Rozmazlovací dovolená s jógou na Korfu (all inclusive),
lektorka Iva Ceradská

termín: 9.-16.7.2022

Každá žena by se měla hýčkat a dopřávat si dostatek odpočinku. Třeba tak, že bude dbát o své tělo a dopřávat si pravidelné jógové cvičení, nebo tím, že maximálně zrelaxuje svou mysl, ať už na lehátku u moře, s knihou v ruce nebo poklidnou večerní meditací. 
My vám přinášíme ideální kombinaci toho všeho. Vyražte si odpočinou na Korfu s úžasnou lektorkou Ivou Ceradskou.

 

Rozmazlujte se v podobě maximálního pohodlí služeb all inclusive a pravidelného jógového cvičení. Vyrazit na dovolenou s jógou můžete klidně i s celou rodinou!

 

Jaký program Vás čeká?

Čekají vás lekce v ranním rozbřesku, lekce pro jemné probuzení, práce v pozicích na mnoha úrovních. Těšit se můžete na zapojení všech svalů, aby vám dobře a dlouho fungovaly. Také na práci na úrovni emocí, aby dávaly našemu fyzickému tělu dostatek správné energie. Zažijete relaxaci v blízkosti nádherně modrého moře, meditovat můžeme celý pobyt.

A živel? Ano, tentokrát jimi budou hřejivé slunce, klidné vlny moře a lehký vánek. S těmi se budete propojovat, na ně se budete ladit. Stejně jako na mocnou zem a její kvality. Moc se na to s Vámi těšíme.


A dál? Dál to taky bude o prožívání přítomného okamžiku, skrze který se dostanete do hlubší přítomnosti a hlavně do sebe… Nechte se překvapit. Bude to báječné mořské tady a teď. 

9.7.   Úvodní lekce „Tady a teď“
10.7. Ranní probuzení svého Já, Večerní jemná jóga zaměřená na oblast pánve.
11.7. Ranní jemná vinyasa „Já vnímám“ Večerní lekce zaměřená na uvolnění kyčlí a beder.
12.7. Ranní start síly středu „Já dělám“, Večerní lekce jógy pro zdravá záda.
13.7. Ranní lekce pro otevření srdce „Já miluji“ s modifikacemi Pozdravu slunci, Večerní úplňková lekce s Pozdravem Měsíci.
14.7. Lekce pro radostné ráno a den. Večerní lekce pro rovnováhu.
15.7. Ranní dynamické naladění, Večerní jemná jin jang jóga.
16.7. Ranní lekce na ROZLOUČENÍ A NOVÉ ZAČÁTKY

Jaká bude jóga na Korfu?
Jógové lekce a styly budou různorodé a maximálně přizpůsobené rozpoložení skupiny. Těšit se můžete na jemné ranní jógy, svižnější lekce, klidnější večerní jógu pro zdravá záda, příjemná protažení, až po vedené meditace a tématické workshopy. Nezapomeneme ani na práci s živly, kterou velmi rády na našich cestách využíváme. 

Jógou Vás provede Iva Ceradská, která se sportu věnuje již od dětství. Její jógová cesta začala roku 2002 prvním setkáním s poweryogou, té předcházelo dlouhé období rozličných pohybových aktivit. V roce 2004 se stala lektorkou jógy pro dospělé a jak šel čas, tak i lektorkou pro děti a teenagery. Díky józe vnímá náš hektický svět jinak. Životem prochází s lehkostí a častým úsměvem. Ráda motivuje ostatní ženy i děti ke zdravému životnímu stylu a pomáhá jim na jejich cestě vědomým pohybem. Více o lektorce naleznete zde: https://ic-yoga.cz 

Co vás na této rozmazlovací & jógové dovolené čeká?

– Dokonalé zázemí nově zrekonstruovaného hotelu Gemini **** a příjemná atmosféra řeckého ostrova Korfu
– služby all inclusive – snídaně od 7:30 do 10:00hod, obědy od 12:30 do 15:00hod, večeře od 19:00 do 21:30hodlehké občerstvení během dne ve vybraných časech, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:00 do 23:00hod.
– klidné místo v těsné blízkosti pláže (50m) i v pěší dostupnosti od zázemí plného restaurací, barů a obchůdků 
– a samozřejmě ranní a večerní jógová cvičení
*Pokud vycestujete s dětmi, můžete využít každodenní program pro děti v podání českých animátorů. 

