Dovolená s jógou a ženskou péčí na ostrově Kréta

termín: 27.5.-3.6.2020

Každý z nás si zaslouží čas pro sebe. Na této dovolené budete nejen relaxovat, ale cvičením jógy vyladíte tělo do formy na nadcházející léto. Na ranních dynamický lekcích zahřejte svaly, na jemných večerních lekcích zklidníte mysl. Vydejte se na jógově – relaxační týdenní pobyt na božský ostrov Kréta. Co třeba zkusit lekce jógy vedené s radostí pro radost s usměvavou lektorkou Markétou Hlaváčkovou? A ve volném času si užít dosyta kouzelné beauty ošetření.  

ŽENY – pojeďte se rozmazlit!

PROGRAM:

1. den – příletový den (dle času příletu lekce jógy či meditace)
2. den – ranní dynamická jógová lekce, volný program, večerní jemná jóga s meditací
3. den – ranní dynamická jógová lekce, volný program, večerní jemná jóga s meditací
4. den – ranní dynamická jógová lekce, volný program, večerní jemná jóga s meditací
5. den – ranní dynamická jógová lekce, volný program, večerní jemná jóga s meditací
6. den – ranní dynamická jógová lekce, volný program, večerní jemná jóga s meditací
7. den – ranní dynamická jógová lekce, volný program, večerní jemná jóga s meditací
8. den – odjezdy

Jógové ranní lekce se ponesou v duchu svižnější vinyasy s prvky ashtanga jógy, ráno tedy čekejte dynamické probuzení. Večer si dopřejete naopak zklidnění mysli ve formě klidnějšího jógového protažení, tzv.relax jógu s meditací. Lekce můžete libovolně navštěvovat dle chuti a nálady.  

O lektorce: Markéta jógu objevila, když měla zdravotní problémy. Tehdy jí jako jedná pomohla. poté už věděla, že to je ten směr, kterým se chtěla vydat. Nyní se lidem snaží předávat svou praxi a prožitky s jógou spojené. Především proto, aby každý mohl objevit ono opravdové kouzlo jógy. Ráda ukazuje cestu každému, kdo na její lekce zavítá. Jak tvrdí, jóga je totiž mnohem více než jen cvičení, pomáhá nám například uvědomit si sám sebe a svou sebehodnotu. Její lekce jsou vedené pro radost s radostí a vy si je můžete na této dovolené užít dosyta.

Co vás čeká?

Příjemná atmosféra řeckého ostrova Kréta, služby all inclusive v moderním a velmi kvalitně zařízeném hotelu Atali Grande ****, v těsné blízkosti několika píšečných pláží. Výhodná poloha mezi městy Heraklion a Rethymno umožnuje podnikat množství výletů. Mimo slunce a pohody Vás čekají svižnější ranní lekce a večerní relaxační jógová cvičení, díky kterým zrelaxujete a dostanete se do formy na blížící se léto. 

Z hotelu lze podniknout celou řadu dalších výletů, až již individuálně autobusem či fakultativně a poznat tento bohatý ostrov ve volném čase. 

________________________________

DOVOLENKOVÁ KRÁSA NA MÍRU

🦋 KDYŽ KRÁSA POMÁHÁ, CO VÍC SI MŮŽEME PŘÁT! 

Pečujte o sebe s láskou, načerpejte energii a uvolnění. Vždyť krása souzní s tělem i duší a přispívá k plné harmonii našeho života. 
Buďte jednoduše krásné a spokojené. V rámci dovolené budete mít možnost objednat se na kosmetické či beauty ošetření od báječné a šiikovné kosmetičky Věrky Maléřové.

Každodenní ženské radosti:
1h relax beauty ošetření…550Kč
1,5h comfort ošetření……650Kč
1,5h speciál anti age ošetření……890Kč
Aplikace Shell laku…380Kč

Věrka se představuje: Mým posláním je dělat ženy krásnější, šťastnější, sebevědomější a dát jim pocit, že jsou jedinečné.
Co víc si přát než vzbudit v ženě, aby se vnímala všemi smysly, aby se měla více ráda. Jsme ženy a každá jsme jiná, každá jsme originál a každá potřebujeme jinou péči o pleť. A proto je vaše kosmetička důležitý člověk pro Vás. Udělám vám diagnostiku pleti, poradím vám, jak se starat o pleť, jak se líčit a připomenout vám, že jste krásná, potřebná, silná, svobodná a jak je důležité mít se ráda ❤
Moje filozofie a produkty italské značky RENÈ D’ESSAY, kterou sama s důvěrou používám, je jedničkou v profesní oblasti kosmet. služeb nejen v Itálii, ale také ve světě. Originální receptury jsou v souladu s nejnovějšími trendy a specializují se na produkty pro estetickou péči.

________________________________

Proč vyrazit na ostrov Kréta?

Řecko je kouzelná země, prozářená slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Kréta má velmi zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v této lokalitě. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Možnost výletů na největším řeckém ostrově je celá řada. Tady si dovolenou rozhodně užijete!

 


Hotelový komplex Atali Grande ****

je po kompletní rekonstrukci, která jej proměnila v moderní a velmi kvalitně zařízený čtyřhvězdičkový hotel s komfortním ubytováním v nových pokojích rozmístěných v několika budovách okolo bazénu. Hotel se nachází v mírném svahu, v klidném prostředí na okraji letoviska Bali, cca 45 km od letiště v Heraklionu. Centrum letoviska s obchůdky, restauracemi a kavárnami je vzdáleno cca 600 m od hotelu.
Pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 200 m od hotelu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Ubytování:
Nově zrekonstruované pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén – k vyzvednutí na recepci) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), trezorem (za poplatek), telefonem a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí a jedno dítě.

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bar u bazénu, dva bazény s oddělenou částí pro děti, amfiteátr, TV koutek, terasa s panoramatickým výhledem, dětský klub, dětské hřiště, bohaté animační programy pro děti a dospělé v českém jazyce.

Zdarma: Wi-Fi (místnost u recepce, v ostatních prostorách hotelu za poplatek), slunečníky a lehátka u bazénů, stolní tenis, tenisový kurt bez osvětlení, basketbal, šipky, dětská postýlka (nutno předem objednat).

Strava: All inclusive – zahrnuje plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:30 do 10:00, obědy od 12:15 do 14:15, večeře 19:30 do 21:30), odpolední občerstvení, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 11:00 do 23:00 h.

Cvičení: 2x denně (mimo den odjezdu a příjezdu)

Cena: 14 990,- / osoba
           

Cena zahrnuje: leteckou dopravu včetně všech poplatků se společností Travel Service / Smart Wings, ubytování na sdíleném dvojlůžkovém (ev.trojlůžkovém) pokoji, stravu all inclusive, jógové lekce s lektorkou Markétou Hlaváčkovou, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby česky mluvícího delegáta v místě pobytu, pojištění CK proti úpadku. Cena za dítě na dotaz. Děti do 2 let mají pobyt zdarma. 

Záloha: 5000Kč/os. po podpisu cestovní smlouvy, doplatek nejdéle měsíc před odletem

Cena nezahrnuje: Pobytovou taxu 3EUR/pokoj- hradí se po příjezdu. Pojištění léčebných výloh a storna zájezdu – lze přiobjednat a cenu 590 Kč/osoba.

Přihlásit k pobytu se můžete přes email adela@essenceforlife.cz, tel. kontakt 737 575 688 či registrační formulář níže.

 

13 + 4 =