Podzimní dovolená s jógou na Madeiře, lektoruje Anna Aneta Jůzová

Termín: 29.9.-6.10.2022

Portugalský ostrov Madeira v Atlantickém oceánu vypadá jako rozkvetlá zahrada s příjemným podnebím po celý rok. Podzimní návštěvu tohoto krásného místa spojíme s jógou a tradiční čínskou medicínou. 

Ráno ještě před snídaní rozproudíte energii krátkou ranní sekvencí jogy a dechovými technikami. Večerní delší jóga se přizpůsobí náročnosti uběhlého dne. Budete střídat poklidnou jemnou jógu s dynamičtější powerjógou. V rámci pobytu se vydáte na výlet po ostrově a taky budete moct nerušene relaxovat. Čeká vás úžasná dovolená s jógou na Madeiře.

Lekcemi vás bude provázet zkušená lektorka a terapeutka tradiční čínské medicíny Anna Aneta Jůzová.
Více o Anet najdete na jejím webu: www.annajuzova-tcm.cz

Jak bude pobyt na Madeiře vypadat? 

Den 1 – Příletový den, ubytování na hotelu, koordinační schůzka, úvodní jógový večer

Den 2 – Naladíte se na ranním dynamičtějším jógovém protažení, následovat bude snídaně a volný program, zájemci se mohou přidat na průvodcovanou prohlídku hlavního města Funchal. Váš den završí podvečerní lekce jemné jógy.

Den 3 – Ranní jemná jóga, snídaně, volný program doporučený ke koupání v nedalekých lávových jezírkách, den završíte podvečerní jógovou lekcí v rytmu dechu.

Den 4 – Po ranním jógovém probuzení a snídani vás čeká celodenní průvodcovaný výlet soukromým mikrobusem. Protáhnete se procházkou na levádě, navštívíte čarokrásný vavřínový prales a oblíbená lávová jezírka na severu ostrova Porto Moniz. V podvečer propojíte tělo, mysl a srdce pomocí dechových technik, meditace a jógy.

Den 5 – Ráno vás čeká svižná jógová lekce, snídaně a další den, který můžete prorelaxovat nebo využít k dalšímu poznání ostrova. Večerní setkání se ponese v tématu jógy a odkyjeme pro vás i techniky z tradiční čínské medicíny. 

Den 6 – Ranní jemná lekce vás naladí na další den. Ten můžete strávit dle libosti nebo na dalším výletě do horských výšin. Večer se po protáhnete jógovou lekcí zaměřenou na unavené partie těla.

Den 7 – Ranní jógová lekce, volný den, podvečerní jóga s kruhem sdílení.

Den 8 – Ranní rozlučková jóga, check out, odjezd na letiště.

Volné dny je možn využít pro další poznávání ostrova a průvodcované výlety. Doporučujeme pěší turistiku po „africkém“ výběžku Sao Lorenco, výšlap na Pico Areiro, milovníci oceánu mohou využít výlet soukromým člunem na delfíny a velryby, trekový výlet na nejvyšší horu ostrova Pico Ruivo, přes Ribiero Frio po levádách až k výraznému skalnímu „balkónu“ Balcoes s překrásnými výhledy na údolí Ribeira da Metada, možností je opravdu mnoho a týden nebude stačit 🙂

Cena: 19 990,- /os.

+ zpáteční letenka, kterou Vám rádi zařídíme (přímý let se zavazadlem 23kg Praha-Funchal dle termínu objednání od 10.000,-) 

Cena zahrnuje:
– Ubytování s bufetovou snídaní ve dvojlůžkovém pokoji na 7 nocí v hotelu Mimosa 3*  – spolubydlící do dvojice Vám rádi doplníme, jednolůžkový pokoj za příplatek + 4800,-
– Dopravu z/na letiště soukromým minivanem
– 2x denně lekce jógy/meditace/tématický workshop s lektorkou Anetou Jůzovou dle programu, případně dle dohody na místě
– delegátské služby v místě pobytu 

Cena nezahrnuje:
– letenku
– cestovní pojištění – zájemcům můžeme sjednat od pojišťovny ERV či Collonade 
– další doprovodné výlety

*Pro rezervaci místa sepisujeme cestovní smlouvu a vyžadujeme zálohovou platbu 50%. Zbylých 50% je třeba uhradit měsíc před odletem. V případě zajištění letenky bude platba zohledněna samostatně ve smlouvě.

Zaujal Vás balíček Jógové dovolené na Madeiře s Anetou Jůzovou? Rádi byste ze pobytu zúčastnili? Máte jakékoliv doplňující dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

9 + 14 =