Hodnoty, které každý den ctíme, žijeme a máme v našich srdcích, se prolínají ve všem, co děláme.

Jakmile začnete cestovat s námi, hodně z našich hodnot pochopíte a poznáte, že pro nás jsou to velmi silná vnitřní přesvědčení. Nemůžeme jinak 🙂 Rádi je s Vámi sdílíme a rádi Vás v těchto směrech inspirujeme.

Udržitelnost a zelená planeta


Čím více cestujeme, tím více si uvědomujeme globální problémy a také vlastně to, že nám to není jedno.
Naše přesvědčení jsou čím dál tím víc silnější a proto o problémech mluvíme nahlas, sdílíme zlepšováky a možná řešení. V rámci našich činností se snažíme eliminovat dopady na životní prostředí. Ke všemu, co děláme, přistupujeme svědomitě a s ohledem na budoucí generace. Naše planeta nám opravdu není lhostejná. Všichni naši hosté to ví, protože pro ně vždy vymýšlíme takové eko-kulišárny.
Toto téma opravdu nebereme na lehkou váhu a tak v rámci našich cest i činností podporujeme ekologické projekty, které nám dávají smysl. Tím, že podpoříte nás, podpoříte současně také konkrétní ekologické aktivity na místech, ve kterých pobýváme – například neziskovou organizaci Green-books.org a tvorbu knihoven a komiksů vzělávající děti v Indonésii.

Sázíme stromy, protože věříme, že tím sázíme i budoucnost. 

Jelikož naše cesty vedou často do Indonésie, zaměřili jsme se na endemitský ráj – ostrov Borneo a jeho indonéskou část zvanou Kalimantan. Tento ostrov se pyšní nejstarším deštným pralesem světa, který je pokladnicí tisíců endemických živočichů a rostlin. Zdejší prales je přirozeným domovem ohrožených druhů jako orangutan bornejský nebo vzácná opice kahau s velkým nosem. Ve spolupráci s organizací One Tree Planted tak sázíme stromy v místě, kde to je nejvíce potřeba. 

Pomáháme i v Plzeňském kraji, kde naše kolegyně, stromová koordinátorka, Vlaďka Procházková, může být Vaší pomocnou rukou, pokud se do sázení zapojíte s námi. Rádi Vás propojíme a budeme mít radost, když se do sázení zapojíte s námi. 

Uctivě a pokorně kráčíme světem

Každá cesta směrem na východ v nás prohlubuje úctu ke všemu a všem, stejně jako důležitost toho, že nic nebereme jako samozřejmost. K lidem se chováme tak, jak bychom očekávali, aby se chovali oni k nám. Věríme na KARMU. Jednáme nezištně a pokorně přijímáme každou situaci, která se nám děje. Ano, náš pohled na život se v mnohém změnil a my jsme za to velmi vděční.

Respektujeme a tolerujeme

Cestování máme rádi, protože nejenže rozšiřuje obzory, ale především učí tolerantnosti. S každou další cestou jsme otevřenější světu a všemu, co nabízí. S každým, a také mezi sebou navzájem, jednáme s respektem. Neděláme už žádné rozdíly mezi národnostmi, barvou pleti či náboženským vyznáním. Neodsuzujeme ničí názory, nehodnotíme je. Jsme prostě tolerantní vůči všem lidem kolem nás.


Tvoříme srdcem

Kde je srdce, je i vášeň. Jsme povahou dobrodruzi, naší vášní je cestování a rádi Vám přibližujeme odlišnosti tohoto světa. Děláme věci, které nás baví, což nám umožňuje tvořit srdcem a s nadšením. S každou aktivitou, které se věnujeme, musíme souznít – jedině tak nám to dává smysl. Naše poslání a hodnoty jsou pro nás základem všeho. Naši klienti tvrdí, že prý je to v našem konání vidět – za to moc děkujeme a budeme rádi, pokud Vás naším optimismem a vášní alespoň trochu nakazíme.

 

Máme rádi hravý a individuální přístup

Ten uplatňujeme ve všem, co děláme. Rádi tvoříme dovolené na míru, zábavně a hravě, protože život si přeci máme užít. Vždy to děláme tak, abychom co nejvíce uspokojili Vaše představy a přání a aby to Vás i nás bavilo. Nejvíce se nám líbí sestavovat cesty, které jsou protkané zážitky, na které jen tak nezapomenete. Seznamujeme Vás rádi s místními zvyky a přibližujeme kulturu navštívené země. Už máte svou nabídku šitou přesně na míru Vašim přáním a potřebám?

 

Máte to podobně? Dejte nám vědět, moc nás to potěší! 

8 + 5 =