Jógový pobyt na Maltě s Ivou Ceradskou

Termín: 21.- 28.10.2023  

Malta představuje dokonalý mix historie, přírodních krás, jediněčné kultury i skvělé kuchyně. Pojeďte s námi prozkoumat 7000 let starou historii tohoto místa, nádherné pobřeží pyšnící se každoročně 300 dny plnými slunce. Čekají vás dramatické útesy, které můžete využít k odpočinku a rozjímání. Neopomeneme ani křivolaké kamenné uličky a impozantní chrámy stojící za návštěvu. 

 

Ráno ještě před snídaní rozproudíte energii krátkou ranní sekvencí jógy a dechovými technikami. Podvečerní jóga se přizpůsobí tématu dne. Užijete si mnohotvárnost jógových lekcí, meditaci v pohybu, všímavost a klidné spočinutí. 

Jak bude jógový pobyt na Maltě vypadat? 

Den 1 – Příletový den, ubytování na hotelu, koordinační schůzka, úvodní jógový večer

Den 2 – Naladíte se na ranním jógovém protažení, poté vás čeká volný den plný rozjímání a odpočinku. Váš den završí podvečerní lekce jemné jógy.

Den 3 – Po ranní jemné józe bude následovat snídaně a celodenní výlet po ostrově.
Čeká vás návštěva baziliky v Mostě s třetí největší kupolí v Evropě, zastávka ve sklárně v Ta Qali, kde můžete zblízka přihlížet foukání skla a vzniku Mdina Glass, oběd (nápoje nejsou v ceně), procházka „tichým městem“ Mdinou, jeho starobylými úzkými uličkami s úžasnou atmosférou. Krátká zastávka na focení na útesech Dingli Cliffs. Dle času si užijete podvečerní tématickou jógovou lekci.

Den 4 – Po ranním jógovém probuzení a snídani vás čeká volný program pro vaše dokonalé rozjímání a relaxaci. V podvečer propojíte tělo, mysl a srdce pomocí dechových technik, meditace a jógy. 

Den 5 – Ráno vás čeká jógové protažení, po snídani se vydáte na půldenní výlet – návštěva hlavního města Malty s jeho úžasnou architekturou, zahrady Upper Barrakka Gardens s krásným výhledem na přirozený přístav Grand Harbour, jedinečný zážitek jsou také polední dělové salvy ze Salluting Battery. Dále prohlídka nádherné katedrály Sv. Jana a volný čas na nákupy či procházku po městě. 

Den 6 – Ranní jemná lekce vás naladí na další volný den. Večer se po protáhnete jógovou lekcí zaměřenou na unavené partie těla. 

Den 7 – Ranní jógová lekce vás naladí na sebe, během dne bude následovat procházka s meditací a jemným protažením.

Den 8 – Ranní rozlučková jóga, check out, odjezd na letiště. 

Lekcemi jógy a doplňkovým programem vás bude provázet zkušená lektorka Iva Ceradská. Více o Ivče najdete na jejím webu: www.ic-yoga.cz

Paradise Bay Hotel 4*, Cirkewwa 

Hotel se nachází v klidné oblasti Cirkewwa na severu ostrova Malta. V blízkosti hotelu autobusová zastávka a přístav, odkud vyplouvá trajekt na ostrov Gozo a lodní taxi na ostrov Comino. Městečko Mellieha s mnoha restauracemi, kavárnami a bary cca 6 km. 

Malá písečná pláž (při vstupu do moře kameny) s výhledem na přístav, oddělená pouze silnicí s podchodem, lehátka a slunečníky zdarma (omezený počet). Oblíbená a často navštěvovaná písečná pláž Paradise Bay s barem cca 900 m, lehátka a slunečníky za poplatek. 

Cena: 25 300,- /os. platná do 15.5., poté 26.600,-/os.

+ zpáteční letenka, kterou Vám rádi zařídíme v ceně cca 8000,- 

Cena zahrnuje:
– Ubytování s bufetovou POLOPENZÍ ve dvojlůžkovém pokoji na 7 nocí v hotelu Paradise Bay Resort 4* s bazénem a vlastní pláží (spolubydlící do dvojice Vám rádi doplníme, případně jednolůžko za příplatek)
– 2 průvodcované výlety (součástí je oběd, nápoje za doplatek)
– dopravu z/na letiště 
– 1-2x denně lekce jógy/meditace/tématický workshop s lektorkou Ivou Ceradskou dle programu, případně dle dohody 

Cena nezahrnuje:
– letenku (je možné ji pro vás přiobjednat)
– hotelovou taxu EUR 0,50 za dospělou osobu a noc, maximálně EUR 5,- za pobyt. Taxa je splatná v hotelu při check-inu v hotovosti
– cestovní pojištění – zájemcům můžeme sjednat od pojišťovny ERV či Collonade 

*Pro rezervaci místa sepisujeme cestovní smlouvu a vyžadujeme zálohovou platbu 50%. Zbylých 50% je třeba uhradit měsíc před odletem. V případě zajištění letenky bude platba zohledněna samostatně ve smlouvě.

Zaujal Vás balíček jógového pobytu na Maltě s Ivou Ceradskou? Rádi byste ze pobytu zúčastnili? Máte jakékoliv doplňující dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

3 + 2 =