Slunce, moře, příroda, pláže, poznání, výtečné jídlo, jóga a ničím nerušený klid – přesně tak může vypadat i Vaše dovolená spojená s jógou. Moc dobře víme, jaký rozměr takový jógový pobyt přináší a proto sestavujeme cesty, na kterých si nejen odpočinete, ale také poznáte kus jiné krajiny. Přidejte se k nám!

29.3.- 10.4. 2020, Jógové BALI s Aničkou Anet Jůzovou


Doporučujeme vychutnat si spirituální ostrov Bali a jeho jedinečné vibrace ve spojení s jógovou praxí. Vaše dovolená tak dostane zcela jiný rozměr! V tomto termínu můžete vychutnávat dovolenou se vším všudy – jógové lekce jemné jógy, vůni vonných tyčinek, přírodní krásy ostrova Bali a také atmosféru posvátných míst. Dokonalé spojené pro poznání oblíbeného ostrova bohů a démonů.

Cena: 27 000,- 

Minimální počet 6 osob.

1.-11.5. 2020 Jógová cesta na BALI s Vlaďkou Procházkovou

Nechte se 11 dní unášet na vlně jógy, v prostředí spirituálního ostrova Bali se všemi jeho krásami – hinduistickými chrámy, rýžovými políčky, úsměvy místních, výbornou stravou a kouzelnými ceremoniemi! Můžete se těšit na ranní a večerní jógové lekce v duchu kundalini jógy, kombinující fyzické cvičení, meditaci, mantry a dýchací techniky. Vaší průvodkyní balijskou cestou a lektorkou jógy bude úžasná a veselá Vlaďka Procházková.

 Cena: 25 500,- 

Minimální počet osob 8, maximální počet 12.

19.-27.9. 2020, Jógová dovolená na Madeiře s Ivou Ceradskou

Příjemná atmosféra nespoutané přírody na ostrově Madeira a každodenní jóga – to je ta pravá kombinace pro aktivní dovolenou. V malé skupině se každý den zaměříme na sebe, svou mysl i tělo, dopřejeme si blahodárné jógové protažení se zkušenou lektorkou Ivou Ceradskou. Nezapomeneme ani na procházky po levádách nebo koupání ve skalních lagunách. Madeira je úžasné místo, které si s jógou můžete zažít ještě intenzivněji.

Cena: 24 800,- 

Minimální počet 8 osob, maximální počet 14 osob.

Další jógové cesty právě připravujeme. Sledujte náš Facebook a webové stránky pro aktuální nabídku.

Přihlásit se také můžete k odběru zpravodaje. Budete mít jistotu, že Vám nic neunikne. Vyplňte formulář níže a zadejte do textového pole heslo JÓGA.

12 + 6 =

×

Dobrý den!

Jsme Vám k dispozici na WhatsApp, napište nám zprávu hello@quadlayers.com

× Jak Vám můžeme pomoci?