Naučte se zdravě žít

Zdraví je základním stavebním kamenem spokojeného života. Každý drobný krůček ke zdraví má velký smysl pro tělo. Potřebujete-li inspiraci pro zdravý životní styl, pak jste zde správně. Protože bez zdraví ani žádné cesty na Bali není…

Jaro volá po detoxikaci organismu

 

Právě na jaře má náš organismus nejvyšší sebečistící schopnosti. Toto období je tak ideálním časem na pořádný úklid organismu. Na konci zimy má největší smysl odplavit škodlivé toxické látky z krve, plic, jater, ledvin, lymfatického systému a tlustého střeva. Detoxikace nám pomůže stimulovat i náš imunitní systém a načerpat novou energii.

 

Jak léčit nemoci bez antibiotik?

 

Na každého z nás občas přijde nemoc. Léky z lékárny však nemusí být vždy východiskem, existují i šetřnější metody léčby, které jsou založeny na přírodních zákonitostech. Přírodní antibiotika působí na organismus komplexně. Bojují současně proti bakteriím, virům i plísním, a ještě k tomu podporují zvýšení imunity. Jejich účinky nastupují pomaleji než u synteticky vyrobených antibiotik, zato neničí střevní flóru a nepotřebujete na ně recept.

Zákeřné překyselení organismu

 

Dlouhodobé překyselení těla významným způsobem čerpá potřebné minerály a další živiny z organismu a také nepříznivě ovlivňuje všechny orgány a systémy v těle. Překyselené vnitřní prostředí je naopak ideálním místem pro množení parazitů, bakterií a plísní. Ty se do našeho těla mohou dostat různými způsoby a naším úkolem je vytvořit v těle takové prostředí, které jim nevyhovuje – tedy zdravé a zásadité.

Oblíbené produkty:

Tyto produkty jsou velmi oblíbené nejen v naší rodině, ale i řada přátel a sportovců cení jejich účinky. Ráda je doporučuji všem, kteří žijí aktivně a pečují o své zdraví.

R

Zdraví na dosah

Být fit a plný energie se v této náročné a stresující době zvládá jen těžko. Za pomoci přírodních doplňků speciálně sestavených tak, aby našemu tělu dodaly maximum potřebných látek, vitaminů a enzymů, zvýšíte kvalitu i úroveň svého života.

R

Přírodní zásoba živin pro každý den

Ať už se jedná o prevenci či řešíte konkrétní zdravotní problém, aloe vera gel s kolagenem nebo colostrum udělají pro váš organismus maximum. Fungují na maximálně přírodní bázy, ceněnou řadou světových certifikátů kvality. Jsou to dvě hvězdy v mém portfoliu!

Průvodce 10-ti kroků pro zdravější životní styl.

Říká se, že zdraví je půl štěstí. Zdraví jsme, když se cítíme dobře ve vlastním těle, jsme fit a plní energie. Teprve potom může přijít skutečná kvalita života. Ale jak zůstat zdravý? Neexistuje univerzální návod platný pro všechny, ale těchto 10 základních kroků může do svého života zařadit každý, kdo chce zlepšit kvalitu a úroveň svého života. Stáhněte si tento e-book Průvodce 10-ti kroků pro zdravější životní styl a začněte ještě dnes!

Uvažujete o změně životního stylu? Zajímá vás více informací o produktech, které používám a ráda doporučuji? Chcete si produkt objednat? Napiště mi.

4 + 3 =

Copyright © 2018  Essence for Life – inspirace ze světa

Designed by Martin Netrval