Náš balíček vytváří úžasný předpoklad pro strávení báječné dovolené plné pohody a odpočinku, klidně i s celou vaší rodinou! 

Program pro děti
zahrnuje bohatý program plný her v podání českých animátorů, soutěže, sport a další možnosti dětské aktivní relaxace. Po večeři si můžete všichni společně zatančit na dětské diskotéce a bavit se u večerních představení, které pro Vás budou připraveny českými či hotelovými animátory. 

*

Z hotelu lze podniknout celou řadu dalších výletů, až již individuálně autobusem či fakultativně, k návštěvě historického města Rethymna je možné využít autobusovou linkovou dopravu. 

Proč vyrazit na Korfu?

Korfu je jedním z nejkrásnějších a nejzelenějších ostrovů Řecka a právem je nazýván „smaragdový“. O bájné Kerkyře (řecký název pro Korfu) se zmiňuje již Homér ve svých eposech. Podle něj byla Kerkyra poslední Odysseovou zastávkou při jeho putování na rodný ostrov Ithaka. Homér ostrov popisuje jako rajskou zahradu plnou kvetoucích rostlin a ovocných stromů. Částečně tento popis můžeme použít i na současné Korfu. Olivové a cypřišové háje stále zabírají značnou část ostrova, na kterém se kromě nich daří i vinné révě, granátovým jablkům, fíkům, hruškám, kumquatu (mini pomeranče) a místy můžete dokonce narazit na banánovníky. Po celém pobřeží naleznete malebné vesničky, kde se nacházejí kouzelné přístavy s rybářskými bárkami, útulné kavárny se vždy usměvavými majiteli, ale především bohatou tradiční řeckou kuchyní a výtečným vínem.

Čeká Vás opravdu krásné hotelové zázemí:

Hotelový komplex Gemini **** je po celkové rekonstrukci, proměnil se v moderní a velmi kvalitně zařízený čtyřhvězdičkový hotel s komfortním ubytováním v nových pokojích rozmístěných v několika budovách okolo bazénu. Je situován na klidném místě v těsné blízkosti pláže, v malém městečku Messonghi.

UbytováníKompletně zrekonstruované pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí a jedno dítě.

Vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar u bazénu, bazén, dětský bazén, zahrada, TV místnost, dětské hřiště a dětský klub. Animační tým zde připravuje během dne i večera bohatý animační program v češtině pro děti a dospělé.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka (nutno předem objednat), stolní tenis, šipky, minigolf.
Za poplatek: internetový koutek, trezor (v recepci), biliár, půjčovna aut a motorek.

Strava: All inclusive.

Cvičení: 2x denně (odletový a příletový den operativně dle letového řádu)

Cena : 25 505,- /osoba

 1 dítě do 13 let ZDARMA (při obsazení 2 dospělých osob na pokoji)

        

Cena zahrnuje: leteckou dopravu včetně všech poplatků se společností Travel Service / Smart Wings, ubytování ve sdíleném dvojlůžkovém pokoji, stravu all inclusive, pravidelné jógové lekce s lektorkou Ivou Ceradskou, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby česky mluvícího delegáta, český animační program pro děti, pojištění CK proti úpadku. Až 2 děti do 13 let pobyt a all inclusive ZDARMA

Záloha: 5000Kč/os. po podpisu cestovní smlouvy, doplatek měsíc před odletem

Cena nezahrnuje: Pojištění léčebných výloh a storna zájezdu – lze přiobjednat, informace na dotaz 

Přihlásit k pobytu se můžete přes formulář níže, nebo přes email adela@essenceforlife.cz.  

 

Rádi byste se s námi vydali na jógovou cestu s Ivou Ceradskou na Korfu? Neváhejte nám na sebe zanechat kontakt, ozveme se Vám.

6 + 6 =