Slunce, moře, příroda, pláže, poznání, výtečné jídlo, jóga a ničím nerušený klid – přesně tak může vypadat i Vaše dovolená spojená s jógou. Moc dobře víme, jaký rozměr takový jógový pobyt přináší a proto sestavujeme cesty, na kterých si nejen odpočinete, ale také poznáte kus jiné krajiny. Přidejte se k nám!

25.5.-3.6.2020, Jógová dovolená na ostrově Kréta s Markétou Hlaváčkovou / ODLOŽENO

Příjemná atmosféra božského ostrova Kréta spojená s jógovým cvičením v podání veselé lektorky Markéty Hlaváčkové. Tato dovolená může být ideální volbou, jak se dostat před létem do formy, užít si moře a odpočinek. Na této cestě se můžete doslova rozmazlovat službami all inclusive v moderním hotelu Atali Grande 4*, koupáním v moři nebo výlety po ostrově.


Cena: 14 990,- 

Minimální počet 16 osob.

16.-25.9. 2020, Jógová dovolená na Madeiře s Ivou Ceradskou

Příjemná atmosféra nespoutané přírody na ostrově Madeira a každodenní jóga – to je ta pravá kombinace pro aktivní dovolenou. V malé skupině se každý den zaměříme na sebe, svou mysl i tělo, dopřejeme si blahodárné jógové protažení se zkušenou lektorkou Ivou Ceradskou. Nezapomeneme ani na procházky po levádách nebo koupání ve skalních lagunách. Madeira je úžasné místo, které si s jógou můžete zažít ještě intenzivněji.

Cena: 18 800,- 

Minimální počet 8 osob, maximální počet 14 osob.

26.9.-3.10. 2020, Jógová dovolená na Rhodosu s Jiřkou Mikuleckou

Ostrov Rhodos láká turisty na své přírodní bohatství, přátelskou atmosféru a různorodost. My Vás lákáme na spojení dovolené a jógy – toto spojení může být ta správná kombinace i pro Vaši příští dovolenou. Ve společnosti letité sportovkyně a lektorky Jiřky Mikulecké se budete vracet plni síly a elánu do dalších dní.

Cena: 14 990,- 

Minimální počet 16 osob, maximální počet 20 osob.

28.9.- 7.10. 2020, Kundalini jóga na Madeiře se Sabinou Kočovou

Madeira je právem označována ostrovem květin, celý rok zde něco kvete. Počasí je celoročně slunečně, jarní, většinu míst pokrývá bujná vegetace. Jeikož je ostrov sopečného původu a není tu nouze o kopce a hory. Díky množství levád je to místo, které si zamiluje každý, kdo má rád přírodu a aktivní cestování. Ve spojení s jógou může být tato dovolená ideální cestou pro poznání sebe a tohoto magického místa.

Cena: 18 800,- 

Minimální počet 8 osob, maximální počet 14 osob.

10.- 22.4. 2021, Jógové BALI s Aničkou Anet Jůzovou


Doporučujeme vychutnat si spirituální ostrov Bali a jeho jedinečné vibrace ve spojení s jógovou praxí. Vaše dovolená tak dostane zcela jiný rozměr! V tomto termínu můžete vychutnávat dovolenou se vším všudy – jógové lekce jemné jógy, vůni vonných tyčinek, přírodní krásy ostrova Bali a také atmosféru posvátných míst. Dokonalé spojené pro poznání oblíbeného ostrova bohů a démonů.

Cena: 27 000,- 

Minimální počet 6 osob.

1.-11.5. 2021 Jógová cesta na BALI s Vlaďkou Procházkovou

Nechte se 11 dní unášet na vlně jógy, v prostředí spirituálního ostrova Bali se všemi jeho krásami – hinduistickými chrámy, rýžovými políčky, úsměvy místních, výbornou stravou a kouzelnými ceremoniemi! Můžete se těšit na ranní a večerní jógové lekce v duchu kundalini jógy, kombinující fyzické cvičení, meditaci, mantry a dýchací techniky. Vaší průvodkyní balijskou cestou a lektorkou jógy bude úžasná a veselá Vlaďka Procházková.

 Cena: 25 500,- 

Minimální počet osob 8, maximální počet 12.

Přihlásit se také můžete k odběru zpravodaje. Budete mít jistotu, že Vám nic neunikne. Vyplňte formulář níže a zadejte do textového pole heslo JÓGA.

15 + 2 =