Tyto balíčky patří mezi oblíbené a jsou pouze ukázkové. Váš pobyt na Bali jakkoliv přizpůsobíme Vašemu tempu, náladě a potřebám.

Okruh po Bali (13D/12N)

V rámci tohoto balíčku máte možnost poznat východní pobřeží, které je vhodné pro šnorchlování, načerpat balijský klid v Ubudu, vystoupat na sopku, zažít dobrodružství na Nusa Penidě, šnorchlovat s mantami, poznat krásy balijských chrámů a dalších míst a na závěr zrelaxovat v rýžových polích.

Rozpis trasy ZDE.

Okruh Bali & Gili (13D/12N)

Máte na dovolené rádi nejen poznání, ale také klid? Lákají Vás klidné pláže, opravdu luxusní moře a šnorchlování se želvičkami? Prožijte cestu po ostrově Bali a užijte si klid na sousedních ostrůvkách Gili! Vychutnejte si hinduistickou kulturu, rýžová pole, výtečné jídlo a nachytejte odstín na klidných ostrovech.

Bali & východní Jáva (15D/14N)

V rámci jedné cesty můžete poznat nejen Bali, ale také navštívit Jávu a jeden její unikát v podobě modrých plamenů sopky Iljen. Umíme zkombinovat poznání balijské kultury, klid rýžových polí, koupání na klidném pobřeží, pozorování delfínů, a to vše s krátkou návštěvou Jávy. Poznáne maximum a stihnete si i odpočinout!

Proč cestovat s námi?

Zajímají Vás další důvody, proč byste na Vaši další dovolenou měli vyrazit právě s námi? Kdybych to měla shrnout do několika slov, řekla bych „protože MY CESTOVÁNÍ MILUJEME a naši vášeň a lásku vkládáme do každé cesty, kterou připravujeme“. Jak tvoříme cesty a přistupujeme k Vám, našim zákazníkům, se můžete dočíst v dalším odkazu.

Uvažuje-te li o své příští dovolené s námi, či si přejete sestavit balíček na míru, dejte nám vědět!

14 + 5 =

×

Dobrý den!

Jsme Vám k dispozici na WhatsApp, napište nám zprávu hello@quadlayers.com

× Jak Vám můžeme pomoci?