Naše reference:

Velmi si vážíme všech našich klientů, dobrodruhů a spolucestujících, partnerů i kolegů, kteří nás podporují, cestují
s námi a sdílejí naše hodnoty i vášeň pro tento projekt.

VÁM všem patří veliký dík za důvěru, kterou nám dáváte!

Mám nesmírnou radost pokaždé, když domů odjíždíte spokojení, nadšení
a plní vzpomínek na nezapomenutelné chvíle plné poznání.

D-Ě-K-U-J-I a touto formou s Vámi sdílím radost a odkazy ostatních.

„Cestování po Bali bylo velmi příjemné. K pohodě přispěla i Adélka, která nás s jógou na Bali provázela. Navštívili jsme mnoho míst na ostrově, ale vždycky jsme si našli kousek místa pro jógu v zahradě, na pláži, ve vile u bazénu. Pro mě nejvíce neskutečné byly zvukové pyramidy. Uprostřed rýžových polí najdete oázu úplného klidu, kde vás pohltí duch meditace, což jako podnikatelka dneska oceňuji nejvíce. Vřele doporučuji.“

Zuzka Ř., Benešov

podnikatelka

Indonésie je naše vášeň. Jsme hrdým partnerem Indonéské ambasády v Praze.

„Dojmů z Bali je strašně moc, zkusím vypíchnout jen velmi stručně to základní. Neskutečná příroda, památky, jídlo, vůně, milí a malí balijci, náročný vodopády, co rozhodně stály za to, bezva výlet na kolách na Gili, relax v horkých pramenech, hipsterský Canggu a spirituální Ubud, cibetkový kafe, naše nesourodá skupinka báječnejch lidí, nenapádná a nenásilná organizace skvělých organizátorů a hřebíčkový cigarety!“

Petra K, Praha

právnička

Již delší dobu jsem si chtěla splnit svůj životní sen a tím bylo ,,navštívit ostrov bohů Bali”. V dubnu loňského roku se tomu tak stalo!!! Jelikož jsem cítila, že potřebuji na chvíli odjet mimo svůj každodenní stereotyp a díky úžasné nabídce mé kamarádky Adélky se tomu tak stalo!!! Využila jsem nabídku jógového zájezdu s prodloužením o skupinu vydávající se za poznáním. Bali je pro mě srdcovou záležitosti na celý život, zanechalo ve mě silné dojmy, ve spojení s jógou, kterou miluji, vás přímo učaruje. Už nyní vím, že jsem zde nebyla naposledy. Především děkuji organizátorům z Essence for life za úžasnou životní zkušenost, nikdy více s klasickou cestovní agenturou.

Pavla K, Litoměřice

manažerka logistiky

Proč jet na dovolenou s námi?

Zajímají Vás důvody, proč byste na Vaši další dovolenou měli vyrazit právě s námi? Přečtěte si, jak fungují naše cesty. 

Kdybychom to měli shrnout do několika slov, řekli bychom jednoduše „MY CESTOVÁNÍ MILUJEME a naši vášeň a lásku vkládáme do každé cesty, kterou pro Vás připravujeme“.

1. Každá výprava s námi je UNIKÁTNÍ. Vy ji děláte jedinečnou a my ji tvoříme pro Vás, na míru. Skupinové výpravy probíhají pouze několikrát ročně v malém kolektivu. Nejedná se o zájezdy, které bychom opakovali jako na běžícím pásu. Věnujeme dostatek času přípravě, komunikaci s Vámi a na výpravách se Vám věnujeme na maximum.

2. Díky zkušenostem, které máme, můžeme nabídnout MAXIMUM ZÁŽITKŮ ZA ROZUMNOU CENU, ve společnosti českých průvodců. Místa, která s Vámi navštěvujeme, připravujeme tak, abyste si domů odvezli plno dojmů a poznali danou zemi ve své plné kráse. Chceme exotické destinace přiblížit i těm, kteří si myslí, že by se na takovou dovolenou nemohli nikdy podívat.

3. Jsme FLEXIBILNÍ. Radíme Vám ve výběru vhodné letenky, stejně tak i s tím, co si zabalit s sebou. Každá výprava je jiná, protože vy ji tvoříte spolu s námi. Každý balíček na míru je šitý Vašim přáním a potřebám. Program upravujeme v návaznosti na Vašich komentářích a našich zkušenostech.

4. Vždy jezdíme V MALÝCH SKUPINÁCH kolem 10 osob. Děláme to tak proto, abychom mohli maximálně vycházet vstříc každému účastníkovi, skupině a samozřejmě také proto, aby Vaše zážitky z exotických zemí nepřipomínaly klasické masové nebo autobusové zájezdy. Pečujeme o Vaše pohodlí a proto jsme raději, pokud se pohybujeme v menších skupinkách.

5. ODLIŠUJEME SE. Připravujeme pro Vás na trase překvapení. Děláme to pro Vás zdarma, jen tak, protože to tak cítíme a baví nás to.

6. Ke každému cestovateli přistupujeme INDIVIDUÁLNĚ. Rádi se s Vámi potkáváme, abychom Vaši dovolenou společně naplánovali. Na výpravách se o Vás staráme jako o vlastní děti, protože Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Rádi pro Vás vymýšlíme nové služby, překvapení a plníme i ty nejnáročnější požadavky.

7. JSME TU PRO VÁS. Na výpravách jsme s Vámi každý den, každé ráno i každý večer. Jsme Vaši kámoši na cestu, Vaši rádci a taky Vaše vrby, kterým se můžete svěřit. Radujeme se s Vámi u západů slunce, společně ochutnáváme místní speciality, pláčeme s Vámi v chrámech a posvátných místech, vyměňujeme si zkušenosti a povídáme si s Vámi o životě. Jsme Vaši partneři na cestování po Asii a nakonec i Vaši kamarádi. Máme zájem na tom, abyste si svou dovolenou užili na maximum a odjížděli domů spokojení. Máme radost, pokud Vy máte radost. Je nám smutno, když odjíždíte, ale těšíme se na další společné zážitky. S námi vznikají nová kamarádství i partnerství a to se nám líbí.

8. Nakonec a především, všechno to děláme S LÁSKOU. A prý je to vidět. Funguje to totiž proto, že vše co děláme, vychází z našich hodnot. O těch se můžete dozvědět zde.