Nyní v době cestovatelského nečasu přemýšlím stále více, jak Vám moje oblíbené Bali přiblížit. Již před několika lety vznikl nápad podpořit místní balijskou rodinu mé kamarádky Wayan (nechá si říkat Vendy), která prodává ručně vyrobené náramky a náhrdelníky neboli maly. Ty vyrábí ručně s pomocí celé své rodiny po nocích. 

Vždy, když jsem na západním pobřeží Bali sama či s klienty, jdu Vendy pozdravit a podpořit, udělat si radost sobě i mým přátelům a členům rodiny. 

A tak, od roku 2017, vyrábí Vendy maly a náramky i pro mě, v podstatě na míru. Mám z toho radost hned na dvakrát – tím, že podpořím jednu balijskou rodinu a pak také že udělám radost i ve svém okolí. Díky tomu mají i mí přátelé kousek Bali vždy u sebe. 

Tuto možnost dnes nabízím i Vám všem ostatním. Ve velmi omezeném počtu mám poslední kusy mal a náramků od Vendy. Jsou nabité pozitivní energií  kouzelného balijského ostrova a pokud budete chtít, ráda Vám do nich vložím i Vaše osobní přání (umím tak trochu čarovat) 🙂  

 

Maly mají mocnou energii, mohou sloužit k meditacím, modlitbám nebo jako módní doplněk. Energie konkrétních minerálů a semen umocní jejich působení. Vybranými barvami lze harmonizovat i jednotlivé čakry.

Všechny maly i náramky jsou vyčištěny harmonizujícími krystaly.

 

RUDRAKSHA 

Bylo zjištěno, že přírodní elektromagnetické účinky semen rudrakshy zlepšují koncentraci a duševní odolnost. Rudraksha má pozitivní vliv na činnost srdce, zlepšení stavu nervů a výborně působí na zmírnění stresu, depresí, úzkostí, bušení srdce a vysoký krevní tlak. Vyrovnává energie všech čaker. Nositel těchto korálků je schopen dosahovat svých cílů rychleji.
Rudraksha působí jako energetický štít, ve kterém se odráží naše energie zpět do sebe sama. Díky tomu je ideálním talismanem především na cesty, jelikož nás chrání před okolními vlivy, pomáhá nám usnout v jakémkoliv prostředí a dokonce i prý správně trávit cizí jídlo.

Cena maly 550Kč/ks.
 

LÁVOVÝ KÁMEN

Lávový kámen je známý jako silný ochranný amulet a zdroj energie. Je přiřazen elementu země, má tedy pozitivní vlastnosti mužské energie jang – dodává energii.
Dokáže rozproudit vaši vlastní energii a radost ze života. Uklidňuje emoce. Odjakživa se používá jako ochranný amulet před nemocemi, únavou, depresí a nechutí do života. Ukrývá v sobě sílu z nitra země. Může vám pomoci čelit všem nástrahám každodenního života. Kromě energie dodává i sebevědomí a vášeň.
Je symbolem síly, posiluje sexuální energii, mezilidské vztahy i plodnost. Dodává pocit harmonie, svému majiteli přináší pozitivní energii a unavené mysli svěžest. Je obzvlášť silný ve spojení s rudrakshou.

Cena 600Kč/ks (poslední kus se symbolem hamsa)

Mala č. 1 – fialová                                                Mala č. 2 –  oranžová (4 kusy)             Mala č. 3 – tyrkysová světla (vlevo)
Mala č. 4 –  lávový kámen s Buddhou (2ks)     Mala č. 5 –  čakrový lávový kámen     Mala č. 6  –  černá
Mala č.7 – modrý minerál                                   Mala č. 8 – duhová (2 kusy)                 Mala č. 9 – fialová
Mala č. 10 – dřevěná pánská                              Mala č. 11 – čakrová s Óm                  Mala č. 12 – dřevěná černá pánská      

Vybrali jste si? Napište mi na email adela@essenceforlife.cz nebo WhatsApp +420 737 575 688 a domluvíme se na předání.     

SANTALOVÉ DŘEVO 

Je silně ochranné, zahání negativitu a je vhodné, pokud se potřebujete uzemnit. Santal byl uctíván po celá staletí jako nejsvatější z posvátných stromů. Jeho jádrové dřevo produkuje vysoce cennou esenci.
Dokáže tlumit rozhněvané emoce a napomáhá vnitřní stabilitě a pocitu bezpečí. Je zasvěcené hinduistickému bohovi Ganeshovi. Majiteli napomáhá překonávat překážky a vytvářet nové příležitosti. Účinek maly se santalového dřeva můžete umocnit použitím esenciálního oleje či vykuřováním dřívek santalu.

Cena maly 500Kč/ks.

Mala č. 1 –  tyrkysová s Buddhou               Mala č. 2 –  červená                          Mala č. 3 –  zelená
Mala č. 4,5 –  růžová                                  Mala č. 6 –  modrá s Buddhou            Mala č. 7 –  červená s Buddhou

Vybrali jste si? Napište mi na email adela@essenceforlife.cz nebo WhatsApp +420 737 575 688 a domluvíme se na předání.  

Náramky z Bali

Náramky z Bali Vám mohou vykouzlit úsměv na tváři a vždy připomenout božský, kouzelný ostrov s pozitivní energií. Jsou z léčivých kamenů, které nejenže ozdobí Váš outfit, ale také dodají dobrou náladu a zharmonizují vše potřebné.   

Cena náramku je 250Kč/ks

Náramek č. 1 –  rudraksha +  serpenit             Náramek č. 2 –  lávový kámen           Náramek č. 3 –  rudraksha + mix minerálů
Náramek č. 4 – lávový kámen                           Náramek č. 5 –  mix minerálů             Náramek č. 6 –  magnezit + rudraksha
Náramek č. 7 –  rudraksha + růženín               Náramek č. 8 –  červená                     Náramek č. 9 –  rudraksha s korálky

Vybrali jste si? Napište mi na email adela@essenceforlife.cz nebo WhatsApp +420 737 575 688 a domluvíme se na předání.  


Věřím, že třeba tímto způsobem může mít každý z nás kousek Bali vždy u sebe. Náramky a maly od Vendy Vám mohou připomínat tento úžasný ostrov, kam byste se jednou chtěli rádi podívat nebo třeba také místo, které si navždy chcete uchovat v paměti, protože Vám tam bylo dobře. 

Věřím, že se tam opět společně podíváme.
Adéla

Další články z cest a ze života můžete číst na mém blogu.
Můj příběh o tom, jak jsem se dostala Bali a jak jsem začala podnikat, naleznete v tomto článku.