Vzhledem k nařízením vlády jsme byli nuceni naše přednášky a cestovatelské akce zrušit. Náhradní termíny vypisujeme průběžně. Těšíme se na společný čas potkávání se 🙂 

Těšíme se na viděnou na těchto akcích: 

22.8.2020 11-22hod 
SPOLU fest
Roztoky u Prahy

Přijďte se pobavit a zároveň podpořit svou energií rozvoj mezilidských vztahů, na kterých zejména je založeno štěstí nás všech. Pojďme vytvořit na jeden den pozitivní zónu, nalaďme se na jemnější vnímání našeho světa.
Letos se můžete těšit na hlavní hudební stage, open mic scénu vedenou brumlisty (v pauzách hlavní scény) a workshopovou (jóga smíchu, intuitivní hry – taktéž v pauzách hlavní scény a někdy i více) a také náš stánek s balijským zbožím.

Více o akci najdete ZDE.

23.8.2020 
Litoměřické ÓM – jógový festival pod širým nebem 
park V.Havla, Litoměřice

Třetí ročník rodinného festivalu, kde se jóga cvičí pod širým nebem v krásných prostorách parku V.Havla v Litoměřicích. My jsme partnerem této akce a moc se na ni jako každý rok těšíme.

Program akce naleznete na webu https://www.litomerickeom.cz

Na festivalu se můžete těšit na náš balijský stánek s oblečením, které necháváme šít v malé rodinné dílně na Bali. Nová objednávka je právě na cestě. 

5.9.2020 
Pes hlavou dolů – teplický festival jógy
Teplice

První jógový festival v Teplicích, společná akce teplických jógových studií a jejich lektorek. Lekce jógy různých stylů a intenzity po celý den. Můžete praktikovat, co se do vás vejde, nebo si zajít na jednu lekci, pro pěkné legíny nebo tríčo k nám do stánku a nebo dát si něco dobrého na zub.

Předprodej vstupenek ZDE.

Malajsie křížem krážem
14.9.2020 19hod
Čajovna U Vysmátý Žáby, Ústí nad Labem

Ostrov Langkawi – Georgetown neboli Penang – Kuala Lumpur – Borneo a zpět. Tři týdny, mraky poznání a nezapomenutelných zážitků. Nádherná příroda a doslova biologický ráj, jehož třešničkou na dortu je Kahau nosatý. Jaká je Malajsie a které přírodní krásy lze vidět v této úchvatné části naší planety?

To vše Vám povíme! Těšíme se na Vás, Adéla a Honza

Vstupné 100Kč.

Počet míst je omezený, rezervace je nutná na email adela@essenceforlife.cz / tel. 737 575 688.

2.- 4.10.2020
Všímavý jógový víkend
Tuněchodský mlýn

Téma tohoto víkendu bude často opomíjený smysl: ČICH. Z našich pěti smyslů je vnímání čichu pravděpodobně nejstarší a během vývoje si čich udržel své spojení s částí mozku, která se stala řídícím centrem pro naše emocionální odpovědi. Vnímání čichových vjemů hraje důležitou roli při výběru partnera a s našimi emocemi. Nejdůležitějším úkolem čichového ústrojí je informovat nás o okolním světě a varovat před nebezpečím. Čich je spjat s kořenovou čakrou, s trávicím ústrojím a chuťovými buňkami. Těsné spojení mezi vnímáním chuti a čichu je něco, čemu se v běžném životě moc nevěnujeme. O tomto víkendu si to budeme moci vynahradit.

VÍTE CO VÁM VONÍ A PROČ? CHCETE VĚDĚT, JAKÉ VŮNĚ SI POŘÍDIT DOMŮ A CO VÁM TO PŘINESE DO ŽIVOTA? CHCETE POZNAT PŘÍČINY SVÉHO CHOVÁNÍ A PŘIZVAT K TOMU VŮNĚ? CHCETE SE DOZVĚDĚT, JAK JSOU SPOJENÉ VŮNĚ S EMOCEMI? ZNÁTE ROZDÍLY MEZI ÉTERICKÝMI A ROSTLINNÝMI OLEJI? CHCETE BLÍŽE POZNAT VLASTNOSTI KONKRÉTNÍCH ÉTERICKÝCH OLEJŮ? JAK NA JARNÍ ÚNAVU POMOCÍ ÉTERICKÝCH OLEJŮ? UŽ VÁS NEBAVÍ MÍT DOMA CHEMII V KOSMETICE A V ČISTÍCÍCH PŘÍPRAVCÍCH A NEVÍTE JAK NA TO?

Během pobytu s lektorkou jógy Vlaďkou Procházkovou a jejími hosty bude na programu kundaliní jóga, meditace, pránajáma, mantry a mnohé další. Budete mít možnost lépe poznat svůj čich a zjisit účinky aromaterapie.

V ceně víkendu:
– ubytování v Tuněchodském Mlýně, který je k dispozici jen pro naši skupinu (na výběr celkem ze 7 pokojů, max. kapacita 15 osob)
– domácí strava (plná penze i pitný režim)
– jóga ráno a večer
– meditace a pranájáma
– sobotní seminář na téma CO DOKÁŽE ČICH
– výroba domácí kosmetiky
– výlet do KLÁŠTERA KLADRUBY s prohlídkou expozice ARCHIV VŮNÍ a navštívení silových míst
– doprovodný program hostů – průběžně upřesním
– sdílení v ženském kruhu

Cena: 3 800 Kč
V ceně není zahrnuta doprava.

