JÓGA & jógové dovolené, akce a víkendy

Představujeme jógu ve všech jejích podobách. Jóga je součástí našeho života a my naše zkušenosti rádi předáváme dál. Formou jógových setkání, cest a dalších aktivit.

Milujeme jógové cesty a pobyty, na kterých si nejen odpočinete, ale také poznáte sebe a kus světa kolem. Budeme rádi, když se k nám přidáte!

Spolupracující týmové lektorky: Jiřka Mikulecká (FB:Jóga s Jiřkou Mikuleckou), Iva Ceradská (www.ic-yoga.cz), Vlaďka Procházková (www.vladkyoga.com), Markéta Hlaváčková, Anna Anet Jůzová

Jógová dovolená na Madeiře s Ivou Ceradskou
nový termín: červenec 2021

Příjemná atmosféra nespoutané přírody na ostrově Madeira a každodenní jóga – to je ta pravá kombinace pro aktivní dovolenou. V malé skupině se každý den zaměříme na sebe, svou mysl i tělo, dopřejeme si blahodárné jógové protažení se zkušenou lektorkou Ivou Ceradskou. Nezapomeneme ani na procházky po levádách nebo koupání ve skalních lagunách. Madeira je úžasné místo, které si s jógou můžete zažít ještě intenzivněji.

Cena: 15 000,- 

Minimální počet 8 osob, maximální počet 14 osob.

Jógový víkend v ženském kruhu s lektorkou Jiřkou Mikuleckou, fara Habřina, České Středohoří – náhradní termín bude vypsán dle situace 

V malé skupině skrz přítomnost ženské jinové energie vytvoříme nesoutěživý, přijímající a podporující prostor, který bude pro každou ženu nesmírně léčivou a obohacující záležitostí. Společný čas bude nejen o nás ženách a našich ženských principech, ale také o józe, společném plynutí, tvoření, povídání, sdílení a léčivé síle ženského kruhu.

Těšit se můžete na následující program: 4x jógovou lekci s Jiřkou Mikuleckou (jógovou lekce vydechni, jemnou ženskou jógu, 2 ranní jógové lekce), besedu o ženském principu, ženský kruh, tvoření radostných dárků – workshop malování kamínků, workshop vaření, ženský minimarket (představit můžete sebe, své služby či výrobky – prodávejte, vyměňujte, obchodujte jak je libo, ubytování v nově zrekonstruované faře ve sdílených pokojích na dvě noci v nově zrekonstruované faře, 2 bufetové snídaně, 1 lehký oběd, 2 večeře (1 servírovaná, 1 formou workshopu vaření) 

Cena: 3550,- 

Minimální počet 8 žen, maximální počet 13.

Jógový víkend plný dechu s lektorkou Ivou Ceradskou, fara Habřina – náhradní termín bude vypsán dle situace 

Madeira je ostrov v oceánu a i my budeme oceánsky plynout. Už jste přemýšleli, jak je důležité se správně nadechnout? O tom si povíme víc, protože jako čerstvý vzduch na Madeiře, tak i listopad je určen našim plicím, kterým je potřeba věnovat pozornost. Zaměříme se na dech, přítomnost, všímavost a také krční čakru, ke které je pojí modrá barva. Modrá je dobrá a modrá to je prostě Madeira.

Těšit se můžete na následující program: jógové lekce s Ivou Ceradskou (1x jógová lekce Nadechni se, 2x ranní jógové lekce, 1x lekce pro zdravá záda), besedu & workshop „plíce v souvislostech” (plíce dýcháním regulují celý mechanizmus působení energie v lidském těle. Tento mechanizmus se projevuje pohybem energie v našem těle. Povíme si o tom, jak je důležitý správný dech a naučíte se, jak vědomě a správně s dechem pracovat v běžném každodenním životě.), workshop o všímavosti & meditačních technikách & mindfulness, tvoření minerálních náramků.

Cena: 3550,- 

Cena zahrnuje ubytování na 2 noci, 2x snídaně formou rautu, lehké obědové menu (polévka, salát, zákusek), 2x teplou vegetariánskou večeři, 6x jógové lekce a workshopy dle programu, materiál na 1 náramek z minerálů. Minimální počet 8, maximální počet 15 účastníků.

10.- 22.4. 2021, Jógové BALI s Aničkou Anet Jůzovou


Doporučujeme vychutnat si spirituální ostrov Bali a jeho jedinečné vibrace ve spojení s jógovou praxí. Vaše dovolená tak dostane zcela jiný rozměr! V tomto termínu můžete vychutnávat dovolenou se vším všudy – jógové lekce jemné jógy, vůni vonných tyčinek, přírodní krásy ostrova Bali a také atmosféru posvátných míst. Dokonalé spojené pro poznání oblíbeného ostrova bohů a démonů.

Cena: 27 000,- 

Minimální počet 6 osob.

1.-11.5. 2021 Jógová cesta na BALI s Vlaďkou Procházkovou

Nechte se 11 dní unášet na vlně jógy, v prostředí spirituálního ostrova Bali se všemi jeho krásami – hinduistickými chrámy, rýžovými políčky, úsměvy místních, výbornou stravou a kouzelnými ceremoniemi! Můžete se těšit na ranní a večerní jógové lekce v duchu kundalini jógy, kombinující fyzické cvičení, meditaci, mantry a dýchací techniky. Vaší průvodkyní balijskou cestou a lektorkou jógy bude úžasná a veselá Vlaďka Procházková.

 Cena: 25 500,- 

Minimální počet osob 8, maximální počet 12.

Když se přihlásíte k odběru zpravodaje, budete mít jistotu, že Vám nic neunikne. Vyplňte formulář níže a zadejte do textového pole heslo JÓGA.

Občas se stává, že naše zpravodaje zůstanou ve složce nevyžádané pošty. Zkontrolujte si občas složku spam, jestli tam náhodou naše pozvánky nenaleznete.

7 + 2 =

28.9.- 7.10. 2020, Kundalini jóga na Madeiře se Sabinou Kočovou / ODLOŽENO NA 2021

Madeira je právem označována ostrovem květin, celý rok zde něco kvete. Počasí je celoročně slunečně, jarní, většinu míst pokrývá bujná vegetace. Jeikož je ostrov sopečného původu a není tu nouze o kopce a hory. Díky množství levád je to místo, které si zamiluje každý, kdo má rád přírodu a aktivní cestování. Ve spojení s jógou může být tato dovolená ideální cestou pro poznání sebe a tohoto magického místa.

Cena: 18 800,- 

Minimální počet 8 osob, maximální počet 14 osob.