Ostrovy Bali & Gili & Nusa Penida – zažijte kus Indonésie

Termín: náhradní termín podzim 2021

3 ostrovy Indonésie a přitom každý jiný. Poznáte hinduistickou kulturu ostrova Bali, divokou Nusa Penidu a také si dopřejete relax na plážích romantických ostrůvků Gili. Čeká vás výběr toho nejlepšího, poznání kousku Indonésie a také trochu sebe. Nechte se překvapit a pojeďte s námi!  

 

Proč Bali? Balijská kultura je nekonečnou inspirací a proto zážitků na této cestě budete mít opravdu mnoho. Poznáte místní zvyky, načerpáte všudepřítomný klid a úsměvy, zrelaxujete a zažijete věci, které lze zažít pouze na Bali. Navštívíte energeticky silná místa, okusíte očistné prameny, budete plavat se želvami, relaxovat a ochutnávat lokální kychyni. Poznáte ostrov Bohů v jeho plné kráse.

Proč ostrovy Gili?  Protože z těchto ostrovů se nikomu nechce vracet! Auta ani motorky zde nenajdete, klid a relax je tady na prvním místě. Toto je místo jako stvořené pro odpočinek na pláži nebo pod vodou. My víme, že Vás to bude bavit!

Co nás čeká? 

UBUD

DEN 1./ Dopravíme se z letiště na ubytování v Ubudu. Tento den je určený pro odpočinek po letu a seznámení se ve skupině.

DEN 2./ Dopoledne je volné pro relaxaci v zahradě v rýžových polích, u nekonečného bazénu, odpoledne společně navštívíme opičí chrám Monkey Forestunikátní lesní přírodní rezervace s hinduistickým chrámovým komplexem. Doplňkový program: Zájemci budou mít možnost absolvovat uvítací očistnou ceremonii s místním šamanem.

DEN 3./ Tento den nás čeká seznámení s indonéskou kuchyní včetně zábavné školy vaření a následné konzumace všech vytvořených dobrot. Odpoledne bude volné pro nákupy, lekci jógy, masáže, návštěvu Královského paláce. Doplňkový program: Se zájemci navštívíme léčivou harmonizaci těla v posvátných pyramidách. 

DEN 4./ Vydáme se na celodenní výlet po okolí Ubudu, za chrámovým komplexem s hrobkami králů a královen Gunung Kawi. Navštívíme posvátné chrámové prameny, ve kterých provedeme se zájemci očistnou koupel. Odpolední siestu si vychutnáme na místní cibetkové farmě, kde se budeme kochat výhledy na rýžová pole a ochutnávat balijskou kávu a čaj. 

NUSA PENIDA

DEN 5./ Brzy ráno se přesuneme na ostrov Nusa Penida, kde nás čeká vyhlídka Thousand islands, Diamond beach a koupání na pláži Atuh beach. 

DEN 6./ Tento den se vydáme na vyhlášenou vyhlídku T-rex, poté se vydáme do přístavu a na šnorchlovací výlet za mantami a na korály. Před návratem na Bali nás čeká relax na pláži.

CANDIDASA

 

DEN 7./ Volný den v přímořské vesnici Candidasa. Se zájemci se vydáme do místního ashramu a zapojíme se do lokálních aktivit (tvorba obětin, tanec, očistná ceremonie – dle aktuálních možností)

DEN 8./ Po snídani nás čeká výlet na nejposvátnější chrám Besakih, kde provedeme posvátnou hinduistickou ceremonii. Projdeme se v zahradách vodního paláce Taman Ujun. Odpoledne ochutnáme balijskou čokoládu v místní čokoládové továrně a dozvíme se o procesu výroby této pochutiny. Den zakončíme odpočinkem na oblíbené pláži Virgin beach.

GILI OSTROVY

 

DEN 9./ Brzy ráno pojedeme do přístavu a rychlou lodí se přesuneme na ostrov Gili Trawangan. 

DEN 10./ Čeká Vás volný den plný relaxu, lenošení a nicnedělání. Je možné navštívit ranní lekci jógy nebo si zapůjčit kolo a projet ostrov na kole.

DEN 11./ Čeká Vás volný den a Váš osobní program. / Je možné vycestovat na jednodenní výlet po ostrově Lombok.

DEN 12. / Čeká Vás volný den a Váš osobní program. / Je možné vydat se na šnorchlovací výlet kolem ostrova.

SIDEMEN

DEN 13./ Budeme se vracet na Bali, přespíme v zelené vesnici Sidemen položené do rýžových polí.

DEN 14. / Tento den už nás čeká jen loučení a odvoz na letiště. 

Tak co, pojedete s námi? 

 

 

Proč se přidat k této cestě?

V krátkém čase prožijete to nejzajímavější z ostrovů Bali & Nusa Penida & Gili. Neustále pro Vás objevujeme nová místa a aktivity, trasy neustále aktualizujeme pro Vaší maximální spokojenost.

V rámci našeho vedení poznáte kulturu ostrova Bali, místní zvyklosti a užijete si okouzlující přírodu.

Cestujeme v malém kolektivu, což nám umožňuje věnovat se Vám na maximum. Zaručujeme, že po pár dnech si budete připadat jako kdybyste byli na dovolené s partou kamarádů. 

Po celou dobu pobytu jsme s Vámi či poblíž, nemusíte se tedy bát, že byste byli na cokoliv sami. Jsme Vaše podpora a parťáci na cestách. 

Získáte od nás tipy, kde se dobře najíst, kam zajít na jógu, jaká místa navštívit ve volném čase a nebo kde výhodně nakoupit.

Naše hosty to s námi baví. Přesvědčit se můžete zde, kde najdete reference od našich klientů. 


Pokud si stále nejste jistí, ZDE si můžete přečíst, jak přistupujeme k naším výpravám a PROČ VYRAZIT na dovolenou S NÁMI.

Cena 27 300 Kč /os. 

Minimální počet účastníků pro konání výpravy je 8 osob.

Cena zahrnuje:
Ubytování v osvědčených hotelech 3*/4* s bazénem na 13 nocí, ve dvojlůžkovém pokoji s vlastní koupelnou
13x snídaně 
Privátní přepravu v rámci plánované trasy (přemísťovat se budeme soukromým minivanem, osobními vozy, rychlou lodí)
Vstupné na všechny plánované aktivity dle itineráře (nevztahuje se na dobrovolný doplňkový program), lodní lístky 
Osobní cestovatelský deníček
Kompletní organizační služby česky hovořící delegátky Adély
Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: zpáteční letenku z ČR, stravné, cestovní pojištění, osobní výdaje  

Ubytování:

Ubytování je zajištěno pro vaše maximální pohodlí, standartně ve dvoulůžkových pokojích v osvědčených partnerských hotelech (1 osoba na pokoji za příplatek 6800 Kč) s vlastní koupelnou, klimatizací, hotelovým zázemím s bazénem.

Máte zájem se výpravy zúčastnit?

Kontaktujte mě emailem adela@essenceforlife.cz  či přes tel./WhatsApp +420 737 575 688. 
Dáme Vám více podrobností k pobytu, zařídíme rezervaci letenky, vyřídíme pojištění a připravíme Vás na cestu. Jsme tu pro Vás.

9 + 4 =