Vzhledem k nařízením vlády jsme byli nuceni naše přednášky a cestovatelské akce zrušit. Náhradní termíny vypisujeme průběžně. Těšíme se na společný čas potkávání se 🙂 

Těšíme se na viděnou na těchto akcích: 

21.6. 11.30hod
Cesta k sobě Laosem a Vietnamem
Festival Letem světem s venkovem 19.-21.6.

Jaké může být putování krajinou, kdy každý den vyrážíte za zážitky, ale také do svého nitra? Poznali jsme několik skvostů ze země slonů – Laosu a užili si dostatek fascinujícího severného Vietnamu.
Laos je země, která se okolnímu světu jeví jako utajená, neznámá a zapomenutá. Charakterizují ji starodávné chrámy a stovky mnichů v šafránových rouchách. Lidé, kteří stále ještě nejsou zvyklí na turisty.
Severní Vietnam může být krásný, ale také drsný. Celkový dojem z této naší cesty vytváří krásná a drsná příroda, dramatická minulost, bohatá kultura a vynikající kuchyně.

Nasdílím své zážitky po unikátní a hluboké cestě Laosem a Vietnamem.
Těšíme se na viděnou na festivalu!

Kompletní program a podrobnosti na webu: https://www.svetem.net/nectiny/

Malajsie křížem krážem
14.9.2020 19hod
Čajovna U Vysmátý Žáby, Ústí nad Labem

Ostrov Langkawi – Georgetown neboli Penang – Kuala Lumpur – Borneo a zpět. Tři týdny, mraky poznání a nezapomenutelných zážitků. Nádherná příroda a doslova biologický ráj, jehož třešničkou na dortu je Kahau nosatý. Jaká je Malajsie a které přírodní krásy lze vidět v této úchvatné části naší planety?

To vše Vám povíme! Těšíme se na Vás, Adéla a Honza

Vstupné 100Kč.

Počet míst je omezený, rezervace je nutná na email adela@essenceforlife.cz / tel. 737 575 688.

Cesta za jávskými unikáty
náhradní termín září
Bali cafe, Praha

Jáva je ostrov pro dobrodružné cestovatele a opravdové objevovatele. Nabízí nespočet unikátních krás, ze kterých se Vám bude tajit dech.

Rezervace je nutná na balicafeprague@gmail.com – kapacita míst je omezená. Vstupné je dobrovolné.

Jedním z nezapomenutelných zážitků je výstup na sopku Iljen a sestup do jejího kráteru, kde lze v noci pozorovat modré plameny hořící síry. Tento noční zážitek z návštěvy světového unikátu východní Jávy zůstane každému v paměti navěky.

Další velmi zajímavou zastávkou je sultanát Yogjakarta s bohatou historii. Tato oblast skýtá celou řadu zajímavostí, které by neměl žádný cestovatel opomenout.

Těšíte se na společnou návštěvu Jávy v Bali cafe?
Já už ano! Adéla

2.- 4.10.2020
Všímavý jógový víkend
Tuněchodský mlýn

Téma tohoto víkendu bude často opomíjený smysl: ČICH. Z našich pěti smyslů je vnímání čichu pravděpodobně nejstarší a během vývoje si čich udržel své spojení s částí mozku, která se stala řídícím centrem pro naše emocionální odpovědi. Vnímání čichových vjemů hraje důležitou roli při výběru partnera a s našimi emocemi. Nejdůležitějším úkolem čichového ústrojí je informovat nás o okolním světě a varovat před nebezpečím. Čich je spjat s kořenovou čakrou, s trávicím ústrojím a chuťovými buňkami. Těsné spojení mezi vnímáním chuti a čichu je něco, čemu se v běžném životě moc nevěnujeme. O tomto víkendu si to budeme moci vynahradit.

VÍTE CO VÁM VONÍ A PROČ? CHCETE VĚDĚT, JAKÉ VŮNĚ SI POŘÍDIT DOMŮ A CO VÁM TO PŘINESE DO ŽIVOTA? CHCETE POZNAT PŘÍČINY SVÉHO CHOVÁNÍ A PŘIZVAT K TOMU VŮNĚ? CHCETE SE DOZVĚDĚT, JAK JSOU SPOJENÉ VŮNĚ S EMOCEMI? ZNÁTE ROZDÍLY MEZI ÉTERICKÝMI A ROSTLINNÝMI OLEJI? CHCETE BLÍŽE POZNAT VLASTNOSTI KONKRÉTNÍCH ÉTERICKÝCH OLEJŮ? JAK NA JARNÍ ÚNAVU POMOCÍ ÉTERICKÝCH OLEJŮ? UŽ VÁS NEBAVÍ MÍT DOMA CHEMII V KOSMETICE A V ČISTÍCÍCH PŘÍPRAVCÍCH A NEVÍTE JAK NA TO?

Během pobytu s lektorkou jógy Vlaďkou Procházkovou a jejími hosty bude na programu kundaliní jóga, meditace, pránajáma, mantry a mnohé další. Budete mít možnost lépe poznat svůj čich a zjisit účinky aromaterapie.

V ceně víkendu:
– ubytování v Tuněchodském Mlýně, který je k dispozici jen pro naši skupinu (na výběr celkem ze 7 pokojů, max. kapacita 15 osob)
– domácí strava (plná penze i pitný režim)
– jóga ráno a večer
– meditace a pranájáma
– sobotní seminář na téma CO DOKÁŽE ČICH
– výroba domácí kosmetiky
– výlet do KLÁŠTERA KLADRUBY s prohlídkou expozice ARCHIV VŮNÍ a navštívení silových míst
– doprovodný program hostů – průběžně upřesním
– sdílení v ženském kruhu

Cena: 3 800 Kč
V ceně není zahrnuta doprava.

Záloha 50% v průběhu února, doplatek 50% do konce března.
Přihlášky zasílejte, prosím, na e-mail: vladka@essenceforlife.cz, v odpovědi dostanete podrobné informace o víkendu a o platbě.

Těší se na vás Vlaďka

Více informací zde: https://www.facebook.com/events/s/vnimavy-jogovy-vikend/175956117004759/

9.-10.1.2021 
Jógový víkend VIZE, Krásná Samota

Určete si, jaký bude váš rok 2021. Postavte si svou vlastní vizi nebo sen, který budete v novém roce zcela vědomě rozvíjet. Na našem společném víkendu se jógou, rituály a meditacemi naladíme na nadcházející rok a na naše VYŠŠÍ JÁ. Podpoříme Vaši tvořivou energii, díky které si vytvoříte svou osobní nástěnku přání pro rok 2021. K této nástěnce a vizi se budeme v rámci následujících setkání společně s Vámi v průběhu roku vracet, abychom podpořily všechny vaše cíle, sny i přání. 
Více informací již brzy.

18.1.2021 18-20hod
JÁVA & BALI 
Knihovna Neratovice

Jak může vypadat spojení cest do těchto dvou kouzelných míst – hinduistického ostrova Bali plného kultury a Jávy – největšího ostrova z Indonésie? Přijďte si poslechnout vyprávění z cest do těchto končin.

6.-7.2.2021 
3.ročník cestovatelského festivalu ZCESTFEST
Gotický hrad, Litoměřice

Chtěli byste uspořádat cestovatelskou akci, besedu nebo přednášku ve Vašich prostorách? Máte nápad na spolupráci? Kontaktujte nás!

8 + 10 =

Copyright © 2018 Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval