom se mohli nadále vyvíjet, musíme se vrátit k hodnotám ženského principu. A kde jinde začít než u sebe. Pokud změníme své jednání, můžeme postupně společně proměnit i celospolečenské nastavení a především nalézt vnitřní radost a klid. V rámci této besedy si povíme o tom, jaké činnosti jsou nám ženám přirozené a jak je začít opět kultivovat.

Kapacita max.10 žen, cena: 600,-, rezervace na tel.605 258 847

Jógové víkendy pro ženy s Jiřkou Mikuleckou, fara Habřina
30.10.-1.11. OBSAZENO
27.-29.11. 

Náš nový společný projekt sestavený s Jiřinkou Mikuleckou je určený všem ženám, které se chtějí navrátit zpět do svého ženství a ženského principu. 

V této době, kdy nám vládne energie hmoty, peněz a mužského světa totiž často a snadno zapomínáme pod tíhou okolností na to, že jsme ženy. Vytrácí se nám povědomí o tom, jaká je naše podstata a skutečné potřeby.  

Během těchto víkendů vám pomůžeme naladit se na svou vnitřní moudrost a uvědomit si ženství v jeho plné kráse. 

Budeme jógovat, vědomě pracovat s tělem a ženskými orgány, ladit se na své ženství a povídat si o principech, na které už jste možná zapomněly.

Podrobnější program zveřejníme již brzy, ale již nyní můžeme slíbit, že se máte na co těšit. Během víkendu bude také možné domluvit pro zájemkyně masáže.

Cena: 3550,– zahrnuje ubytování na 2 noci, 2 snídaně formou bufetu, 1 servírovanou večeři, 1 kurz vaření thajské kuchyně včetně následné konzumace, obědová svačina (polévka a něco sladkého na zub), jógové lekce s Jiřkou Mikuleckou a program pro ženy, materiály pro společné tvoření. Kapacita je omezena pro skupinku maximálně 13-ti žen. 

9. ročník cestovatelského festivalu Letem světem
6.-7.11.2020 
Gymnázium Františka Křižíka, Plzeň

 

Festival je určen nejen pro zkušené cestovatele, ale i pro širokou veřejnost. Všichni zde najdou zajímavé tipy, postřehy a zkušenosti – jak ze zemí vzdálených a exotických, tak i z našeho regionu. Naším hlavním cílem je zprostředkovat návštěvníkům atmosféru dalekých krajů a pozvednout povědomí o životě v mnohých kulturách světa, ze kterých můžeme čerpat inspiraci i poučení. Festival je setkáním lidí ‚stejné krevní skupiny‘ se zájmem o svět a jeho bohatství.

Více informací včetně kompletního programu a předprodeje vstupenek: https://www.svetem.net

13.-15.11.2020 
jógový víkend Madeira s Ivou Ceradskou
fara Habřina

Madeira je ostrov v oceánu a i my budeme oceánsky plynout. Už jste přemýšleli, jak je důležité se správně nadechnout? O tom si povíme víc, protože jako čerstvý vzduch na Madeiře, tak i listopad je určen našim plicím, kterým je potřeba věnovat pozornost. Zaměříme se na dech, přítomnost, všímavost a také krční čakru, ke které je pojí modrá barva. Modrá je dobrá a modrá to je prostě Madeira. 
 
pátek 
18.00-19.30 jógová lekce Nadechni se & závěrečná meditace / eventuelně čas upravíme dle příjezdů 
19.30 večeře
20.30 volný program, pro zájemkyně promítání s povídáním o ostrově Madeira 
 
sobota
8-9.15 ranní jógové probuzení (Ivča) 
9.30 snídaně
10.30-12 beseda & workshop „plíce v souvislostech” – plíce dýcháním regulují celý mechanizmus působení energie v lidském těle. Tento mechanizmus se projevuje pohybem energie v našem těle. Povíme si o tom, jak je důležitý správný dech a naučíte se, jak vědomě a správně s dechem pracovat v běžném každodenním životě.   
 
12.00 lehký oběd (polévka, salátek, zákusek, káva)
do 16.00 volný program 
 
 
16 – 17.15 jógová lekce pro zdravá záda 
17. 30 -19 workshop o všímavosti, meditačních technikách, mindfulness 
19.00 večeře 
20.30 tvoření náramků z minerálů 
 
 
neděle 
8.00-9.15 ranní jóga proti stresu 
9.30 snídaně
11.00 závěrečné rozloučení, odjezd 
 

Cena: 3550,- zahrnuje ubytování na 2 noci, 2x snídaně formou rautu, lehké obědové menu (polévka, salát, zákusek), 2x teplou vegetariánskou večeři, 6x jógové lekce a workshopy dle programu, materiál na 1 náramek z minerálů. 

Informace a přihlášky zasílejte na email adela@essenceforlife.cz

9.-10.1.2021 
Jógový víkend VIZE, Krásná Samota

Určete si, jaký bude váš rok 2021. Postavte si svou vlastní vizi nebo sen, který budete v novém roce zcela vědomě rozvíjet. Na našem společném víkendu se jógou, rituály a meditacemi naladíme na nadcházející rok a na naše VYŠŠÍ JÁ. Podpoříme Vaši tvořivou energii, díky které si vytvoříte svou osobní nástěnku přání pro rok 2021. K této nástěnce a vizi se budeme v rámci následujících setkání společně s Vámi v průběhu roku vracet, abychom podpořily všechny vaše cíle, sny i přání. 
Více informací již brzy.

18.1.2021 18-20hod
JÁVA & BALI 
Knihovna Neratovice

Jak může vypadat spojení cest do těchto dvou kouzelných míst – hinduistického ostrova Bali plného kultury a Jávy – největšího ostrova z Indonésie? Přijďte si poslechnout vyprávění z cest do těchto končin.

6.-7.2.2021 
3.ročník cestovatelského festivalu ZCESTFEST
Gotický hrad, Litoměřice

Chtěli byste uspořádat cestovatelskou akci, besedu nebo přednášku ve Vašich prostorách? Máte nápad na spolupráci? Kontaktujte nás!

14 + 6 =

Copyright © 2018  Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval