JÓGA & jógové dovolené, akce a víkendy

Představujeme jógu ve všech jejích podobách. Jóga je součástí našeho života a my naše zkušenosti rádi předáváme dál. Formou jógových setkání, jógových cest a dalších aktivit.

Milujeme jógové cesty a pobyty, na kterých si nejen odpočinete, ale také poznáte sebe a kus světa kolem. je to takový balíček 2v1. Cestujeme raději v malých skupinách a vítáme sólo-cestovatele – pokud tedy nemáte parťáka na cestu, umíme vás spojit s dalším, kdo právě hledá spolubydlícího.
Vždycky děláme maximum pro to, abyste si dovolenou užili, měli jen ty nejlepší vzpomínky a nové přátele pro vaše další dobrodružství. Budeme rádi, když se k naší další cestě přidáte 🙂

 

Na našich cestách můžete potkat tyto spolupracující lektorky: Ivu Ceradskou (www.ic-yoga.cz), Jiřku Mikuleckou (FB:Jóga s Jiřkou Mikuleckou), Vlaďku Procházkovou (www.vladkyoga.com), Petru Hubálkovou i další    

Jógová dovolená na Madeiře s Ivou Ceradskou
19.-26.8.2022

Příjemná atmosféra nespoutané přírody na ostrově Madeira a každodenní jóga – to je ta pravá kombinace pro aktivní dovolenou. V malé skupině se každý den zaměříte na sebe, svou mysl i tělo, dopřejete si blahodárné jógové protažení se zkušenou lektorkou Ivčou Ceradskou. Nezapomeňte ani na procházky po levádách nebo koupání ve skalních lagunách. Madeira je úžasné místo, které s jógou prožijete na plno!

Minimální počet 8 osob, maximální počet 14 osob.

Jógová dovolená na Madeiře s Petrou Hubálkovou,
náhradní termín jaro 2022

Madeira je úžasné místo, které s jógou můžete prožít ještě mnohem intenzivněji. Každodenní jógové protažení, relaxační techniky, uvolnění těla a mysli, pohodová atmosféra ostrova věčného jara, malá skupina spolucestovatelů a poznání ostrova. To je ideální dovolená na Madeiře!

 

Cena: od 16 990,- 
Minimální počet 8, maximální počet 16.

Minimální počet 8 osob, maximální počet 14 osob.

Jógová cesta na BALI s Vlaďkou Procházkovou
květen 2022

Nechte se 11 dní unášet na vlně jógy, v prostředí spirituálního ostrova Bali se všemi jeho krásami – hinduistickými chrámy, rýžovými políčky, úsměvy místních, výbornou stravou a kouzelnými ceremoniemi! Můžete se těšit na ranní a večerní jógové lekce v duchu kundalini jógy, kombinující fyzické cvičení, meditaci, mantry a dýchací techniky. Vaší průvodkyní balijskou cestou a lektorkou jógy bude úžasná a veselá Vlaďka Procházková.

 Cena: 25 500,- 

Minimální počet osob 8, maximální počet 12.

Až to půjde, tak s Vámi rádi pojedeme na další místa ….

Jógový víkend v ženském kruhu s lektorkou Jiřkou Mikuleckou, fara Habřina, České Středohoří – náhradní termín bude vypsán dle situace 

V malé skupině skrz přítomnost ženské jinové energie vytvoříme nesoutěživý, přijímající a podporující prostor, který bude pro každou ženu nesmírně léčivou a obohacující záležitostí. Společný čas bude nejen o nás ženách a našich ženských principech, ale také o józe, společném plynutí, tvoření, povídání, sdílení a léčivé síle ženského kruhu.    

Těšit se můžete na následující program: 4x jógovou lekci s Jiřkou Mikuleckou (jógovou lekce vydechni, jemnou ženskou jógu, 2 ranní jógové lekce), besedu o ženském principu, ženský kruh, tvoření radostných dárků – workshop malování kamínků, workshop vaření, ženský minimarket (představit můžete sebe, své služby či výrobky – prodávejte, vyměňujte, obchodujte jak je libo, ubytování v nově zrekonstruované faře ve sdílených pokojích na dvě noci v nově zrekonstruované faře, 2 bufetové snídaně, 1 lehký oběd, 2 večeře (1 servírovaná, 1 formou workshopu vaření) 

Cena: 3550,- 

Minimální počet 8 žen, maximální počet 13.

Jógový víkend plný dechu s lektorkou Ivou Ceradskou, fara Habřina – náhradní termín bude vypsán dle situace 

Madeira je ostrov v oceánu a i my budeme oceánsky plynout. Už jste přemýšleli, jak je důležité se správně nadechnout? O tom si povíme víc, protože jako čerstvý vzduch na Madeiře, tak i listopad je určen našim plicím, kterým je potřeba věnovat pozornost. Zaměříme se na dech, přítomnost, všímavost a také krční čakru, ke které je pojí modrá barva. Modrá je dobrá a modrá to je prostě Madeira. 

Těšit se můžete na následující program: jógové lekce s Ivou Ceradskou (1x jógová lekce Nadechni se, 2x ranní jógové lekce, 1x lekce pro zdravá záda), besedu & workshop „plíce v souvislostech” (plíce dýcháním regulují celý mechanizmus působení energie v lidském těle. Tento mechanizmus se projevuje pohybem energie v našem těle. Povíme si o tom, jak je důležitý správný dech a naučíte se, jak vědomě a správně s dechem pracovat v běžném každodenním životě.), workshop o všímavosti & meditačních technikách & mindfulness, tvoření minerálních náramků.

Cena: 3550,- 

Cena zahrnuje ubytování na 2 noci, 2x snídaně formou rautu, lehké obědové menu (polévka, salát, zákusek), 2x teplou vegetariánskou večeři, 6x jógové lekce a workshopy dle programu, materiál na 1 náramek z minerálů. Minimální počet 8, maximální počet 15 účastníků. 

Jógové BALI s Aničkou Anet Jůzovou


Doporučujeme vychutnat si spirituální ostrov Bali a jeho jedinečné vibrace ve spojení s jógovou praxí. Vaše dovolená tak dostane zcela jiný rozměr! V tomto termínu můžete vychutnávat dovolenou se vším všudy – jógové lekce jemné jógy, vůni vonných tyčinek, přírodní krásy ostrova Bali a také atmosféru posvátných míst. Dokonalé spojené pro poznání oblíbeného ostrova bohů a démonů.

Cena: 27 000,- 

Minimální počet 6 osob.

Kundalini jóga na Madeiře se Sabinou Kočovou 

Madeira je právem označována ostrovem květin, celý rok zde něco kvete. Počasí je celoročně slunečně, jarní, většinu míst pokrývá bujná vegetace. Jeikož je ostrov sopečného původu a není tu nouze o kopce a hory. Díky množství levád je to místo, které si zamiluje každý, kdo má rád přírodu a aktivní cestování. Ve spojení s jógou může být tato dovolená ideální cestou pro poznání sebe a tohoto magického místa.

Cena: 18 800,- 

Minimální počet 8 osob, maximální počet 14 osob.

Když se přihlásíte k odběru zpravodaje, budete mít jistotu, že Vám nic neunikne. Vyplňte formulář níže a zadejte do textového pole heslo JÓGA.

Občas se stává, že naše zpravodaje zůstanou ve složce nevyžádané pošty. Zkontrolujte si občas složku spam, jestli tam náhodou naše pozvánky nenaleznete. 

7 + 14 =