Jógová dovolená na Madeiře s Ivou Ceradskou

Termín: červenec 2021 (brzy bude upřesněn)

Čeká nás ideální spojení pro radost našich těl i duší. Rozproudíme energii vycházky po ostrově a cestou dovnitř sama sebe.

Portugalská Madeira okouzluje svou barevností přírody. Nabízí neskutečně krásnou krajinu podobnou jižní Americe, Skotku či Novému Zélandu. Ohromuje množstvím vyhlídek, barevných květin, pásem vysokého pohoří a koupání v přírodních oceánských bazénech. Madeira nabízí přírodní krásy a dobrodružství, stále je na co se dívat a co podnikat! A tak, máte-li rádi přírodu a jógu, je tato dovolená přesně pro Vás!

Lekce jógy se ponesou v duchu ranního jógového probuzení, kombinovat budeme dynamiku a jemnou jógu s meditací, sebepoznávání pomocí všímavé jógy nebo lekce jógy pro zdravá záda. Samozřejmostí je kvalita a správné, zdravé nastavení v pozicích a jejich korekce, stejně jako vědomé navedení a individuální přístup spojený s respektováním vašeho vlastního těla.

Těšit se můžete na tento společný program: 

Den 1.
Příletový den. Transport z letiště na ubytování poblíž centra městečka Funchal. Přivítání a společné seznámení.

Den 2.
Tento den zahájíme ranním jógovým protažením. V klidu se nasnídáme a vyrazíme na seznamovací obhlídku města Funchal – projdete se malebnými uličkami a nasajete místní atmosféru. Čeká vás vycházka kolem pevnosti Palacio de Sao Lourenco z 16. století, katedrály , ochutnáte a pokoupíte na tržnici Mercado dos Lavradores nabízející ručně vyráběné suvenýry a produkty, koření a nekonečně druhů exotického ovoce patřícího ke zdejší barevné kultuře. Odpolední jógový workshop strávíte v parku s výhledem na přístav.
Pro zájemce a milovníky vína zajistíme návštěvu tradičního madeirského vinného sklepa Blandy’s s ochutnávkou místních vín zrajících v dubových sudech.

Den 3.
Den zahájíme ranní jógovou lekcí, po které bude následovat snídaně a volný den/pro zájemce výlet. Večerní jógová lekce je pro celou skupinu samozřejmostí.
 
Zájemce o doprovodný program čeká celodenní výlet po východní části ostrova. Vydáte se na trekový výlet po nejvýchodnějším cípu ostrova – Sao Lourenco. Toto místo patří k nejvíce divokým na ostrově, skály, moře a slunce zde vytvářejí dramatickou přírodní scenérii. Tento poloostrov zůstává na mnoha místech divoký a vy si ho projdete celý. Tento trek je nenáročný, zvládne jej každý turista. Káva v oáze je lákavou motivací pro každého.
V druhé polovině dne se zastavíme na vyhlídce u Sochy Krista na mysu Ponta do Garajau. Den zakončíme koupáním na malé kamenité pláži Reis Magos. 

Den 4.
Ráno se protáhnete jemným jógovým protažením. Poté bude následovat den volna a relaxace, který lze strávit koupáním v přírodních jezírcích či bazénech ve skále nedaleko ubytování.
Zájemcům bude možné zajistit výlet na pozorování velryb či celodenní trek po levádách. Den opět zakončíte jógovým workshopem s meditací.

Den 5.
Den nastartujete ranní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. V závěru dne si protáhnete tělo na svižnější jógové lekci.

Den 6.
Den začnete ranní jógovou lekcí, po které bude následovat snídaně a pro zájemce výlet. Večerní meditace bude samozřejmostí. 
Zájemce o poznání čeká celodenní výlet do západní části ostrova. Den strávíme trekem na levádách 25 Fontes a Rabacal. Klid načerpáme v kouzelném vavřínovém pralese. Na závěr dne budete mít možnost užít si koupání v přírodních jezírcích Porto Moniz.

Den 7.
Odjezdový den. Den nastartujete ranní jógou, po snídani budou následovat transfery na letiště dle odletových časů (pokoje je třeba vyklidit do 12hod). 

O lektorce Ivče Ceradské

Jakýkoliv pohyb, slunce, voda, příroda a soužití s ní mě provází od malička. Není tedy divu, že mé studijní kroky směřovaly k učitelské aprobaci tělesná výchova a biologie.

V roce 2004 jsem se stala lektorkou jógy pro dospělé  a jak šel čas i lektorkou pro děti a teenagery. Lekce aerobiku, zumby a fitness šly pomalu stranou a moje jógová praxe nabírala čím dál hlubších souvislostí.  Díky józe vnímám náš hektický svět jinak. Životem procházím s lehkostí a častým úsměvem. Inspirací jsou mi všichni moji jógující, rodina, přátelé, svět kolem nás, život v přítomném okamžiku a sdílená radost. Díky józe i občasné chvíle smutku získávají jiný rozměr.

Jóga se stala každodenní a smysluplnou součástí mého života (nejen na podložce). Je pro mě cestou poznání, přijetí a pochopení sebe sama i ostatních. Cestou, která má směr a otevírá další možnosti.“ 

S lektorkou se můžete seznámit na jejím webu ZDE: https://ic-yoga.cz

Cena: 15 000 Kč 

+ letenka, kterou Vám rádi zařídíme 

Cena zahrnuje:
– Ubytování se snídaní ve dvojlůžkovém pokoji na 6 nocí v hotelu Roca Mar 4* s bazénem (dvojici Vám pomůžeme rádi sestavit), jednolůžkový pokoj za příplatek 
– Dopravu z/na letiště minivanem
– 12x lekci jógy/meditace/tématický workshop s lektorkou Ivou Ceradskou
– kompletní organizační a delegátské služby v místě pobytu za podpory Adély Metlické Lustykové

*Pro rezervaci místa sepisujeme cestovní smlouvu a vyžadujeme zálohovou platbu 50%. Zbylých 50% je třeba uhradit měsíc před odletem. V případě zajištění letenky bude platba zohledněna samostatně ve smlouvě.

Zaujal Vás balíček Jógové dovolené na Madeiře? Rádi byste ze pobytu zúčastnili? Máte jakékoliv doplňující dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

15 + 6 =