Slunce, moře, příroda, pláže, dobrodružství, výtečné jídlo, jóga a ničím nerušený klid – přesně tak může vypadat i Vaše dovolená spojená s jógou. Moc dobře víme, jaký rozměr takový jógový pobyt přináší a proto sestavujeme pobyty, na kterých si nejen odpočinete, ale také poznáte kus jiné krajiny. Přidejte se k nám!

29.9.-6.10. 2019, Dovolená s jógou na ostrově Korfu

Příjemná atmosféra řeckého ostrova Korfu, služby all inclusive v úžasném hotelu Gemini ****, klidné místo v těsné blízkosti pláže i v pěší dostupnosti od letoviska plného restaurací, barů a obchůdků, ranní a večerní jógová cvičení, lodní výlet za poznáním mořských krás v okolí ostrova. To vše vytváří předpoklady pro strávení báječné dovolené plné pohody a odpočinku. Prostorná zahrada se subtropickou vegetací pro Vás bude oázou ke cvičení jógy a dalším relaxačním aktivitám.


Cena: 13 990,- 

Minimální počet 12 osob.

29.3.- 10.4. 2020, Jógové BALI s Aničkou Anet Jůzovou


Doporučujeme vychutnat si spirituální ostrov Bali a jeho jedinečné vibrace ve spojení s jógovou praxí. Vaše dovolená tak dostane zcela jiný rozměr! V tomto termínu můžete vychutnávat dovolenou se vším všudy – jógové lekce jemné jógy, vůni vonných tyčinek, přírodní krásy ostrova Bali a také atmosféru posvátných míst. Dokonalé spojené pro poznání oblíbeného ostrova bohů a démonů.

Cena: 27 000,- 

Minimální počet 6 osob.

1.-11.5. 2020 Jógová cesta na BALI s Vlaďkou Procházkovou

Nechte se 11 dní unášet na vlně jógy, v prostředí spirituálního ostrova Bali se všemi jeho krásami – hinduistickými chrámy, rýžovými políčky, úsměvy místních, výbornou stravou a kouzelnými ceremoniemi! Můžete se těšit na ranní a večerní jógové lekce v duchu kundalini jógy, kombinující fyzické cvičení, meditaci, mantry a dýchací techniky. Vaší průvodkyní balijskou cestou a lektorkou jógy bude úžasná a veselá Vlaďka Procházková.

 Cena: 25 550,- 

Minimální počet osob 8, maximální počet 12.

Další jógové cesty po Evropě právě připravujeme. Sledujte nás!
Přihlasit se také můžete k odběru zpravodaje, aby Vám nic neuniklo. Namaste

Zajímají Vás jógové pobyty? Rádi byste se přihlásili k odběru zpravodaje, abyste měli přehled o aktuálních nabídkách a dění v Essence for life? Vyplňte formulář níže a zadejte do textového pole heslo JÓGA.

9 + 2 =

×

Dobrý den!

Jsme Vám k dispozici na WhatsApp, napište nám zprávu hello@quadlayers.com

× Jak Vám můžeme pomoci?