.

Každý Váš pobyt na Bali jakkoliv přizpůsobím Vašemu tempu, náladě a potřebám dovolené. 

Přáli byste si vyrazit na Bali, ale nemáte dostatek času na pánování dovolené? Víte, že byste chtěli dané místo poznat na maximum a rádi dáte na osvědčené rady a tipy?

Využijte mé znalosti z několikaletých cest po Bali, zkušenosti s vedením výprav a organizováním zážitkových dovolených. Objednejte si službu vypracování plánu své dovolené na ostrově Bali.

Tento balíček zahrnuje zpracování vašeho osobního itineráře přesně pro vás na základě našeho seznamovacího telefonátu (15min) a hodinovou konzultaci (po telefonu či Google Meet). 
Pokud budete mít zájem o další spolupráci, ráda vám následně zajistím celou cestu od A do Z.   

Cena: 3300,- vč.DPH

Jsem hrdým partnerem Indonéské ambasády v Praze v oblasti cestování

Mé cesty vedou nejraději na Bali a okolní ostrovy. Velice ráda tato místa propaguji, šířím kulturní zvyklosti, předávám vám inspiraci nebo rovnou seznamuji s místy, která rozhodně stojí zato navštívit nebo v rámci dovolené nevynechat. U mne najdete mnoho inspirace na cesty. A já jsem moc vděčná, že jsem hrdým partnerem Indonéské ambasády v Praze. Každoročně mě můžete potkat na stánku Indonésie na cestovatelském veletrhu HOLIDAY WORLD. Se mnou se nemusíte bát vycestovat a objevovat tento kus světa. Bude mi ctí být vaší průvodkyní. 

Proč by Vás mohlo zaujmout cestovat se mnou? 

CESTOVÁNÍ MILUJI a tuto vášeň a lásku vkládám do každé cesty, kterou pro Vás připravuji.

Protože jsem tu jako váš parťák, který vás nikdy nezklame. Už od začátku plánování vaší dovolené máte moji maximální péči a pozornost. Když zrovna necestuji s Vámi, dělám maximum pro to, aby o vás bylo postaráno, mí kolegové jsou k dispozici místo mě. A já jsem tu pro Vás na dálku. 

Jak tvořím cesty a přistupuji ke klientům se můžete dočíst zde.

 

Uvažuje vycestovat na Bali? Potřebujete poradit? Rádi byste si nechali sestavit balíček na míru? Dejte mi vědět a vymyslíme službu vhodnou pro Vás!

13 + 12 =