Jóga, energie a kouzlo Madeiry se Sylvou Dornovou 
termín: 2.-9.6.2023

Den 1.
Příletový den. Transport z letiště na ubytování, jógové přivítání v kruhu.
Potřebujeme určitou úroveň jistoty, stability, trpělivosti, díky nim se naše sny mění ve skutečnost. Podvečerní Jóga v pozicích Jistoty, stability, propojíme s uzemněním a meditaci k matičce Zemi na krásné Madeiře.

Den 2.
Pohyb a naše emoce souvisí s živlem vody, která ovlivňuje jak prožíváme emoce. Ranní Jóga bude ve spojení s oceánem, pohybem a tvořivostí. Dozvíte se, jak energii oceánu využít pro zklidnění a taky pro načerpáni krásné čisté energie. Odpolední Léčivá Jóga se ponese v rytmu pohybu, potěšení, smyslnosti  a na závěr i úžasného uvolnění v Imaginaci Pláž

Den 3.
Osobní svoboda, sebevědomí, sebepřijetí ovlivňuje kým a čím jsme pro naše nejvyšší dobro.
Vychutnáme si Ranní Jógu s láskou a oceňováním sama sebe a s variací Pozdravu slunce. Podvečerní svižná Vinyasa flow Jóga Světla, nás naučí, jak vnímat své světelné tělo a veškerý prostor, který spojuje nás a vše ve vesmíru.

Den 4.
Tak jako orgán srdce nechává proudit krev našim tělem, tak srdeční energetická oblast nechává lásku ❤️proudit našim životem. Ranní Jógou se naladíme na otevření hrudníku s šťastným srdcem. Odpolední Jóga se ponese v jemném plynutí pozic s funkčním dechem a láskou. Závěrečná relaxace a Tanec.

Den 5. 6.6.2023 
Pravá dospělost je, že něžně říkáme co si opravdu myslíme.
Ráno Vás Jóga probudí a pohladí harmonií a léčivou vibrací na krk a štítnou žlázu. Podvečerní Jóga bude ve volně proudící energií Svobody a Pokory. Meditace Pyramida.

Den 6.
6.den se naladíme na zajímavosti z říše Mysli, která vytváří skutečnost a mění naše životy, usměrňuje naši ŽIvotní sílu a uskutečňuje naše sny. 
Ráno zharmonizujeme mysl a mozek a zacvičíme Jógu v propojení pravé a levé hemisféry. 
Večerní Jóga – cvičení i relaxace při svíčkách a pod hvězdnou oblohou Madeiry. Zajímavé pozice a napojení na své Vnitřní Vedení, Moudrost a Intuici.

Den 7.
Energie 7 dne s Korunním energetickým centrem, nás propojí s Krásou Madeiry, Mírem a Světlem Blaženosti
Při Ranní Józe se rozprostřeme do nekonečného Teď s radostí ze svého života. 
Večerní Jógu si užijeme s meditací, harmonií, protažením a s odhalením vzkazu uvnitř našeho DNA.

Den 8.
Krásné a příjemné ranní protažení s meditací “ SKVĚLÉTĚLO“ ❤️

 

O lektorce Sylvě: 

Lektorka Jógy, Terapeut energetické psychologie EFT a Kouč  zdravého sebevědomí.
Doprovází lidi jako lektorka, koučka moderní spirituality, všímavosti a mentální síly na cestě k vyššímu já. Její vizí je znovu lidi propojit s jejich pravou podstatou, podpořit je, aby uzdravili svá emoční zranění, vytvořili si k sobě láskyplný vztah, naučili se oceňovat sami sebe a plně se projevovat. Díky svým koučovacím, terapeutickým a meditačním technikám pomáhá klientům, aby do hloubky změnili svůj život – a vytvořili si takový, ve kterém mohou nechat naplno rozzářit svou sílu.❤️

 

Cena: 22 200 Kč 

+ letenka, kterou Vám rádi zařídíme 
Na místě je možné přikoupit průvodcované výlety s českou průvodkyní, domluvit lze také zapůjčení osobního auta či jiné další aktivity

Cena zahrnuje:
– Ubytování se snídaní ve dvojlůžkovém pokoji na 7 nocí v hotelu Cais da Oliveira s bazénem 
Hotel se nachází na jižním pobřeží Madeiry ve vesničce Caniço de Baixo. Pyšní se skvělou polohou na skále nad mořem, což garantuje skvělý výhled na okolí. Přístup k moři je po schodišti nebo výtahem (přímý vstup do moře po žebříku). Bezplatné transfery mezi hotelem a centrem města Funchal jsou k dispozici každý den, s výjimkou soboty, neděle a svátků. Zastávka linkového autobusu je nedaleko hotelu.
– Dopravu z/na letiště minivanem
– Lekce jógy a meditace 1-2x denně s lektorkou Sylvou Dornovou 
– Kompletní organizační a delegátské služby česky hovořící delegátky 

*Pro rezervaci místa sepisujeme cestovní smlouvu a vyžadujeme platbu 50%. Zbylých 50% můžete uhradit měsíc před odletem.

Zaujal Vás balíček Jógové dovolené se Sylvou na Madeiře? Rádi byste ze pobytu zúčastnili? Nebo máte doplňující dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

4 + 8 =