Jóga a Madeira plná živlů s Ivou Ceradskou  

 termín: 18.-25.8.2023

Oceán, hory a jógové plynutí. Dokonalá kombinace letní dovolené, kde můžete aktivně, ale i pasivně odpočívat. 

Madeira je místo plné živelné přírody – života v jeho různých podobách. Díky množství levád je to místo, které si zamiluje každý, kdo má rád přírodu a aktivní cestování. Zeleň je všudypřítomná, ráj květin potěší každou ženskou duši. Bujná vegetace, kterou jinde v Evropě nenajdete.     

Ve spojení s jógou může být tato dovolená vaší cestou do nitra duše, stejně jako dalším krokem k hlubšímu propojení s přírodou.   

Den 1. 18.8.2023
Příletový den. Transport z letiště na ubytování, přivítání a společné jógové seznámení.

Den 2. 19.8.2023
Tento den zahájíte ranní jemnou jógou. Po snídani bude následovat koordinační schůzka a volný program pro poznání okolí. Večerní jógu si užijete u západu slunce. 

Den 3. 20.8.2023
Po jemné ranní józe bude následovat snídaně. Tento den se vydáte na trek do oblasti Ribiero Frio, nezapomeneme ani na vyhlídku Balcoes a během dne vás čeká jóga rovnou v přírodě.  

Den 4. 21.8.2023
V ranních hodinách tělo jemně probudíte jógou. Poté bude následovat den volna a relaxace. Zájemcům bude možné zajistit výlet pozorování velryb. Večerní jóga se ponese ve svižnějším duchu se závěrečný zklidněním.

Den 5. 22.8.2023
Den nastartujeme ranní jógovým pozdravením. Následuje snídaně a celodenní výlet do západní části ostrova. Den strávíte trekem na levádách 25 Fontes a Rabacal. Klid načerpáte jógovou lekcí s meditací v kouzelném vavřínovém pralese. Den završíte koupáním v přírodních jezírcích Porto Moniz / Seixal

Den 6. 23.8.2023
Den zahájíte ranní jógou, po které bude následovat snídaně. Tento den je volný, je možné využít jej pro celodenní výlet na trek po levádách. Večer vás čeká večerní jóga.

Den 7. 24.8.2023
Den nastartujete ranní jógou. Následuje snídaně a Váš volný program pro doplňující aktivity, výlety či relax. Závěr dne protáhneme tělo na večerní živlové józe.

Den 8. 25.8.2023
Po ranním jógovém protažení budete mít čas rozloučit se s ostrovem, po obědě přesun na letiště.    

Více informací o lektorce Ivě Ceradské najdete na www.ic-yoga.cz 

Zápisky s loňské jógové cesty na Madeiře najdete ZDE: https://www.essenceforlife.cz/madeira-s-jogou/ 

Cena: 23 700 Kč 

+ letenka, kterou Vám rádi zařídíme (od 11.000CZK) 

Minimální počet pro odlet je 14 osob.

Cena zahrnuje:
Ubytování se snídaní ve dvojlůžkovém pokoji na 7 nocí v hotelu Four View Oasis 4* (či podobný) s bazénem, jednolůžkový pokoj za příplatek 
Dopravu z/na letiště minivanem
2 průvodcované výlety dle programu
Lekce jógy/meditace 1-2x denně s lektorkou Ivou Ceradskou
Kompletní organizační a delegátské služby v českém jazyce   

*Pro rezervaci místa sepisujeme cestovní smlouvu a vyžadujeme platbu 50%. Zbylých 50% je třeba uhradit nejdéle měsíc před odletem

Ukázka ohlasů z naší loňské jógové cestě po Madeiře 🙂

Zaujal Vás balíček Jógové dovolené na Madeiře s Ivou Ceradskou? Rádi byste ze pobytu zúčastnili? Nebo máte doplňující dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

5 + 4 =