Velmi si vážím všech našich klientů, dobrodruhů a spolucestujících, partnerů i kolegů, kteří mě podporují, cestují s námi a sdílejí naše hodnoty i vášeň pro tento projekt. Všem patří veliký dík a mám nesmírnou radost pokaždé, když Vy, naši klienti, domů odjíždíte spokojení.
D-Ě-K-U-J-I a touto formou s Vámi sdílím radost a odkazy ostatních.

„Dojmů z Bali je strašně moc, zkusím vypíchnout jen velmi stručně to základní. Neskutečná příroda, památky, jídlo, vůně, milí a malí balijci, náročný vodopády, co rozhodně stály za to, bezva výlet na kolách na Gili, relax v horkých pramenech, hipsterský Canggu a spirituální Ubud, cibetkový kafe, naše nesourodá skupinka báječnejch lidí, nenapádná a nenásilná organizace skvělých organizátorů a hřebíčkový cigarety!“

Petra K, Praha

právnička

„Cestování po Bali bylo velmi příjemné. K pohodě přispěla i Adélka, která nás s jógou na Bali provázela. Navštívili jsme mnoho míst na ostrově, ale vždycky jsme si našli kousek místa pro jógu v zahradě, na pláži, ve vile u bazénu. Pro mě nejvíce neskutečné byly zvukové pyramidy. Uprostřed rýžových polí najdete oázu úplného klidu, kde vás pohltí duch meditace, což jako podnikatelka dneska oceňuji nejvíce. Vřele doporučuji.“

Zuzka Ř., Benešov

podnikatelka

Již delší dobu jsem si chtěla splnit svůj životní sen a tím bylo ,,navštívit ostrov bohů Bali”. V dubnu loňského roku se tomu tak stalo!!! Jelikož jsem cítila, že potřebuji na chvíli odjet mimo svůj každodenní stereotyp a díky úžasné nabídce mé kamarádky Adélky se tomu tak stalo!!! Využila jsem nabídku jógového zájezdu s prodloužením o skupinu vydávající se za poznáním. Bali je pro mě srdcovou záležitosti na celý život, zanechalo ve mě silné dojmy, ve spojení s jógou, kterou miluji, vás přímo učaruje. Už nyní vím, že jsem zde nebyla naposledy. Především děkuji organizátorům z Essence for life za úžasnou životní zkušenost, nikdy více s klasickou cestovní agenturou.

Pavla K, Litoměřice

manažerka logistiky

Proč jet na dovolenou s námi?

Zajímají Vás další důvody, proč byste na Vaši další dovolenou měli vyrazit právě s námi? Přečtěte si ZDE, jak fungují naše cesty. 

×

Dobrý den!

Jsme Vám k dispozici na WhatsApp, napište nám zprávu hello@quadlayers.com

× Jak Vám můžeme pomoci?