Madeira, ostrov věčného jara

Madeira baví aktivní dovolenkáře pro své přírodní krásy, živelnou přírodu a celou řadu možností výletů. Tento portugalský ostrov kvete a zelená se v podstatě celoročně. Je to ideální místo pro milovníky aktivní turistiky, příjemného počasí a středomořské kuchyně. 

Užijte si všechny kontrasty Madeiry, zázemí osvědčených hotelů a kus dobrodružství i nezávislosti.

 

Již brzy zde najdete ukázkový itinerář po Madeiře ke stažení.

Madeira je vhodná pro všechny aktivní dovolenkáře! Pokud máte rádi poznávání, aktivní odpočinek, slunce, hory a nevadí vám plavat v divokých vlnách oceánu, toto místo je přesně pro Vás! Naopak, pokud si svou dovolenou přestavujete na pláži pod slunečníkem, na Madeiru nejezděte 🙂 

Já osobně doporučuji vypůjčit si auto a ostrov si projet po vlastní ose. Budete víc flexibilní a na místa, kde se vám líbí, se můžete třeba vrátit. Svůj vlastní plán cesty si můžete poskládat klidně až na místě, podle počasí a nálady.

Využijte inspiraci k cestě a stáhněte si ukázkový itinerář dovolené na Madeiře. Ráda vám pomohu sestavit a poskládat balíček služeb tak, abyste si svou dovolenou užili v radosti. Dle vašeho rozpočtu doporučím a rezervuji ubytování, zajistím vám auto i informační schůzku s českou delegátkou po vašem příletu na Madeiru. Vypomohu ráda i s letenkou.

Pukud nejte zvyklí cestovat sami, s mou pomocí se rozcestujete 🙂