Dovolená s jógou a živly v Jordánsku, lektoruje Iva Ceradská

termín: 21.-28.10.2022 

Lákají vás taje nedalekého orientu a omamná vůně vykuřovadel? Pak jste zde správně. Vydáme se do Jordánska, země, která nabízí celou řadu krás a nevšedních i biblických prožitků.
V rámci této cesty spočinete v přítomnosti a v sobě, okusíte blahodárnou léčivou sílu Mrtvého moře, ztratíte se v unikátním skalním městě Petra, užijete si bohatý podmořský život Rudého moře. A samořejmě vás čeká jóga, vždy ráno i večer. Taková bude naše další cesta s jógou, živly a Ivou Ceradskou. 

Co vás čeká v rámci programu?

 

 1. den – příletový den. Ubytování v hotelu Ramada 4* v Mrtvého moře, seznámení a jógové protažení, společná večeře.
 2. – 4. den – Užijete si ranní i večerní jógy, snídaně a večeře, přes den budete mít dostatek prostoru pro odpočinek nebo výlety.
  Během tohoto času si užijete pobyt u Mrtvého moře, které je vyhledávaným místem
    pro své kosmetické a zdravotní účinky již od dob faraonů. Koupání ve vodě, která vám nedovolí se potopit, zázračné účinky minerálního bahna nebo pohodu u hotelového bazénu ocení každá žena, která si chce odpočinout.

  Pro aktivnější zájemkyně máme připravený  ALTERNATIVNÍ program výletů: Bethany – místo křtu Ježíše u řeky Jordán, výlet do Ammanu (hlavní město), Madaba a Mojžíšova hora Mt. Nebo,  Jerash a Ajloun – pouštní hrady.   

  5. den – Po snídani opustíte oblast Mrtvého moře a po transferu cca 2,5-3h návštívíte velkolepé a tajemné skalní město Petra, jeden ze sedmi divů světa. Po jeho důkladné návštěvě se přesunete k Rudému moři, ubytujete se v hotelu Lacosta 4*, kde na vás bude čekat večeře. Tento den jógu buďto vynecháte nebo dle domluvy využijete operativně volný čas.

  *** Na okraji Arabské pouště byla Petra třpytivým hlavním městem nabatejské říše krále Aretase IV. Unikátní město uprostřed růžových skal vystavěli mistři obchodu a vodních technologií a najdete zde nejen nejznámější Pokladnici, ale také řadu paláců, účelových staveb, vodní komory, divadlo pro 4000 lidí, palácové hrobky, chrámy i klášter. Setkáte se s působivými příklady kultury Středního východu, které se staly kulisami řady slavných filmů v čele s nejznámějším Indiana Jones.  

  6. – 7. den. Volné dny pro vás, užijete si jógu ráno a večer, koupání nebo potápění v Rudém moři, procházky do přístavu, nakupování suvenýrů. Využít můžete třeba i plavbu lodí s proskleným dnem nebo možnost výletu s projížďkou džípem po růžové poušti Wadi Rum a návštěvou beduínského campu.  

  8. den – odjezdový den. Čeká vás ranní jóga, snídaně a volné dopoledne, po obědě bude následovat transfer na letiště a odlet do ČR (odletový čas 15:45  do Prahy, přistání ve 20hod)


Seznamte se s naší úžasnou lektorkou Ivou Ceradskou ZDE. 
 

Proč vyrazit na tuto cestu do Jordánska?

Na této dovolené si určitě odpočinete. Užijete si dostatečný luxus a hýčkání, dopřejte svému tělu výživu zevnitř i zvenčí, poznáte nové podobně smýšlející parťačky, poladíte sebe a vyladíte si živly kolem nás. A taky na vlastní kůži zažijete zemi biblických příběhů. To už stojí za úvahu, co myslíte?

Ubytování:
První část cesty v hotelu RAMADA  RESORT BY  WYNDHAM 4* DEAD SEA ve dvoulůžkových pokojích, jednolůžkový za příplatek. 
K dispozici je ubytování v pokojích a apartmá s balkonem, ze kterého se otevírá výhled na Mrtvé moře. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybavené TV s 32palcovou plochou obrazovkou a minibarem a mají i psací stůl. Každý pokoj  má varnou konvici, ledničku a káva, čaj a voda je doplňována zdarma. Nepřetržitě lze využívat pokojovou službu. Recepce 24 h, trezor, konferenční centrum, restaurace, kosmetický salón a spa, bar, obchod se suvenýry. 

V Resortu jsou restaurace a bary  – Elements, Nojoom, Zero 5 a Chillax, kde se hosté mohou během dne i večera občerstvit.

Tento hotel má svou soukromou pláž cca 400 m od hlavní budovy  a zajíždí sem pro méně mobilní hosty  kyvadlově mikrobus. Lehátka, slunečníky bez poplatku, plavčík na pláži i u bazénu. Dále jsou k dispozici 2  hotelové venkovní bazény se sladkou vodou a barem. Pro cvičení nám bude k dispozici terasa, prostory kolem bazénu nebo přípdně vnitřní konfereční sál.

V druhé části pobytu budete ubytovaní u Rudého moře v přístavním městě AQABA v hotelu LACOSTA 4*, v ceně dvoulůžkový pokoj, jednolůžkový za příplatek.

Tento hotel je přímo v centru města, 10 minut pěšky od jacht klubu Royal Yacht Club a 10 minut pěšky od akabské pevnosti. Perfektní zázemí, terasu, soukromý plážový klub a snadný přístup k restauracím, obchodům a atrakcím města si užijete dosyta. Všechny pokoje a apartmá jsou klimatizované a mají satelitní TV s plochou obrazovkou, lednici, rychlovarnou konvici, šatní skříň, bezplatné Wi-Fi a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. V rámci ubytování máte volný vstup na plážový klub Berenice beach, kde jsou k dispozici lehátka, slunečníky, ručníky a  za příplatek různé vodní sporty. Zdarma je k dispozici kyvadlová doprava k plážovému klubu i zpět.

Strava v rámci pobytu: Polopenze

Cvičení bude probíhat 2x denně ráno a večer (časy se domluví na místě)

AKTUÁLNĚ: Pro vstup do Jordánska nepotřebujete od 1.3.2022 očkování na kovid, všechny aktuální informace sledujeme přímo u jordánských zdrojů (informace na MZV ČR nejsou pravidelně aktualizované).

Cena pobytu: 32.660,- 

Cena zahrnuje: jógové lekce 2x denně s lektorkou Ivou Ceradskou, leteckou dopravu včetně všech poplatků se společností Smart Wings, ubytování ve dvojlůžkových pokojích v hotelech 4*, polopenzi, průvodcovaný výlet do skalního města Petra, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby česky mluvícího delegáta v místě pobytu, jordánské vízum, pojištění CK proti úpadku. 

Jednolůžkový pokoj za příplatek 5500,-.

Cena nezahrnuje: Pojištění léčebných výloh a storna zájezdu, výlety nad rámec programu, osobní výdaje.

Přihlásit k pobytu se můžete přes email adela@essenceforlife.cz, tel. kontakt 737 575 688 či registrační formulář níže.

 

Rádi byste se zúčastnili dovolené s jógou v Jordánsku s lektorkou Ivou Ceradskou? Zanechte nám na sebe kontakt níže, ozveme se vám.

5 + 4 =