Móda z Bali pro ženy a dívky

Vymýšleli jsme způsoby, jak mít kousek Bali vždy u sebe. A našli jsme několik forem. Jednou z nich je balijská móda pro ženy! Všechny balijské modely necháváme šít v malé rodinné šicí dílně u městečka Ubud.

Děláme radost ženám a dívkám, které si přejí nosit kvalitní a originální oblečení na jógu, sport a volný čas. Podporujeme tak napřímo balijské rodiny, které díky Vám mohou pokrýt své základní potřeby. Za to Vám velice děkujeme! A přejeme, ať se krásně a pohodlně nosí!

Kde pořídit naši balijskou módu?

V době ne-covidové můžete zboží vyzkoušet a zakoupit na našem balijském stánku, se kterým putujeme po festivalech a našich akcích (kde budeme k zastižení se dozvíte v našem kalendáři ZDE). Objednávky vyřizujeme také online, posíláme zboží do všech koutů republiky.

Vybírat můžete také z elektronického katalogu, který Vám naleznete ZDE.

Vybrat si to pravé pro sebe a na sebe můžete v Litoměřickém Studiu Na Pahorku, balijský showroom chystáme na cyklostezce v Žalhosticích. Síť dalších spolupracujících studií do budoucna rozšíříme.

Chtěli byste balijskou módu nabízet svým klientům i Vy? Máte-li zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat na emailu adela@essenceforlife.cz

Máte zájem o elektronický katalog zboží z Bali či o prodejní spolupráci? Napište nám a my se Vám ozveme co nejdříve!

8 + 15 =