Záloha 50% v průběhu února, doplatek 50% do konce března.
Přihlášky zasílejte, prosím, na e-mail: vladka@essenceforlife.cz, v odpovědi dostanete podrobné informace o víkendu a o platbě.

Těší se na vás Vlaďka

Více informací zde: https://www.facebook.com/events/s/vnimavy-jogovy-vikend/175956117004759/

Minifestival Ochutnej Indonésii
17.10.2020 14-21hod
Hotel LEV, Lovosice

Letos bylo a stále ještě je komplikované dostat se na Bali, Jávu a do dalších koutů Indonésie. Přinášíme Vám alespoň kus této úžasné země a kultury v podobě festivalu, za kterým si můžete dojet všichni.
Těšit se můžete na:
– pravé indonéské menu
– indonéský tanec
– besedy o Indonésii se zajímavými cestovateli
– stánek balijského oblečení
– výstavu fotografií z cest po Indonésii
Konkrétní program a podrobnosti již brzy.

30.10.-1.11., 27.-29.11.2020
Jógové víkendy pro ženy
Fara Habřina

Náš nový společný projekt sestavený s Jiřinkou Mikuleckou je určený všem ženám, které se chtějí navrátit zpět do svého ženství a ženského principu.

V této době, kdy nám vládne energie hmoty, peněz a mužského světa totiž často a snadno zapomínáme pod tíhou okolností na to, že jsme ženy. Vytrácí se nám povědomí o tom, jaká je naše podstata a skutečné potřeby.

Během těchto víkendů vám pomůžeme naladit se na svou vnitřní moudrost a uvědomit si ženství v jeho plné kráse. 

Budeme jógovat, vědomě pracovat s tělem a ženskými orgány, ladit se na své ženství a povídat si o principech, na které už jste možná zapomněly.

Podrobnější program zveřejníme již brzy, ale již nyní můžeme slíbit, že se máte na co těšit. Během víkendu bude také možné domluvit pro zájemkyně masáže.

Cena: 3550,– zahrnuje ubytování na 2 noci, 2 snídaně formou bufetu, 1 servírovanou večeři, 1 kurz vaření thajské kuchyně včetně následné konzumace, obědová svačina (polévka a něco sladkého na zub), jógové lekce s Jiřkou Mikuleckou a program pro ženy, materiály pro společné tvoření. Kapacita je omezena pro skupinku maximálně 13-ti žen.

13.-15.11.2020 
jógový víkend Madeira
fara Habřina

Měli jsme letět na Madeiru a bohužel ani to v letošním roce nevyšlo. My ale ezahálíme a připravili jsme jógový víkend, který se ponese v duchu oceánského plynutí.

Madeira je ostrov v oceánu a i my budeme oceánsky plynout. Už jste přemýšleli, jak je důležité se správně nadechnout? O tom si povíme víc, protože jako čertsvý vzduch na Madeiře, tak i listopad je určen našim plicím, kterým je potřeba věnovat pozornost. Zaměříme se na dech, přítomnost, všímavost a také krční čakru, ke které je pojí modrá barva. Modrá je dobrá a modrá to je prostě Madeira.

Cena: 3550,– zahrnuje ubytování na 2 noci, 2 snídaně formou bufetu, 1 servírovanou večeři, společné madeirské vaření včetně následné konzumace, obědová svačina (polévka a něco sladkého na zub), jógové lekce s Ivčou Ceradskou, materiály pro společné tvoření. Kapacita je omezena pro skupinku maximálně 13-ti žen.

Konkrétní program zveřejníme brzy.

9.-10.1.2021 
Jógový víkend VIZE, Krásná Samota

Určete si, jaký bude váš rok 2021. Postavte si svou vlastní vizi nebo sen, který budete v novém roce zcela vědomě rozvíjet. Na našem společném víkendu se jógou, rituály a meditacemi naladíme na nadcházející rok a na naše VYŠŠÍ JÁ. Podpoříme Vaši tvořivou energii, díky které si vytvoříte svou osobní nástěnku přání pro rok 2021. K této nástěnce a vizi se budeme v rámci následujících setkání společně s Vámi v průběhu roku vracet, abychom podpořily všechny vaše cíle, sny i přání. 
Více informací již brzy.

18.1.2021 18-20hod
JÁVA & BALI 
Knihovna Neratovice

Jak může vypadat spojení cest do těchto dvou kouzelných míst – hinduistického ostrova Bali plného kultury a Jávy – největšího ostrova z Indonésie? Přijďte si poslechnout vyprávění z cest do těchto končin.

6.-7.2.2021 
3.ročník cestovatelského festivalu ZCESTFEST
Gotický hrad, Litoměřice

Chtěli byste uspořádat cestovatelskou akci, besedu nebo přednášku ve Vašich prostorách? Máte nápad na spolupráci? Kontaktujte nás!

2 + 10 =

Copyright © 2018 Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval