13.12. 17-20hod
Jin jang JÓGA & MADEIRA v obrazech & BALI bazar
Cukrovar Lovosice

Zažijte pátek třináctého jinak!

Společně můžeme bořit mýty a prožít tento den společným předvánočním plynutím. Nalaďte se s námi na jemnost i sílu pomocí jógy.

Náplní bude ladění pozornosti na dech. Následovat bude dynamičtější zahřátí a práce svalů v podobě klasické Vyniasa flow jógy. Lekci zakončíme klidnou jógou dle princoipů Yin jógy – s delšími výdrži v pozicích, cílenými na hlubší vrstvy, pojivové tkáně, fascie, šlachy a vazy. Na závěr si dopřejete relaxaci s aromaterapií.

Po jógové lekci se budete moci zaposlouchat do vyprávění o cestováním po Madeiře 4 žen, které se vydaly jen s batohem na zádech na průzkum tohoto ostrova. Madeira nabízí překrásnou přírodu, mocnou sílu hor a oceánu. Nechte se inspirovat.

Pokud si budete chtít udělat radost nebo potěšit své blízké, budete mít možnost pořídit si čerstvě přivezené radosti z Bali.

Cena: 200Kč. Místa je třeba si rezervovat na emailu adela@essenceforlife.cz

vernisáž výstavy Cesty za Jávskými unikáty trvá do 15.12.
Kavárna FérKafé Litoměřice

Fotografie z cest na Jávu je možné shlédnout v kavárně FérKafé. Třeba Vás inspirují za Vaším dalším poznáním.

9.2.2020 10-21hod
2.ročník cestovatelského festivalu ZCESTFEST
Gotický hrad, Litoměřice

Cestovatelé z Litoměřic se opět vrací na scénu! Tento den bude plný cestovatelské inspirace a témat, která se aktuálně řěší – děti na cestách, práce na dálku, cestování s minimálním rozpočtem a další. Můžete se těšit například na JÁVU. HIMALÁJ. THAJSKO. ALPY. SRÍ LANKU. VIETNAM. . . kompletní program aktualizujeme na webu www.zcestfest.cz

Lístky můžete kupovat na portále https://www.mkz-ltm.cz  Vstupné 290Kč dospělá osoba, 200Kč zvýhodněné vstupné: senioři, TZB, děti do 15let.

Chtěli byste uspořádat tématickou akci, přednášku, workshop ve Vašich prostorách? Máte nápad na spolupráci? Kontaktujte mě!

6 + 7 =

Copyright © 2018 Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval 

×

Dobrý den!

Jsme Vám k dispozici na WhatsApp, napište nám zprávu hello@quadlayers.com

× Jak Vám můžeme pomoci?