Dovolená s jógou na ostrově Korfu

termíny: 22.-29.9., 29.9.-6.10. 2019

Každá žena si zaslouží čas pro sebe. Ať již s knihou v ruce, sklenkou dobrého vína či na jógové lekci. V ideálním případě lze tuto kombinaci spojit v jednu a vyrazit s úžasnou lektorkou Jiřkou Mikuleckou na jógový pobyt na ostrově Korfu.

PROGRAM:

PROGRAM:

  1. den – příletový den, volný program, večerní jóga
  2. den – ranní jóga, volný program, večerní jóga
  3. den – ranní jóga, volný program, večerní jóga
  4. den – ranní jóga, volný program, večerní jóga
  5. den – ranní jóga, výlet po ostrově, večerní jóga
  6. den – ranní jóga, volný program, večerní jóga
  7. den – ranní jóga, volný program, večerní jóga
  8. odjezdový den 

Jógové lekce a styly přizpůsobuje lektorka v rámci pobytu na míru účastníkům skupiny.

Jiřina Mikulecká se sportu věnuje již od dětství. Absolvovala Wellness školu Evy Blahušové, zaměřuje se na jógu, pilates, fitness a funkční cvičení. Jiřka je taktéž ambasadorkou sportovní značky Kari Traa a sport je pro ní celý její život. Ráda motivuje ostatní ženy a pomáhá jim na jejich cestě zdravějšího já. 

Co vás čeká?

Příjemná atmosféra řeckého ostrova Korfu, služby all inclusive v úžasném hotelu Geminy ****, klidné místo v těsné blízkosti pláže i v pěší dostupnosti od letoviska plného restaurací, barů a obchůdků,
ranní a večerní jógová cvičení, výlet za poznáním ostrova. To vše vytváří předpoklady pro strávení báječné dovolené plné pohody a odpočinku. Prostorná zahrada se subtropickou vegetací pro Vás bude oázou ke cvičení jógy a dalším relaxačním aktivitám.

Z hotelu lze podniknout celou řadu dalších výletů, až již individuálně autobusem či fakultativně (jeden celodenní výlet máte v rámci pobytu v ceně zájezdu) a poznat tento krásný ostrov ve volném čase. 

Proč vyrazit na ostrov Korfu?

Okouzlující pláže jsou omývané Jónským mořem, nekonečné háje olivovníků nelze přehlédnout, stejně jako úžasné barvy a vůně bohaté flóry. Řecké speciality jsou vynikající, sladký likér kum kuat láká k ochutnání. Řečtí obyvatelé jsou přátelští a západy slunce neuvěřitelné – to vše a mnohem více nabízí ostrov Korfu nazývaný „zelenou perlou Jónského moře“.

Popis zájezdu:
Hotelový komplex Gemini **** je po celkové rekonstrukci a skládá se ze dvou budov, bohaté zahrady a bazénové zóny. Hotel leží v malém městečku Messonghi, vzdáleného cca 500 m od letoviska Moraitika a cca 22 km od letiště a hlavního města Korfu, které je snadno dostupné místní autobusovou dopravou. V blízkosti hotelu naleznete restaurace, bary, supermarkety a obchody se suvenýry.
Hotel se nachází cca 50 m od písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek. 

Ubytování: Kompletně zrekonstruované pokoje (2lůžka či 3lůžka) s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. 

Vybavení hotelu: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar u bazénu, bazén s oddělenou částí pro děti, výtah, zahrada, TV místnost, dětské hřiště a dětský klub. 
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka (nutno předem objednat), stolní tenis, šipky, minigolf. 
Za poplatek: internetový koutek, trezor (v recepci), biliár, půjčovna aut a motorek.

Strava: All inclusive.

 Cvičení: 2x denně

Cena: 14 990,- v termínu 22. 9. – 29. 9. 2019 Poslední volné místo 
           13 990,- v termínu 29. 9. – 6.10. 2019

 

V případě účasti na obou termínech – sleva 4000Kč/os. z kompletní ceny.

Cena zahrnuje: leteckou dopravu včetně všech poplatků se společností Travel Service / Smart Wings, ubytování na sdíleném dvojlůžkovém (ev.trojlůžkovém) pokoji, stravu all inclusive, 1x – 2x denně jógovou lekci s profesionální instrukturkou, 1x fakultativní výlet s česky hovořícím průvodcem, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku. Cena za dítě na dotaz. Děti do 2 let mají pobyt zdarma. 

 

Záloha: 5000Kč/os. po podpisu cestovní smlouvy, doplatek měsíc před odletem

Cena nezahrnuje: Pojištění léčebných výloh a storna zájezdu – lze přiobjednat a cenu 590 Kč/osoba

Přihlásit k pobytu se můžete přes email adela@essenceforlife.cz, tel. kontakt 737 575 688 či registrační formulář níže.

 

 

 

 

 

11 + 15 =