Tyto balíčky patří mezi oblíbené a jsou pouze ukázkové. Váš pobyt na Bali jakkoliv přizpůsobíme Vašemu tempu, náladě a potřebám.

Okruh po Bali (13D/12N)

V rámci tohoto balíčku máte možnost poznat východní pobřeží Bali, které je vhodné pro šnorchlování, načerpat klid v Ubudu, vystoupat na sopku, zažít dobrodružství na Nusa Penidě a šnorchlovat s mantami, poznat krásy balijských chrámů a dalších míst a na závěr zrelaxovat v rýžových polích.

Máte zajištěno ubytování ve 3* hotelích se snídaní a bezénem, soukromý transfer s vlastním řidičem, lodní lístky, pojištění CK proti úpadku, delegáta na telefonu.

Rozpis trasy ZDE.

Okruh Bali & Gili (13D/12N)

Máte na dovolené rádi nejen poznání, ale také klid? Lákají Vás klidné pláže, opravdu luxusní moře a šnorchlování se želvičkami? Prožijte cestu po ostrově Bali a užijte si klid na sousedních ostrůvkách Gili! Vychutnejte si hinduistickou kulturu, rýžová pole, výtečné jídlo a nachytejte odstín na klidných ostrovech.

Bali & východní Jáva (15D/14N)

V rámci jedné cesty můžete poznat nejen Bali, ale také navštívit Jávu a jeden její unikát v podobě modrých plamenů sopky Iljen. Umíme zkombinovat poznání balijské kultury, klid rýžových polí, koupání na klidném pobřeží, pozorování delfínů, a to vše s krátkou návštěvou Jávy. Poznáne maximum a stihnete si i odpočinout!

Jsme hrdým partnerem Indonéské ambasády v Praze v oblasti cestování

Naše cesty vedou nejraději na Bali a okolní ostrovy. Velice rádi tyto destinace propagujeme, šíříme kulturní zyklosti, představujeme Vám místa, která rozhodně stojí zato navštívit a nevynechat. Inspirujeme na cesty. Díky tomu jsme se stali hrdým partnerem Indonéské ambasády. S námi se nemusíte bát vycestovat!

Proč cestovat s námi?

Zajímají Vás další důvody, proč byste na Vaši další dovolenou měli vyrazit právě s námi? Kdybychom to měli shrnout do několika slov, řekli bychom „protože MY CESTOVÁNÍ MILUJEME a naši vášeň a lásku vkládáme do každé cesty, kterou pro Vás připravujeme“. Jak tvoříme cesty a přistupujeme k Vám, našim zákazníkům, se můžete dočíst zde.

 

Uvažuje vycestovat na Bali? Rádi byste si nechali sestavit balíček na míru? Dejte nám vědět a my se s Vámi spojíme obratem!

10 + 8 =