Naše reference:

Velmi si vážíme všech našich klientů, dobrodruhů a spolucestujících, partnerů i kolegů, kteří nás podporují, cestují s námi a sdílejí naše hodnoty i vášeň pro tento projekt.

VÁM všem patří veliký dík za důvěru, kterou nám dáváte!

Mám nesmírnou radost pokaždé, když domů odjíždíte spokojení, nadšení a plní vzpomínek na nezapomenutelné chvíle plné poznání.

D-Ě-K-U-J-I a touto formou s Vámi sdílím radost a odkazy ostatních.

„Cestování po Bali bylo velmi příjemné. K pohodě přispěla i Adélka, která nás s jógou na Bali provázela. Navštívili jsme mnoho míst na ostrově, ale vždycky jsme si našli kousek místa pro jógu v zahradě, na pláži, ve vile u bazénu. Pro mě nejvíce neskutečné byly zvukové pyramidy. Uprostřed rýžových polí najdete oázu úplného klidu, kde vás pohltí duch meditace, což jako podnikatelka dneska oceňuji nejvíce. Vřele doporučuji.“

Zuzka Ř., Benešov

podnikatelka

Bali je naše vášeň. Jsme hrdým partnerem Indonéské ambasády v Praze.

„Dojmů z Bali je strašně moc, zkusím vypíchnout jen velmi stručně to základní. Neskutečná příroda, památky, jídlo, vůně, milí a malí balijci, náročný vodopády, co rozhodně stály za to, bezva výlet na kolách na Gili, relax v horkých pramenech, hipsterský Canggu a spirituální Ubud, cibetkový kafe, naše nesourodá skupinka báječnejch lidí, nenapádná a nenásilná organizace skvělých organizátorů a hřebíčkový cigarety!“

Petra K, Praha

právnička

Již delší dobu jsem si chtěla splnit svůj životní sen a tím bylo ,,navštívit ostrov bohů Bali”. V dubnu loňského roku se tomu tak stalo!!! Jelikož jsem cítila, že potřebuji na chvíli odjet mimo svůj každodenní stereotyp a díky úžasné nabídce mé kamarádky Adélky se tomu tak stalo!!! Využila jsem nabídku jógového zájezdu s prodloužením o skupinu vydávající se za poznáním. Bali je pro mě srdcovou záležitosti na celý život, zanechalo ve mě silné dojmy, ve spojení s jógou, kterou miluji, vás přímo učaruje. Už nyní vím, že jsem zde nebyla naposledy. Především děkuji organizátorům z Essence for life za úžasnou životní zkušenost, nikdy více s klasickou cestovní agenturou.

Pavla K, Litoměřice

manažerka logistiky

Proč jet na dovolenou s námi?

Zajímají Vás důvody, proč byste na Vaši další dovolenou měli vyrazit právě s námi? Přečtěte si, jak fungují naše cesty. 

  1. Zážitky na maximum

Čeká Vás jedinečná cesta v malé skupině lidí plná neopakovatelných zážitků

  1. Individuální přístup

Ke každému hostovi přistupujeme zcela individuálně a Vy si tak připadáte jako na dovolené přáteli

  1. Dostupná cena

Zájezdy koncipujeme tak, aby byly cenově dostupné pro každého. U nás to funguje naopak, díky naší znalosti prostředí ušetříte!

  1. Cestujeme s dobrou náladou

Naší práce děláme s láskou a radostí. Jedině tak Vám můžeme zaručit to, že Vaše dovolená bude jedinečná a doprovázená jedině dobrou náladou.

×

Dobrý den!

Jsme Vám k dispozici na WhatsApp, napište nám zprávu hello@quadlayers.com

× Jak Vám můžeme pomoci?