Jóga ve Vietnamu s Ivou Ceradskou

Termín: 3.-13.9.2023 

Vietnam má mnoho přírodních krás, které si najdou své oblíbence! Stejně jako mile překvapí vřelost místních obyvatel. Vychutnejte si s námi fantastické přírodní scenérie a zážitek, na který budete vzpomínat po zbytek života – dechberoucí plavbu kajutovou lodí zátokou Halong! VIETNAM VÁS MILE PŘEKVAPÍ!

Den 1. (3.9.) | ODLET Z PRAHY 23:35, mezipřistání v Dubaji, odlet z Dubaje 03:30, přílet do Hanoie 13.15 
stravování: v letadle

Den 2. (4.9.)|  PŘÍLET DO HANOJE ve 13.15
Po příletu vás náš řidič přivítá na letišti a poté se přesunete do hotelu. Po aklimazitaci se potkáme a rozvrhneme si jógu na celý týden, případně dle časových možností proběhne krátká lekce. 

Den 3. (5.9.)|  zátoka HA LONG
Tento den přejedeme se do kouzelné zátoky Ha Long a nastoupíte na kajutovou loď určenou pro okružní plavbu po místech, která patří do světového přírodního dědictví UNESCO. Čekají vás opravdu dechberoucí výhledy! Oblast s tisícem skalnatých ostrůvků a vápencovými jeskyněmi plnými obřích krápníků. Během plavby můžete rybařit, naučíte se některé z tajů vietnamské kuchyně, zájemce čeká plavba na mořském kajaku. Zátoka je nezapomenutelným zážitkem, doplněníme ji jógou na palubě lodi. Na tento zážitek opravdu nezapomenete!
starování: plná penze

Den 4. (6.9.)| HA LONG – Cat Ba
Po snídani zakončíme plavbu jedinečnou krajinou, poté bude následovat transfer na ostrůvek Cat Ba
v Dračí zátoce.    
stravování: snídaně na lodi

Den 5.-10. (7.-12.9.) | ostrov CAT BA
V tyto dny budete mít dostatek času pro jógu, meditaci, relaxaci na malebném ostrově, který nabízí řadu možností, jak strávit volný čas – třeba návštěvou parku se zelenými vrcholky hor, jízdou na kole, návštěvou plovoucího trhu nebo prostě jen odpočinkem.  
stravování: snídaně

HaLong plnými doušky … nádherná zátoka v Tonkinském zálivu, kde se geologická, horotvorná činnost naší planety projevila tak skvěle, že je řazena do Seznamu světového dědictví UNESCO a k nov.m sedmi divům světa. V této krásné oblasti se budete společně ladit skrze jógu, všímavost, přítomnost na spojitosti všeho a fyzicky se stanete součástí tohoto skvostu. Zde budete číst a poznávat nejen sami sebe. Vnímat vodu, vápencové útvary vystupující nad hladinu, plynutí a to vše ve spojení s jógou, s živly vně i uvnitř nás.

Den 11. (12.9.)| Hanoi – ČR 
Po snídani bude následovat plavba zpět na pevninu a transfer do Hanoje, noční odlet do ČR (13.9. 1:20) s přestupem v Dubaji, stravování: snídaně v hotelu

Den 12. (13.9.)| NÁVRATOVÝ DEN do ČR, přílet do Prahy ve 13:00

Pobyt je možné FAKULTATIVNĚ prodloužit o výlet do horské oblasti SAPA:

12.9. noční transfer do Lao Cai
13.9. snídaně v hotelu, poté se přesunete přímo do horské Sapy, kde Vás čeká návštěva horské vesnice kmene H’mong v Cat Cat. 

14.9. po snídaní výjedete do nejvyšší horské oblasti Fansipang nazývanou střecha Indočíny, odpoledne navštívíte stříbrný vodopád. Po výletě pojedete zpět do Hanoje na letiště.  
Návrat do ČR 15.9.

 

Cena: 31.800,- 

Minimální počet účastníků je 10, maximální počet 15.

Cena zahrnuje:
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní (Hanoi hotel Thang Long opera či podobné, na ostrově Cat Ba – Flamingo Cat Ba beach resort), plavbu lodí s přespáním včetně plné penze (Verdure Lotus Luxury Cruise), transfery klimatizovaným minibusem, místní česky mluvící průvodce, vietnamské vízum, zákonné pojištění CK 

Pro rezervaci místa vyžadujeme 50% rezervační zálohu, zbylých 50% je třeba doplatit do 15.7. 

Cena nezahrnuje:
zpáteční letenku z ČR – Emirates 23.500,- s přestupem v Dubaji (zařídím pro vás), doplňkové cestovní pojištění (možné připojistit na dotaz), osobní výdaje 

Pobyt v Sapě: + 8800,- zahrnuje dopravu spacím vlakem – čtyřlůžkové kupé, hotel – dvojlůžkový pokoj, snídaně, vstupy, transfery a průvodce. 

 

Chcete se přidat k jógové cestě do Vietnamu? Neváhejte se přihlásit, ať se svým místem můžete počítat.

13 + 12 =