Dovolená s jógou na ostrově Rhodos

termín: 26.9. – 3.10.2020

Každá žena si zaslouží čas pro sebe. Ať již s knihou v ruce, sklenkou dobrého vína či na jógové lekci. V ideálním případě lze tuto kombinaci spojit v jednu a vyrazit s úžasnou lektorkou Jiřkou Mikuleckou na jógový pobyt na ostrově Rhodos.

PROGRAM:

1. den – příletový den (dle času příletu lekce jógy či meditace)
2. den – ranní jógová lekce, volný program, večerní jóga
3. den – ranní jógová lekce, volný program, večerní jóga
4. den – ranní jógová lekce, volný program, večerní jóga
5. den – ranní jógová lekce, volný program, večerní jóga
6. den – ranní jógová lekce, volný program, večerní jóga
7. den – ranní jógová lekce, volný program, večerní jóga
8. den – odjezdy

  Jógové lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. 

  Jiřina Mikulecká se sportu věnuje již od dětství. Absolvovala Wellness školu Evy Blahušové, zaměřuje se na jógu, pilates, fitness a funkční cvičení. Jiřka je taktéž ambasadorkou sportovní značky Kari Traa, sport je pro ní celý její život. Ráda motivuje ostatní ženy a pomáhá jim na jejich cestě zdravějšího já. 

  Co vás čeká?

  Příjemná atmosféra řeckého ostrova Rhodos, služby all inclusive v novém hotelu Evita Mare ****, poklidná lokalita v blízkosti pláže (100m)ranní a večerní jógová cvičení. 
  To vše vytváří předpoklady pro strávení báječné dovolené plné pohody a odpočinku. 

  Proč vyrazit na ostrov Rhodos?

  Na tomto ostrově můžete prozkoumávat antické památky, z nichž nejznámější je akropole Lindos na západní straně ostrova. Hlavní město Rhodos je jako stvořené pro milovníky architektury, protože právě v historickém centru můžete pozorovat různorodé slohy a architektonické prvky středověku, renesance, Byzantské říše i otománské éry. Řecká kuchyně je jedním z důvodů – je bohatá na mořské plody, veškeré pokrmy jsou čerstvé a zasytí tak akorát. Každý si na tomto ostrově najde své – tak vzhůru za poznáním!

  Popis zájezdu:
  Hotelový komplex Evita Mare **** je menší, nově zbudovaný hotelový komplex s krásnou zahradou a bazénovou zónou. Hotel se nachází na okraji oblíbeného letoviska Faliraki ve vzdálenosti cca 100 m od písčité pláže, ležící 15 kilometrů od hlavního města ostrova. V blízkosti hotelu naleznete restaurace, bary, supermarkety a obchody se suvenýry.

  Ubytování: Standardní pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě.

  Vybavení hotelu: Recepce, restaurace, bar u bazénu, dětský klub, animační programy pro děti a dospělé v českém jazyce. Zdarma: Wi-Fi (v celém areálu), slunečníky a lehátka u bazénu, plážové osušky (depozit), dětská postýlka (nutno předem objednat).

  Strava: Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:00 do 10:00, obědy od 12:30 do 14:30, večeře od 18:30 do 21:00 h), lehké občerstvení během dne, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

   Cvičení: 2x denně (příletový a odletový den dle v závislosti na časech odletů/příletů)

  Cena: 14 990,- /os.
             

  Cena zahrnuje: leteckou dopravu včetně všech poplatků se společností Travel Service / Smart Wings z Prahy/Brna, ubytování na sdíleném dvojlůžkovém (ev.trojlůžkovém) pokoji, stravu all inclusive, 1x – 2x denně jógovou lekci s lektorkou Jiřkou Mikuleckou, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby česky mluvícího delegáta v místě pobytu, pojištění CK proti úpadku. Cena za dítě na dotaz. Děti do 2 let mají pobyt zdarma. 

  Cena nezahrnujeturistickou taxu ve výši 3 EUR na pokoj a noc – hradí se po příjezdu na hotelu

  Záloha: 5000Kč/os. po podpisu cestovní smlouvy, doplatek měsíc před odletem

  Cena nezahrnuje: Pojištění léčebných výloh a storna zájezdu – lze přiobjednat za cenu 590 Kč/osoba

  Přihlásit k pobytu se můžete přes email adela@essenceforlife.cz, tel. kontakt 737 575 688 či registrační formulář níže.

   

  2 + 5 =