Ano, je to tak, jak nadpis napovídá. Opět se něco chystá a tentokrát z úplně jiného soudku.

Vernisáž s tématem Putování po Bali, která proběhla 30.srpna v útulné fairtraidové kavárně FérKafé v Litoměřicích, se velmi vydařila (na krátké shrnutí se můžete podívat v této reportáži). Atmosféra byla přátelská a jsme rádi, že máte zájem o cestování tak, jako my. Čím dál více nás překvapuje, že na věku v tomto směru nezáleží. Ba naopak, jsme rádi, že cestovat chcete a to i v pokročilejším věku. Úplně nejraději potom samozřejmě jsme, pokud cestujeme s námi. Ale o tom dnešní článek není.

Proč jsme dali obraz k prodeji?

Dnešní příspěvek je o tom, že dovezený obraz z Bali na Vás působí stejně jako na nás. Byť vyobrazuje ruch ulic ve městě Jaffe, vyzařuje z něj svým způsobem velmi klidná, pohodová a pozitivní energie. A protože Vám se líbí také a ptáte se nás, zda je obraz prodejní, rozhodli jsme se dát jej do dražby. Nyní tedy oficiálně říkáme – ANO, tento obraz z Bali JE PRODEJNÍ! Nutno uznat, že i FérKafé velmi sluší. Slovy našeho kamaráda, je tento obraz spíše kavárenské typu, nicméně pokud se Vám kompozice líbí a chtěli byste jej mít doma, rozhodně se nám neváhejte ozvat!

Tedy, akcí rozumějte jednoduchý způsob prodeje s myšlenkou, kdo dá víc, ten se stane novým vlastníkem obrazu. Nejsme aukční síň ani specialisti na takový způsob prodeje, proto bychom všechny zájemce o tento úžasný obraz z Bali sezvali dne 23.října v 17hod do naší mile kavárny FerKafé, kde bychom obraz přátelskou formou vydražili a rádi ho předali novým majitelům, kteří o něj opravdu stojí. Všichni zájemci, prosím poznamenejte si toto datum do notýsku. Vyvolávací cena obrazu je 4500,- Kč. 

Výtežek z obrazu poputuje na podporu úžasného ekologického projektu Green-books.org založeného českým Petrem Hindrichem. Ten se snaží tamním dětem zábavnou formou otevřít oči, aby se víc začaly zajímat o přírodu kolem sebe a tím šířit povědomí o tom, jak a proč být ekologický.

Fotografie z našeho putování po Bali včetně obrazu jsou ve FérKafé k vidění do 30.9.

Na místě jsme zanechali notýsek, budeme rádi, pokud nám do něj napíšete vzkazy, své kontakty, přání či zprávy, které by se k nám jiným způsobem nedostaly. A tímto Vám samozřejmě také velmi děkujeme, protože Vaše úsměvy a podpora nás pohánějí dál.

Adéla & Honza

Těšíme se na Vás u báječného mrkvového dortu již 23.října v 17hod. Aktuální informace o dražbě obrazu sledujte prosím v události ZDE.